Tavsiye Edilen Medyum

medyumluk hakkında

Tavsiye edilen medyumlardan biri olmak ve aynı zamanda insanların ilgisini çekebilmek her zaman için zor bir durum olmuştur. Özellikle bu zor meslek hakkında bilinmesi gereken tüm işlemler hakkında bilgi sahibi olmak ve bu bilgileri doğru yerlerde doğru bir şekilde kullanabilmek insanların medyumluk mesleğinde daha kısa zaman içinde saygın bir konum elde etmelerine olanak tanımaktadır.

Çok uzun zaman boyunca kendilerini geliştirmek ve belli bir seviyeye gelmek zorunda olan medyumlar bu sayede çok daha fazla insana yardımcı olabileceklerini ve daha çok kişinin saygısını kazanabileceklerini bilmektedirler. Bugüne kadar çok eski zamanlardan bu yana yaşamış olan başarılı medyumların ortak özelliklerine bakıldığında her birinin mesleklerine karşı ne kadar bağlı ve ne kadar saygılı kişiler olduğunu görmek mümkündür.

Bu özel mesleği tam anlamı ile yapabilmek için öncelikle insanların tüm sorunlarının kısa zaman içinde çözebilecek kadar ustalaşmak gerekmektedir. Bu diğer mesleklerde olduğu gibi bir süre araştırma yapmak veya kitap okumak ile olacak bir iş değildir. Medyum olmak için çok uzun yıllar boyunca çalışmak ve sürekli gelişim göstermek gerekmektedir.

İnsanların güvenecekleri ve herkes tarafından tavsiye edilen medyumlardan biri olmak öncelikle sabır gerektirmektedir. Çoğu zaman kısa süre içinde en özel çalışmaları dahi yapacaklarını düşünene insanlar kısa zaman içinde ciddi bir hayal kırıklığı yaşamakta ve bu mesleğin kendilerine göre olmadığına karar vermektedirler.

20 Yorum “Tavsiye Edilen Medyum

 1. süryani büyüsü yaptıranların yorumu medyum Serhan beyi tavsiye ediyorum dedi ki:

  Erkek arkadaşımla 1 yıllık bir ilişki oldu aslında bir yıl boyunca bir birimizin elini bile tutmaya utanıyorduk sürekli gözlerime aşkla sevgiyle bakardı son zamanlarda bana karşı soğuk olduğunu fark ettim. Kendisine bana karşı neden soğuk olduğunu sordum bir şey söylemedi. Bir gün ailesi şehir dışına gitti beni evine davet etti bende gittim bir kaç saat oturduk her şey çok güzeldi. Bir andan bana sarılmaya başladı cinsellik yaşamak istedi bende izin vermedim evlenmeden olmaz dedim hata yapmak istemedim. Bana zaten evleneceyiz dedi neden uzatıyorsun diyerek kızmaya başladı sonra bu ilişki yürümez diyerek ayrılmak istedi çok ciddiydi beni evden bile kovmaya başladı büyük bir kavga etti ne olduysa o an oldu onu çok seviyordum ayrılmak istemiyordum bir an kendimi teslim ettim istediği oldu. Bir kaç gün bana karşı çok iyiydi sürekli arayıp soruyordu bir anda aramamaya başladı ben kendisini aradım ama ne yazık ki beni her yerden engellemişti evlerine gittim yok çalıştığı yere gittim ablasına gitmişti işi bırakmış geri gelmemek üzere resmen dünyalar başıma yıkıldı ölmek istedim ailemin yüzüne bakamıyordum öylece ortada kaldım. Bir dert ortağı arkadaşım vardı durumu ona anlattım oda çok üzüldü bana medyum Serhan hoca hakkında bir kaç şey anlattı bende Serhan hocayı aradım ağlaya ağlaya derdimi anlattım bakımlar yaptı Süryani büyüsü yapmaya karar verdi çalışamalar 12 gün sürdü bu süre içerisinde çok kötüydüm hiç ümidim yoktu ne olduysa çalışmaların 10 günü erkek arkadaşımın geri dönmesi ile oldu bana geri dönmesinden ziyade tekrardan aşık oldu bağlandı evlenmek istedi. Medyum serhan hocadan Allah binlerce kez razı olsun hocam olmazsa ben ne yapardım. 2 ay sonra düğünün var medyum Serhan hocamın yaptığı süryani büyüsü çalışması için çok teşekkürler.
  Medyum Serhan 0544 951 30 25 medyumserhanhocam@hotmail.com

 2. Reyhan dedi ki:

  Merhaba benim 2 yıl önce bıraktığım bir kız vardı beni çok seviyordu bende onu seviyordum olmadı terk ettim nasıl böyle bir şey yaptım bilmiyorum olmadı 1 yıldır onu çok düşünüyorum özlüyorum şu an ona gitsem kabul etmez biliyorum çünkü onu çok kırdım sevdiğim kızın bana geri dönmesi için medyum Riyad hocayı aradım konuyu anlatım çalışmalar yaptı 12 gün içersin de sevdiğim kız beni aradı ve buluşmak istedi Allah Riyad hoca dan razı olsun su an çok mutluyuz bu mutluluğumuzu hepsini Riyad hocaya borçluyum.

 3. gideni geri getirme büyüsü medyum tavsiye ediyorum dedi ki:

  Kız arkadaşımla süren 4 yıllık güzel bir ilişkim vardı kız arkadaşımı çok seviyordum ve çok kıskanırdım bu kıskançlığın sonu ayrılıkla bitti. Kız arkadaşım kendisini çok sıktığımı söyledi ve daha fazla dayanamayıp ayrıldı benden aslında çok fazla sıkmadım sadece başka erkekler ile görüşmesini istemiyordum. 2 ay ayrı kaldık sonra ona yazmak istedim amam ne yazık ki ulaşamadım numarasını değiştirmişti. Ortak bir arkadaşımız vardı onunla görüştüm kız arkadaşım ailesinin bulduğu biri ile nişanlanmıştı. Bunu duyunca deliye döndüm bir anda nişanlanması çok tuhafıma gitti bende bu konuda ablamın tavsiyesi üzerine medyum Serhan hocayı aradım durumu anlattım bana ait ve kız arkadaşıma ait bilgiler istedi. Bu bilgilerle bakımlar yaptı bakımlarda kız arkadaşımın ailesi kendi akrabası ile evlenmesi için büyü yapılmıştı aslında tahmin etmiştim ama yanılmak istemedim benden ayrılması normaldi aradı oluyordu bir anda nişanlanması doğru değildi. Bende Serhan hocadan yardım istedim kız arkadaşımın üzerindeki büyüyü bozdu 2 gün sürdü büyü bozulduktan sonra benim için aşk bağlama evlilik çalışması yaptı bu çalışmalar 11 gün sürdü kız arkadaşım nişanı attı ve bana geri döndü ailesi karşı çıktı ama fazla sürmedi Serhan hoca aileye ikna etme büyüsü yaparak aileyi de bu ilişkiye ikna etmeyi başardı medyum Serhan hocadan Allah razı olsun Herkese şiddet ile tavsiye ederim.
  Medyum Serhan hoca telefon numarası 0544 951 30 25

 4. Cenet dedi ki:

  Selam ben eşimden ayrılmak istiyorum ayırma büyüsü için bana iyi bir hoca tavsiye edermisiniz

  1. Riyad hoca tavsiyem dedi ki:

   Merhaba cennet hanım ben de zorla evlendiğim adam için ayırma büyüsü yaptım Riyad hoca ile çalıştım çok etkili sonuçlar aldım sana Riyad hoca ile çalışmayı tavsiye ederim.

  2. Nuray dedi ki:

   Gerçekten medyum Riyad hocaya minnettarım 5 aydır eşimi kendime bağlamak istiyorum olmuyordu bende medyum Riyad hocadan yardım almak istedim son olarak Riyad hoca 9 günlük bir çalışma yaparak eşimi bana bağladı herkese önerim medyum Riyad hocadır.. 0537 276 36 12

 5. basri hoca bana yuva kurdu dedi ki:

  Benim sevdiğim bir kız vardı onu zorla evlendirdiler bana yar etmediler sevdiğim kızın benim esim olmasını istiyordum bunun için medyum basri hocayı aradım konuyu anlatım çalışma yaptı sevdiğim kızı bana getirdi şu an benimle evli benim helalim Allah basri hoca dan razı olsun.

 6. Riyad hoca sonuç dedi ki:

  Merhaba ben eşime hiç ısınamıyorum sevmeyerek evlendim ben simdi de ondan ayrılmak istiyorum bundan bir hafta önce bir çok hoca ile çalışmalar yaptım ama hiç biri de bana sonuç vermedi bunların içinden en iyi ve dürüst çalışmalarından sonra etkili sonuç veren Riyad hoca idi çalışma yaptım bana 13 günde sonuç verdi herkese tavsiye ederim Riyad hoca ile çalışıp sonuç almayı.

 7. afran hoca iyi çalışma yaptı dedi ki:

  Selam ben eşime bağlama büyüsü yaptırdım ama işe yaramadı çalıştığım hocayı tekrar aradım cevap vermedi bende medyum afran hocayı aradım çalışma yaptım 12 günde sonuç verdi Allah afran hocadan razı olsun iletişim : 0539 300 24 63

 8. Adet Kanı Büyüsü Medyum basri Hoca dedi ki:

  Herkese iyi günler diliyorum bende Medyum basri Hocama Adet kanı büyüsü yaptırdım ve kısa sürede tahmin edemeyeceğim kadar etkili sonuçlar aldım basri Hocama binlerce kez teşekkür ederim aldığım sonuç beni bu hayatta çok önemli yerlere getirdi bu yüzden hocama minnettarım tüm varlığımı ve huzurumu Medyum basri Hocama borçluyum tüm arkadaşlarıma önerim Medyum basri Hocadır mutlaka kendisiyle iletişime geçin… 0534 221 2884

 9. kaşık büyüsü medyum basri dedi ki:

  Kaşık Büyüsü için medyum basri hocadan Yardım aldım sağ olsun Bana istediğim sonucun fazlasını kısa sürede verdi ve beni çok mutlu etti Şuan hocama çok minnettarım bana hayatım boyunca unutamayacağım Ağabeyliği yaptı bu hayatta tek istediğim varlığı bana bağladı kaşık büyüsüyle. Çok ama çok mutluyum Allah razı olsun basri Hocadan…… 0534 221 2884

 10. en iyi aşk büyüsü yapan medyum dedi ki:

  en iyi aşk büyüsü yapan medyum benim için riyad hocadır arkadaşlar ben kendisine 12 günlük bir çalışma yaptırdım v eçok etkili sonuç aldım Allah riyad hocamdan razı olsun eğer riyad hocam olmasaydı ben sevdiğim kız yüzünden Allah bilir ne halde olurdum sizlere riyad hocayı tavsiye ediyorum. 0537 276 36 12

 11. kısmet açma büyüsü yapan var mı? dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar kısmet açma büyüsü yapan var mı dır acaba benim acilen etkili sonuç verebilecek bir medyum bulmam lazım lütfen bana yardım edin ?

  1. kısmet açma büyüsü sonuç/medyum riyad dedi ki:

   Bende senin gibi çok zor durumdaydım internet üzerinden bende yardım istedim sağ olsun bazı dürüst arkadaşlar bana yardım etti ve medyum riyad ı tavsiye ettiler bende aradım kendisine bakım yaptırdım bana 13 gün süre verd ve bu süre içerisinde bana çok etkili sonuç vereceğini söyledi inandım hemde çok Allah razı olsun kendisine olan inancımı boşa çıkarmadı bana çok etkili sonuç verdi kısmetim açıldı her yerden iş teklifleri geldi tek iş teklifi de değil tamda bana göre bir kız karşıma çıktı kardeşim ben çok mutluyum bir yandan çok güzel bir işim oldu bir yandan da muhteşem bir şekilde sevdiğim bir kız arkadaşım oldu sana medyum riyad ı öneriyorum. medyumriyad@hotmail.com 0537 276 36 12

 12. sabrina hoca bana sonuç verdi dedi ki:

  Merhaba ben eşimle 2 yıldır ayrıyım eşimi kendime tekrardan bağlamak için tavsiyeler üzerine Medyum sabrina hocama baş vurdum eşimi geri gelmesini bana baglanmasini istedim bunun için çalışmalara başlandı 8 gün içersinde eşimi bana tekrardan bağladı Allah razı olsun senden sabrina hocam.

 13. serap bağlama büyüsü rmedyum riyad hoca dedi ki:

  merhaba 1.5 yıldır evliyim eşimle görücü usulu evlendik ilk başlarda her şey çok iyi gidiyordu son zamanlarda bana ilgisi azaldı eve gelmiyordu durumu eşimin annesine anlattım benden sabırlı olmamı istedi kaynanam beni gerçekten çok seviyordu öz kızı gibi görüyordu onun dediğini yaptım eşim ne söylerse söylesin alttan alıyordum artık dayanamıyordum bir gün eltim geldi beni üzgün görünce dayanamadı eşimin daha önce sevdiği biri varmış onu unutabilmek için benimle evlenmiş o kadının bir şeyler yaptığını düşünüyordu ne yapacagımı bilmiyordum hamileydim bunu eşim dahi kimse bilmiyordu çocuğum için bir şeyler yapmam gerekiyordu medyum arayışlarına başladım medyum riyad hocayı buldum hakkında yazılanlar dikkatimi çekti aradım derdimi anlattım bakım yaptı bazı bilgiler istedi gönderdim eşim için bağlama büyüsü yapacağını söyledi hemen çalişmaya başladık çalışmanın ikinci günü riyad hoca beni aradı bir kadın tarafından eşime büyü yapıldığını söyledi inanamadım bana rahat olmamı söyledi büyüyü bozduğunu söyledi bu çalışma yaklaşık 13 gün sürdü çalışmanın 11 günü eşim tekrardan bana döndü eşimin ilgisi eskisinden daha iyi bana kadın olduğumu hatırlattı şimdi çok mutluyum çocuğum babasız büyümicek her şey için teşekkür ederim riyad hocam.bağlama büyüsü herkese tavsiyemdir

 14. gideni geri getirme medyum basri hoca dedi ki:

  merhaba arkadaşlar beraber olduğum bir kız vardı yaklaşık 3 senedir beraberiz aramızda kıskançlık çok oluyordu bu yüzden sürekli tartışıyorduk ama birbirimizi çok seviyorduk bir gün yine tartıştık onunla onu çok kırdım o gün ağza almayacak sözler söyledim beni terk etti daha sonra çok pişman oldum ne yaptıysam bana dönmedi gururunu kırmıştım onu çok iyi tanıyordum bana dönmeyeceğini biliyordum samimi olduğum dert ortağım arkadaşım var ona paylaştım yaşadıklarımı bana medyumlardan yardım almamı söyledi ilk başlarda karşı çıktım geliyorsa kendi isteğiyle gelsin dedim ama gelmeyecek bunu biliyordum mecbur kaldım sitelerin birinde medyum basri hocanın yorumları dikkatimi çekti iletişime geçtim konuyu anlattım bir ön çalışma olarak bilgilerimizi istedi gönderdim bakım yaptı bize karşı herhangi bir işlem yapılmadığını söyledi bu beni rahatlattı daha sonra gideni geri getirme işlemini benim için uygun olduğunu söyledi içeriği bol bir çalışma yaklaşık olarak bu çalışma 14 gün sürdü kız arkadaşım hiç beklemediğim anda bana döndü inanılmaz bir duygu sanki daha önce hiç bir şey yaşamamış gibiyiz basri hoca gerçekten ilmi yüksek bir hoca bunları buraya yazmak benim ona olan borcumdur gideni geri getirme büyüsünü herkese tavsiye ederim. bu arada unuttum yakında evleniyoruz şimdiden herkese mutluluklar.

 15. Etkili aşık etme büyüsü dedi ki:

  Benim çalıştığım iş yerinde bir bayan ile tanıştım ama sadece arkadaştık kendisine yakınlaşmak istedim ancak beni tersledi bende bir süre yaklaşmadım ama her geçen gün ben o kıza daha çok aşık oluyordum niyetim cittiydi kendisi ile tanışıp bir süre sevgili kalıp sonra da evlenmek istiyordum o kadar ki çok sevdim benim denedim şekilde olmadı kızı çok zorladım en son işi bırakacağını öğrendim bende bunun üzerine internet üzerinde ne yaparım da bu kızı bağlarım niyeti ile araştırma yaptım ve medyum afran hocayı buldum kendisine bakım yaptırdım ve yapılacak olan çalışmayı söyledi kendisi ile başladık işleme 12 günlük bir çalışma yaptık ve etkili sonuçlar aldım Allah medyum afran hocadan razı olsun sayesinde etkili sonuçlar aldım kız benimle konuşmaya başladık ve çıkma teklifimi kabul etti 1 ay çıktık ve sonra kendisine evlilik teklifi ettim kabul etti ancak son sözü ailesi söyleyecek yani kendisini istemeye gideceğiz inşallah ailesi de bana verir ve kısa sürede evleniriz ben etkili sonuçlar aldım sizlere de medyum afran hocayı tavsiye ediyorum… 0539 300 2463

 16. domuz yağı büyüsü dedi ki:

  Medyum hansel bey diğer medyumlar gibi değildir hansel bey sesi insana huzur verir sanki cennetten gelen bir melek gibi insana huzur veriyor sesi. Allah razı olsun beni medyum hansel bey ile tanışmaya vesile olanlardan çok teşekkür ediyorum en kısa sürede sonuç aldım yaptığım büyüsü domuz yağı büyüsü idi çok etkili bir büyüdür. Sizlere de tavsiye ederim..0538 840 1701

 17. Etkili bağlama büyüsü dedi ki:

  Etkili medyum hansel hocayı tüm samimiyetim ve içtenli gim len sizlere tavsiye ediyorum ben bağlama büyüsü yaptırarak şahane bir şekilde sonuç aldım arkadaşlar bu yüzden sizlere medyum hansel hocayı tavsiye ediyorum. 4 aydır benim ilen konuşmayan ve ayrı olan eşimi bana 11 günlük bir işlem ile bağladı dediğim gibi çok etkili bağlama büyüsü yapıyor medyum hansel hocam. Bu numarası buradan ulaşabilirsiniz ( 0538 840 1701

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir