Tavsiye Edilen Medyum

medyumluk hakkında

Tavsiye edilen medyumlardan biri olmak ve aynı zamanda insanların ilgisini çekebilmek her zaman için zor bir durum olmuştur. Özellikle bu zor meslek hakkında bilinmesi gereken tüm işlemler hakkında bilgi sahibi olmak ve bu bilgileri doğru yerlerde doğru bir şekilde kullanabilmek insanların medyumluk mesleğinde daha kısa zaman içinde saygın bir konum elde etmelerine olanak tanımaktadır.

Çok uzun zaman boyunca kendilerini geliştirmek ve belli bir seviyeye gelmek zorunda olan medyumlar bu sayede çok daha fazla insana yardımcı olabileceklerini ve daha çok kişinin saygısını kazanabileceklerini bilmektedirler. Bugüne kadar çok eski zamanlardan bu yana yaşamış olan başarılı medyumların ortak özelliklerine bakıldığında her birinin mesleklerine karşı ne kadar bağlı ve ne kadar saygılı kişiler olduğunu görmek mümkündür.

Bu özel mesleği tam anlamı ile yapabilmek için öncelikle insanların tüm sorunlarının kısa zaman içinde çözebilecek kadar ustalaşmak gerekmektedir. Bu diğer mesleklerde olduğu gibi bir süre araştırma yapmak veya kitap okumak ile olacak bir iş değildir. Medyum olmak için çok uzun yıllar boyunca çalışmak ve sürekli gelişim göstermek gerekmektedir.

İnsanların güvenecekleri ve herkes tarafından tavsiye edilen medyumlardan biri olmak öncelikle sabır gerektirmektedir. Çoğu zaman kısa süre içinde en özel çalışmaları dahi yapacaklarını düşünene insanlar kısa zaman içinde ciddi bir hayal kırıklığı yaşamakta ve bu mesleğin kendilerine göre olmadığına karar vermektedirler.

13 Yorum “Tavsiye Edilen Medyum

 1. Reyhan dedi ki:

  Merhaba benim 2 yıl önce bıraktığım bir kız vardı beni çok seviyordu bende onu seviyordum olmadı terk ettim nasıl böyle bir şey yaptım bilmiyorum olmadı 1 yıldır onu çok düşünüyorum özlüyorum şu an ona gitsem kabul etmez biliyorum çünkü onu çok kırdım sevdiğim kızın bana geri dönmesi için medyum Riyad hocayı aradım konuyu anlatım çalışmalar yaptı 12 gün içersin de sevdiğim kız beni aradı ve buluşmak istedi Allah Riyad hoca dan razı olsun su an çok mutluyuz bu mutluluğumuzu hepsini Riyad hocaya borçluyum.

 2. Cenet dedi ki:

  Selam ben eşimden ayrılmak istiyorum ayırma büyüsü için bana iyi bir hoca tavsiye edermisiniz

  1. Riyad hoca tavsiyem dedi ki:

   Merhaba cennet hanım ben de zorla evlendiğim adam için ayırma büyüsü yaptım Riyad hoca ile çalıştım çok etkili sonuçlar aldım sana Riyad hoca ile çalışmayı tavsiye ederim.

  2. Nuray dedi ki:

   Gerçekten medyum Riyad hocaya minnettarım 5 aydır eşimi kendime bağlamak istiyorum olmuyordu bende medyum Riyad hocadan yardım almak istedim son olarak Riyad hoca 9 günlük bir çalışma yaparak eşimi bana bağladı herkese önerim medyum Riyad hocadır.. 0537 276 36 12

 3. basri hoca bana yuva kurdu dedi ki:

  Benim sevdiğim bir kız vardı onu zorla evlendirdiler bana yar etmediler sevdiğim kızın benim esim olmasını istiyordum bunun için medyum basri hocayı aradım konuyu anlatım çalışma yaptı sevdiğim kızı bana getirdi şu an benimle evli benim helalim Allah basri hoca dan razı olsun.

 4. Riyad hoca sonuç dedi ki:

  Merhaba ben eşime hiç ısınamıyorum sevmeyerek evlendim ben simdi de ondan ayrılmak istiyorum bundan bir hafta önce bir çok hoca ile çalışmalar yaptım ama hiç biri de bana sonuç vermedi bunların içinden en iyi ve dürüst çalışmalarından sonra etkili sonuç veren Riyad hoca idi çalışma yaptım bana 13 günde sonuç verdi herkese tavsiye ederim Riyad hoca ile çalışıp sonuç almayı.

 5. afran hoca iyi çalışma yaptı dedi ki:

  Selam ben eşime bağlama büyüsü yaptırdım ama işe yaramadı çalıştığım hocayı tekrar aradım cevap vermedi bende medyum afran hocayı aradım çalışma yaptım 12 günde sonuç verdi Allah afran hocadan razı olsun iletişim : 0539 300 24 63

 6. Adet Kanı Büyüsü Medyum basri Hoca dedi ki:

  Herkese iyi günler diliyorum bende Medyum basri Hocama Adet kanı büyüsü yaptırdım ve kısa sürede tahmin edemeyeceğim kadar etkili sonuçlar aldım basri Hocama binlerce kez teşekkür ederim aldığım sonuç beni bu hayatta çok önemli yerlere getirdi bu yüzden hocama minnettarım tüm varlığımı ve huzurumu Medyum basri Hocama borçluyum tüm arkadaşlarıma önerim Medyum basri Hocadır mutlaka kendisiyle iletişime geçin… 0534 221 2884

 7. kaşık büyüsü medyum basri dedi ki:

  Kaşık Büyüsü için medyum basri hocadan Yardım aldım sağ olsun Bana istediğim sonucun fazlasını kısa sürede verdi ve beni çok mutlu etti Şuan hocama çok minnettarım bana hayatım boyunca unutamayacağım Ağabeyliği yaptı bu hayatta tek istediğim varlığı bana bağladı kaşık büyüsüyle. Çok ama çok mutluyum Allah razı olsun basri Hocadan…… 0534 221 2884

 8. en iyi aşk büyüsü yapan medyum dedi ki:

  en iyi aşk büyüsü yapan medyum benim için riyad hocadır arkadaşlar ben kendisine 12 günlük bir çalışma yaptırdım v eçok etkili sonuç aldım Allah riyad hocamdan razı olsun eğer riyad hocam olmasaydı ben sevdiğim kız yüzünden Allah bilir ne halde olurdum sizlere riyad hocayı tavsiye ediyorum. 0537 276 36 12

 9. kısmet açma büyüsü yapan var mı? dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar kısmet açma büyüsü yapan var mı dır acaba benim acilen etkili sonuç verebilecek bir medyum bulmam lazım lütfen bana yardım edin ?

  1. kısmet açma büyüsü sonuç/medyum riyad dedi ki:

   Bende senin gibi çok zor durumdaydım internet üzerinden bende yardım istedim sağ olsun bazı dürüst arkadaşlar bana yardım etti ve medyum riyad ı tavsiye ettiler bende aradım kendisine bakım yaptırdım bana 13 gün süre verd ve bu süre içerisinde bana çok etkili sonuç vereceğini söyledi inandım hemde çok Allah razı olsun kendisine olan inancımı boşa çıkarmadı bana çok etkili sonuç verdi kısmetim açıldı her yerden iş teklifleri geldi tek iş teklifi de değil tamda bana göre bir kız karşıma çıktı kardeşim ben çok mutluyum bir yandan çok güzel bir işim oldu bir yandan da muhteşem bir şekilde sevdiğim bir kız arkadaşım oldu sana medyum riyad ı öneriyorum. medyumriyad@hotmail.com 0537 276 36 12

 10. sabrina hoca bana sonuç verdi dedi ki:

  Merhaba ben eşimle 2 yıldır ayrıyım eşimi kendime tekrardan bağlamak için tavsiyeler üzerine Medyum sabrina hocama baş vurdum eşimi geri gelmesini bana baglanmasini istedim bunun için çalışmalara başlandı 8 gün içersinde eşimi bana tekrardan bağladı Allah razı olsun senden sabrina hocam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir