Medyumlar hakkında şikayetler

Medyumlar Hakkında Şikayetler

İnsanlar çalışmak istedikleri medyumlar hakkında bilgi toplarken öncelikle medyumlar hakkında şikayetlerin yer aldığı kaynakları incelemelidirler. Kendilerine çok güvendikleri bir medyumun aslında hiçte güveni hak etmeyen biri olduğunu bu sayede öğrenebilen medyumlar aynı zamanda seçim yaparken yanılma ihtimallerini de sıfıra indire bilmektedirler. Mesleklerini yaparken her zaman insanların sorunlarından kurtulmalarına yardımcı olmayı amaçlamaları gereken medyumlar güven duygusunu sonuna kadar oluşturmaları gerekmektedir.

Bunu başaramayan medyumlar ne kadar yetenekli veya başarılı olurlarsa olsunlar kısa zaman içinde rakiplerinin gerisinde kalmaktadırlar. Bu meslek her türlü özelliği diğer mesleklerden farklı olan ve gerçekten de öğrenilmesi son derece zor olan bir meslektir. Aynı şekilde bu meslek hakkında bilgileri olmayan kişiler için medyum seçme işi de adeta bir işkencedir. Çünkü seçilecek olan medyumun ne gibi özellikleri olması gerektiğini bilmek ve mutlaka ilk seferinde en doğru seçimi yapmak gerekir. Bu da her zaman içinde insanların üzerindeki stresi arttırır.

Özellikle yaptırmak istedikleri işlerde en özel bilgilerini o kişiler ile paylaşmak zorunda olan herkes doğru medyum seçtikleri konusunda kesinlikle emin olmalıdırlar. Medyumlar hakkında şikayetler içerikli yorumların yer aldığı siteleri araştıran kişiler çalışmayı düşündükleri medyumların kendileri için doğru bir tercih olup olmadığını bu sayede daha kısa zamanda anlayabilirler.

Çok sayıda medyum olması ve her birinin farklı özelliklerinin olması seçim aşamasında tahmin edilenden daha fazla zaman kaybı yaşanmasına nede olabilir. Burada önemli olan yapılacak işin net bir şekilde belirlenmesi ve kendini o işlemde kanıtlamış kişilerin seçilmesidir. Her ne kadar zor olsa bile yine de medyum seçerken ciddi bir araştırma yapmak istenen sonucun daha kısa zamanda alınması için gereklidir. Yapılacak olan işlem büyüler gibi ciddi bir işlem ise o zaman atılacak her adım büyük bir dikkat ile atılmalıdır.

Bazı medyumluk işlemleri taşıdıkları risklerden dolayı herkes tarafından denenmemeli ve bilgileri yeteri olmayan kişiler kesinlikle bu uygulamalardan uzak durmalıdırlar. Bunların başında ise kesinlikle büyüler gelmektedir. Bunun farkında olmak ve medyum seçerken yeteri kadar zaman ayırmak işin en önemli kuralıdır. Çok sayıda kişi bu kriterleri göz önüne almadan yaptıkları tercihlerde yanılmış ancak bu hatalarını telafi edecek olanakları olmamıştır.

Hatta insanları kandırmak için her zaman bir avcı edası ile bekleyen sahte medyumların tuzakların düşen kişilerin nasıl sorunla yaşadığını bilen herkes iki katı daha fazla dikkatli olmaya başladıklarını da belirtmektedirler. Binlerce seneden bu yana yapılan çeşitli medyumluk uygulamalarında elde edilen akıl almaz sonuçlar insanların ilgilerinin sürekli olarak bu alana kaymasına neden olmuştur.

Bu sebeple medyumlar gördükleri bu ilgiye layık olmak ve insanların beklentilerini karşılamak için hep özenli bir şekilde hizmet vermeye zen göstermektedirler. Medyum olmak için çıktıkları uzun ve zorlu yolculukta sürekli kendilerini geliştirmeleri gerektiğini bilen her medyum adayı, güven duygusu olmadan hiçbir şey yapamayacaklarını da bilmelidirler.

Kendileri ile maddi veya manevi her şeylerini paylaşan insanları hayal kırıklığına uğratmamak için ellerinden gelenin en iyisini yapmak zorunda olan medyumlar, medyumlar hakkında şikayetler içeren mesajların yer aldığı yerlerde olumsuz bir şekilde anılmaktan her zaman çekinmektedirler. Kendileri için son derece üzücü bir durum olması ve aynı zamanda daha geniş kitlelere ulaşmaları konusunda büyük bir engel olması her medyumun bu duruma düşmemek için ellerinden geleni yapmalarına neden olur.

Doğru medyum seçmek ve kendilerine hemen ulaşmak için mutlaka medyumlar hakkında şikayetlerin yer aldığı kaynakları takip etmeleri gerektiğini bilen herkes kısa zaman içinde başarıya ulaşacaktır.

4 Yorum

 1. Gokce

  merhabalar bende Süryani hocayla çalışma yaptım üzerimde musallat vardı musallatları alarak ağır korumalar attı şuan çok mutluyum Allah Süryani hocadan razı olsun herkese şiddetle öneririm.

 2. Kerim

  ben nişanlım dan ayrildim nişanlımı geri gelmesini istiyorum acil yardım edin lütfen bana iyi bir medyum tavsiye edin

  • Caner

   Merhaba kerim kardeş benimde senin kine benzer sorunlarım vardı bunun için Süryani hoca ile iletişime geçtim çok kısa bir günde işimi haleti sana da Süryani hoca ile çalışmayı tavsiye ederim .

 3. Sevdiğim bana geri döndü

  Merhaba ben sevdiğim adamdan ayrıldım bana geri gelmesi için her türlü yolu denedim ama geri gelmedi bende sevdiğim bana geri gelsin diye medyum sabrina hocayı aradım bana yardımcı olacağını söyledi ve çalışma yaptım 7 günlük bir süre ile sevdiğim adam bana geri geldi çok sağolun sabrina hocam herkese de tavsiye ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!