Medyumlar ne yapar

Medyumlar Ne Yapar

Büyüler hakkında bilgileri olan kişiler genellikle bu işlemleri kullanarak her zaman en olmaz denilen sonuçları dahi elde edebileceklerini bilmektedirler. Sadece kendileri için değil aynı zamanda çevrelerindeki kişilere içinde bu işlemlerin çok doğru seçimler olduğunu düşünen insanlar birçok farklı amaç için büyüleri denemekten çekinmemektedirler. En eski medeniyetlerde dahi yapıldığı bilinen bu işlemler hakkında günümüzde yer alan kaynaklar da halen yerli bilgi bulmak mümkün olmamaktadır.

Bu sebeple konu hakkında yeterli bilgi seviyesine ulaşmak için öncelikle konu hakkında uzmanlaşmış olan kişilerden yardım almak gerekmektedir. Büyüler kesinlikle deneyimli ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bunun sebebi ise bu işlemlerin bazen çok büyük risk taşıması ve yapılacak küçük hataların dahi konu ile ilgisi olan herkesi ciddi bir şekilde risk altına atıyor olmasıdır. Dünyanın en eski uygarlıklarından günümüze kadar gelmiş olan bu işlemler arasında bazıları diğerlerine göre ön plana çıkmaktadır. Bu büyü işlemleri sırası ile şunlardır;

Aşk Büyüsü

İnsanların sevdikleri kişiler ile aralarında ciddi bir aşk duygusunun oluşmasını sağlamak amacı ile denedikleri bu işlemler özellikle çok güçlü manevi enerjilerin etkileri ile kısa zaman içinde istenen etkileri ortaya çıkarabilmektedir. Birçok kez denenmiş ve istenen sonuçların alınmasını sağlamış olan aşk büyüsü özellikle daha etkili olması için insanların kendi bedenlerinden alınmış olan saç teli, tırnak veya kandamlaları ile yapılmaktadır. Bu şekilde yapılan işlemlerin diğerlerine göre çok daha etkili olduğunu belirten uzmanlar kişisel etkileme büyülerinde kesinlikle bu tekniğin kullanılmasını önermektedirler. Aşk büyüsü insanların tahmin ettiği gibi etkisi altına aldığı kişilerin gözlerini kör eden ve kendilerine bu işlemi yapan kişilere karşı kör kütük aşık olmalarını sağlayan riskli işlemler değildir. Aksine sadece insanların düşüncelerini etki altına alan ve kendilerine zarar vermeyen işlemlerdir.

Bağlama Büyüsü

Büyü dünyasının en özel uygulamalarından biri olan bağlama büyüsü özellikle insanların fiziki anlamda herhangi bir şekilde çaba göstermeden kısa zaman içinde sevdikleri kişileri kendilerine kör kütük aşık hale getirmelerini sağlamaktadır. Sevdikleri kişilerden bekledikleri kadar ilgi görmemekten yakınan insanlar özellikle bu tarz işlemler ile ilgili kişilerin bilinçaltlarını etki altına alıp daha kısa zaman içinde sonuç almaya çalışmaktadırlar. Etki altına alınacak olan kişilerin şahsi eşyaları veya kendi bedenlerinden alınmış materyaller ile yalpan tüm bağlama büyüsü işlemleri bir zaman sonra mutlak sonuç vermektedir. Ancak bu tarz işlemlerde ne kadar süre içinde sonuç alınacağını kimse bilememektedir.

Evlilik Büyüsü

Evlilik her yetişkin insanın günü geldiği zaman düşündüğü ve hayatını birlikte paylaşacağı birini bulduğunda yapmak istediği bir şeydir. Ancak bazen bu durum sadece hayalde kalır ve insanların ellerinden geleni yapmalarına rağmen bir türlü istedikleri gibi mutlu bir evlilik yapamazlar. Ancak sebep her ne olursa olsun evlik hayalini gerçekleştiremeyen kişiler evlilik büyüsü ile kısa zaman içinde amaçlarına ulaşabilmektedirler. Bu işlemi yapan kişiler evlenmek isteyen insanların kişisel bilgilerini veya kendilerine ait olan özel eşyalarını kullanırlar. Yapılan işlemler aynıdır ancak okunan dualar farklılık göstermektedir. Zaten bu tarz işlemlerde okunan dualar ve adetleri en önemli konudur.

Geri Getirme Büyüsü

Ayrı kaldıkları sevdiklerini bir an önce geri kazanmak ve geri gelmelerini sağlamak isteyen kişiler için artık geri döndürme büyüsü en kolay yoldur. Bu işlem insanların düşünce dünyalarına etki eden ve daha sonra eski partnerlerine karşı olan bakış açıların tamamen olumluya çeviren çok güçlü bir işlemdir. İnsanların herhangi bir zarar görmeden kısa zaman içinde etki altına girmeleri ve gerçekten de ne olduğunu anlamdan eski partnerlerine geri dönmeleri bu işlemleri her zaman en popüler büyülerden biri yapmıştır.

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü hakkında bilgileri olan kişiler bu işlemlerin ne kadar net bir şekilde sonuç verdiklerini çok iyi bilmektedirler. Bugüne kadar yapılmış olan birçok ayırma büyüsü çalışmasında alınan olumlu sonuçlar insanların bugünde bu işleme karşı büyük bir ilgi göstermelerine enden olmaktadır. Özellikle en güçlü ilişkilerin dahi kısa zaman içinde bitmesini sağlayan bu işlem partnerlerin kısa zaman içinde birbirlerinden uzaklaşmalarına vesile olacak olan çok güçlü enerjileri harekete geçirmektedirler.

Soğutma Büyüsü

İnsanlar soğutma büyüsü yaparak çiftleri birbirlerinden kısa zaman içinde koparacaklarını bildikleri için gerek gördükleri takdirde bu işlemi yaptırmaktadırlar. Çok gülü aşklar yaşayan kişiler dahi kesinlikle bu tarz bir işlemin etkisi altında olduklarını anlamadan partnerlerine karşı olan tüm duygularını kaybetmede ve bir süre sonra ilişkilerine nokta koyarlar. Bu soğutma büyüsünün asıl amacıdır.

Geri Döndürme Büyüsü

İnsanları verdikleri bir karardan vazgeçirmek çoğu zaman zor olan ve hatta mümkün olmayan bir durum olabilmektedir. Bu sebeple tüm emeklerine rağmen bunu başaramayan insanlar öncelikle geri döndürme büyüsünü denemelidirler. Bu işlem insanların hiçbir şey yapmadan sadece manevi enerjileri yönetip istedikleri kişilerin kararlarından uzaklaşmalarını sağlayabilmektedir. Özellikle insanların zarar görmemeleri ve bir büyünün etkisinde olduklarını anlamamaları da geri döndürme büyüsünün en önemli özellikleridir.

Canbar Aşk Büyüsü

Daha önce aşk büyüsü yaptırmamış olan insanlar genellikle bu işlemlerin işe yaramayan ve gereksiz işlemler olduğunu düşünmektedirler. Ancak canbar aşk büyüsünü denemiş olan ve istedikleri sonuçları almış olan herkes kesinlikle hem kendileri hem de çevrelerindeki diğer insanlar için aşk büyüsü yaptırmanın en doğru yol olduğunu düşünmektedirler. Bu işlemler birçok büyük aşkın temelinde yatan ve aynı zamanda insanların birbirlerine karşı çok güçlü bağlar ile bağlanmalarını sağlayan işlemlerdir. Bu sebeple büyü dünyasında en çok kullanılan işlemler olarak bilinmektedirler. Bu tarz işlemler hakkında yapılacak olan araştırmalar insanların aradıkları aşka bu işlemler ile kolay bir şekilde ulaşabileceklerini görmelerine olanak tanıyacaktır.

Aşk Vefki

Vefk işlemler her zaman insanların büyüler ile karıştırdıkları ve aynı zamanda kullanmaktan çekindikleri işlemler olmuştur. Ancak insanların bu konu hakkında yeteri kadar bilgileri olmadığı için bu şekilde düşündükleri bilinmektedir. Çünkü vefkler büyüler gibi risk taşımayan ve aynı zamanda en az büyüler kadar etkili olan manevi işlemlerdir. Çok eski bir geçmişi olan ve tamamen İslami kurallara uygun olan bu işlemler özellikle eski İslami toplumlardan günümüze kalmış müzelerde sergilenen birçok eşyada görülebilmektedir. En çok kullanılan vefk işlemi aşk vefkidir ve insanlar bu işlem ile hayallerini kurdukları aşkları yaşama olanağı bulabilmektedirler. Yapılışı çok dikkat isteyen ve her zaman deneyimli kişiler yaptırılması gereken bu işlemler hakkında bilgi sahibi olmadan harekete geçmemek gerekir.

Bağlama Vefki

Bağlama vefki insanların sevdikleri kişiler ile aralarında bağları daha da güçlendirme ve ilişkilerini daha sağlam temeller üzerine oturtmak için kullandıkları özel işlemlerdir.  Her zaman çok büyük ilgi görmüş olan bu işlemler ile ortaya çıkarılan enerjiler partnerine karşı yeteri kadar sıcak olmayan kişileri eskisine göre çok daha sadık kişiler haline getirmektedir.

Evlilik Vefki

Evlenmek her zaman için insanların hayalinde olan ve doğru kişiler ile yaşanması gereken bir durumdur. Bu sebeple evlilik vefki vefk dünyasında en çok ilgi çeken işlemlerin başında gelmiştir. Bu işlemi yaptıran herkes ortaya çıkan enerjiler ile yaşadıkları şanssızlıkları yenip kendilerine uygun bir kısmet ile karşılaşabilmektedirler.

 

12 Yorum

 1. gideni geri getirme Süryani hoca

  merhaba herkese ben erkek arkadaşımdan ayrıldım yaklaşık bir yıl oldu çok para döktüm hocalara hep dolandırıldım sitelerde gezerken Süryani hocanın yorumlarını okudum bir kez daha şansımı denemek istedim ve aradım hocayı derdimi anlattım daha önce yaptığım çalışmalardan bahsettim sağ olsun yardımcı oldu bakım yaptırdım benim için uygun çalışma olarak gideni geri getirme çalışmasını uygun gördü ve daha önce ki hocaların çalışma yapmadıklarını söyledi şok oldum bizim çalışmamız yaklaşık 12 gün sürdü bir yıldır benimle görüşmeyen erkek arkadaşım beni aradı tekrardan birlikte olmamızı istedi inanamıyordum bu bir mucizeydi gideni geri getirme işlemini herkese tavsiye ediyorum 0531 088 41 19

 2. Yedi emin büyüsü

  Süryani hocaya yedi emin büyüsü yaptırdım ve 7 günde etkili sonuç aldım yedi emin büyüsü yaptırma sebebim şu arkadaşlar şimdi soruyorsunuz neden yedi emin büyüsü yaptırmış diye ben medyumlar ile çok çalıştım ancak çok sabırsız olduğum için çalışmalarım her seferinde bozuldu hocalar sabret diyorlardı ancak ben daha işlemim bitmeden diğer medyumlar ile çalışıyordum ve her seferinde çalışmalarım açık kaldı ve hocalarda bana olan sinirlerinden dolayı hiç biri kaldırmadı bende Süryani hocayı buldum çünkü bu yapılan büyüler bana çok kötü şekilde zara vermeye başladı bende Süryani hoca ile konuştum bana 2 farklı çalışma önerdi diğer çalışmanın ismi aklıma gelmiyor ama o 3.000 TL civarıydı ama süresi uzun ve garantili değildi.

  Diğer çalışma ise yedi emin büyüsü oluyor bu işleme 10.000 TL kadar bir maliyet ödedim pişman mıyım evet ancak pişmanlığım Süryani hocaya verdiğim ücret değil yaptığım hatalara pişmanım o kadar söylediler sabret diye ama dinlemedim bir şey olmaz bir şey olmaz diye diye hayatımı bitiriyordum resmen sağ olsun Süryani hocam yaptığı yedi emin büyüsü ile üzerimdeki büyüleri bozdu 7 günde ve aşık olduğum kişiyi de bana deliler gibi bağladı çalışma biteli 2.5 ay oldu etkileri çok güçlü erkek arkadaşım bana her geçen gün daha çok bağlanıyor bana. Allah’ın izni ile inşallah yakında beni isteyecek ve evleneceğiz öyle düşünüyoruz Süryani hocaya da bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Sizlere de gönlümden gelerek tavsiye ediyorum. 0531 088 41 19

 3. medyum tavsiyeleri

  Merhabalar bende ne yazık ki erkek arkadaşımdan sebepsiz yere terk edildim bu yüzden çok zor günler geçirdim erkek arkadaşımı çok seviyordum deli divane aşıktım. Bana geri dönmesi için her şeyi yaptım ama olmadı bir yakınımın tavsiyesi üzerine En iyi medyum hoca ile iletişim kurdum. En iyi medyum hoca bana bir çok sorular sordu bende cevap verdim neden bu kadar soru sorduğunu öğrenmek istedim çare arıyorsan bende her şeyini söylemek zorundasın dedi ona göre çalışma bulup yardımcı olacağını söyledi aslında mantıklı derdimi anlatmazsam nasıl bir derman bulabilir ki doktora da gitsek rahatsızlığımızı söylüyoruz doktorda ona göre ilaç yazıyor. En iyi medyum hoca erkek arkadaşıma süryani büyüsü ile aşık etme bağlam evlilik rızık açma kızmet açma aileyi ikna etme ve dışarıya karşı erkekliğini bağlama çalışması yapmaya başladı içeriği çok bir çalışma oldu her halde 2 ay sürer diye düşündüm ama yanıldım bu çalışma 14 gün de sonuç verdi şuan sevgilim yanımda bir birimizi sevmek için yarışıyoruz En iyi medyum hocadan allah binlerce kez razı olsun herkese tavsiye ederim.
  En iyi medyum tavsiye 0539 830 14 50

 4. Papaz bağlama büyüsü

  Merhaba ben İranlı medyum Miran Rakel hocayı bu sitede buldum ve çalışma yaptırdım istediğim sonucu da aldım benim yaptırdığım büyü papaz bağlama büyüsü arkadaşlar bu büyüyü İranlı medyum Miran Rakel hocam bana tavsiye etti ve çalışmayı başlattı çok kısa bir sürede yani 9 günde güzel bir sonuç verdi bana bağlamak istediğim kişi 3 senedir aynı okulda okuduğum ve 1 senedir de sevgili olduğum erkek arkadaşım için kendisi başka bir kıza gönlü kaymıştı ve beni bırakmıştı bende işlem yaptırdım sağ olsun İranlı medyum Miran Rakel hocam bana çok yardımcı oldu öncelikle İranlı medyum Miran Rakel hocayı öneren tüm değerli ablalarıma ağabeylerime çok teşekkür ediyorum ve tabi ki bana sonuç veren değerli İranlı medyum Miran Rakel hocama da çok teşekkür ederim bende bu yorumu benim durumumda olan yada benden daha kötü durumda olan arkadaşlara yardımcı olmak için yazdım eğer bir kişiye bile yardımcı olmuşsam ne mutlu bana he bu arada hocamın numarasını buraya bırakıyorum inşallah sizde yardımcı olur…. 0535 312 21 73

 5. Irem

  Merhaba ben papaz büyüsü yaptırdım bir hocaya ama hiç bir etkisini görmedim en son İranlı medyum Miran Rakel hocayı aradım ona papaz büyüsü yaptırdım bana 11 günde sonuç verdi çok sağ olun hocam .

  • papaz büyüsü Süryani hoca

   merhaba arkadaşlar bende daha önce Süryani hocayla papaz büyüsü yaptırmıştım çok iyi sonuç aldım.yaklaşık 3 yıldır evliyim eşimle severek evlendik son zamanlar eşimin bana karşı ilgisi azalmıştı hiç beklemediğim anda ayrılmak istedi ne yapacağımı bilemiyordum ondan biraz zaman istedim bazı şeyleri düzeltmek için ,ailelerimiz araya girmesine rağmen kabul etmedi eşim şehir dışında çalışıyordu artık aramıyordu kararından vaz geçmemek için, bir arkadaşım daha önce Süryani hocayla çalışma yapmıştı Süryani hocayla beni görüştürdü sorunlarımı anlattım bakım yaptı benin için papaz büyüsü önerdi hemen çalışmaya başladık 14 günlük bir çalışma süresi oldu çalışmanın sonun da sonuç aldım eşim tekrardan bana döndü şu an çok mutluyum Allah Süryani hocadan razı olsun yuvamızı kurtardı. Papaz büyüsünü herkese tavsiye ediyorum

 6. Gizem

  Merhaba ben aşk büyüsü yaptırmak istiyorum bunu yapa bilecek bir hoca tavsiye edebilirmisiniz çok acil

  • Uzman medyum hoca aşk büyüsü yaptı

   Merhaba gizem bende sevdiğim adam için aşk büyüsü yaptırdım çok etkili oldu bunu yapa bilecek tek hoca tanıyorum o da Uzman medyum hoca dır çünkü ben Uzman medyum hoca ile çalışmalar yaptım çok kısa bir sürede sevdiğim adamı bana aşık etti sana da tavsiye ederim teşekkürler Uzman medyum Hocam. 0531 088 41 19

 7. Süryani hoca etkili sonuç

  Bende aşık olma büyüsü yaptırdım Süryani hocaya çok etkili sonuçlar veriyor Allah var çalışma yaptığım günden bu yana çok memnunum çalışmalarından beni her gün çalışmalardan haberdar ediyordu şahsen ben kaç hoca ile çalıştım böyle bir sistem görmedim onlarda hep beni kandirdilar iyi ki son çalışmalarımı Süryani ocaya yaptırdım çok sağ olun hocam 0531 088 41 19

 8. Evliyim sabrina hoca sayesinde

  Merhaba bende sabrina hoca ile çalışmalar yaptım gerçekten çok iyi çalışmalar yapıyor bana evlilik büyüsü yaptı şuan evliyim çok teşekkür ederim sabrina hocam

 9. Süryani hoca yorumu

  Benim de bundan 1 ay önce Süryani hoca ile çalışmalarım oldu hayatım da biri vardı 1 yıllık beraberliğimiz var erkek arkadaşımın gözü sürekli dışarıda benim kız arkadaşlarıma bile yazıyordu bende bu konuda Süryani hocayı aradım kendisinden yardım istedim Süryani hoca erkek arkadaşıma öncelikle erkekliğini bağlama çalışması yaptı bu çalışma bittikten sonra bana bağlanması için gözü benden başkasını görmemesi için Ermeni büyüsü yaptı çalışmalarım 13 gün sürdü Süryani hoca sayesinde erkek arkadaşım bana bağlandı şuan efendi efendi sadece beni seviyor.
  Süryani hocam telefon numarası 0531 088 41 19

 10. Kısa sürede bağlama büyüsü

  Kısa sürede sonuç almak isteyen arkadaşlar sizlere En iyi medyum tavsiye ediyorum çünkü ben bir sürü medyumlar ile çalıştım hepsi 17 günden aşağı gün vermiyordu biri 1 ay ,diğeri 28 gün diğeri ,21 gün yani böyle hepsi uzun süreli çalışmalar diyordu ancak bir etki bir sonuç hiçbir kıpırdama olmuyordu hep para istiyorlardı ancak En iyi medyum hakkın da yorumlar okudum bu sitede başta şaşırdım sonra En iyi medyum hocayı aradım kendisi ile konuştum konuşmamız bir 30 dakika kadar sürdü normalde hiç bir hoca yada sahtekarlar diyelim benimle bu kadar konuşmadı En iyi medyum benim sorunlarımı sonuna kadar dinledi ve bana 11 gün süre verdi bu süre içerisinde sevdiğim adamı kendime bağlamak için Bağlama büyüsü yaptırdım ve gerçekten de etkili ve kısa sürede sonucumu aldım sizde kısa sürede bağlama büyüsü yaptırmak isterseniz mutlaka En iyi medyum ile irtibata geçin 0539 830 14 50

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!