Geri getirme büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Sevdiklerinin kedilerini terk etmelerinden yakınan ve bir an önce kendileri ile bir araya gelmek için ellerinden geleni yapan insanlar özellikle verdikleri çabaların sonuç vermediği süre içinde daha fazla üzülürler. Bunun önüne geçmek için normal şartlara yapılacak herhangi bir şey yoksa o zaman yapılacak en doğru şey hemen bir medyum bulup kendisinden geri getirme büyüsü talebinde bulunmaktır. Bu uygulama insanların düşüncelerini değiştirmek ve en kısa zamanda kendilerini arzulayan kişilere karşı olan düşüncelerini değiştirmek için kullanılır.

En çok talep alan büyülerden bir olan ve gerçekten de insanların beklentilerini fazlası ile karşılayan bu uygulama, gerek ülkemizde gerekse dünya genelinde en çok bilinen büyü uygulamalarından biridir. Doğru bir işlemin kendilerini mutlaka sevdikleri kişilere kavuşturacağını bilen kişiler zaman kaybetmeden bir an önce kendilerine ulaşmak ve eski mutlu günlerine yeniden ulaşmak istemektedirler. Yapılacak olan büyünün istenen enerjileri bir an önce harekete geçirmesi ve insanları etki altına alması beklenir ancak bu her zaman mümkün olmamaktadır.

Çoğu zaman bu uygulamaların ne zaman etkilerini göstereceğini bilmek mümkün değildir. Bazen çok kısa zamanda görülen bu etkiler kimi zaman çok uzun bir süre kendini göstermez. Özellikle insanlardan aldıkları talepleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmek için neler yapmaları gerektiğini bilmeyen ve bunun için sürekli olarak kendilerini geliştirmek zorunda olan acemi medyumların uzak durmak gerekir. Çünkü bu kişiler hem deneyimsiz oldukları için hem de hata yapma ihtimalleri büyük olduğu için beklentileri karşılamaktan uzak kalabilmektedirler.

Sevdiği kişileri geri kazanmaktan başka bir amacı olmayan ve aradığı mutluluğu yakalamak için elinden gelen her şeyi yapacak olan çaresiz insanların medyumlara karşı olan güvenlerini kırmamak gerçek medyumların ilk görevi olmalıdır. Bu uğurda her zaman ellerinden geleni yapan ve gerçek anlamda beklentileri karşılan medyumlar zaten her zaman için mesleklerinin en önemli kişileri olarak gösterilmektedir. Verilen emeklerin boşa gitmemesi ve geri getirme büyüsünün istenen etkileri göstermesi için öncelikle medyumların istedikleri nesneler zamanında ve eksiksiz bir şekilde temin edilmelidir.

Daha sonrası ise medyumların yapacakları doğru işlemlere ve aynı zamanda büyüyü yaptıran kişilerin sabırlarına kalmıştır. Bu konuda geçmişte yapılan çok sayıda denemeden olumlu sonuç alındığı ve insanların gerçekten de sevdikleri kişilere kısa zaman içinde kavuştukları bilinmektedir. O kadar zor olmayan hatta en kolay büyülerden biri olarak gösterilen geri getirme büyüsü aslında tahmin edildiği kadar kolay değildir. Çünkü medyumlar gerekli nesneleri temin etikten sonra en kısa zamanda özle duaları sistematik bir şekilde okumaya başlamalı ve o özel enerjileri harekete geçirmelidirler.

Eğer bu süre içinde etki altına alınmak istenen kişi başka bir büyünün etkisine girerse veya kendisini büyülerden koruyacak bir işlem yaparsa o zaman geri getirme büyüsü kesinlikle sonuç vermeyecektir. Ne zaman ve ne amaçla başvurulacağı belli olmayan medyumlar hakkında az da olsa bilgi sahibi olmak bu gibi durumlarda mutlaka daha güvenli bir şekilde işlem yapmak anlamına gelmektedir. Çoğu kişi emeklerinin ve sabırlarının karşılığını alamadığını söylediği için bazen insanların medyumlar ile çalışma konusunda çekingen olabilmektedirler.

Bunun ana sebeplerinden biri öncelikle insanların geri getirme büyüsünün kurallarına uymamaları dır. Ayrıca medyumların yaptıkları hatalar veya ilgili kişinin koruma uygulamaları yapmış olmaları da yine bu tarz büyülerin sonuç vermesini engellemektedir. Kendilerin gelen talepleri olumlu bir şekilde sonuçlandırmak isteyen insanlar öncelikle doğru medyum ile çalıştıklarından emin olmalı ve aynı zamanda yeteri kadar sabırlı olmaları gerektiğini bilmelidirler.

6 Yorum

 1. eşi geri getirme büyüsü

  Geri getirme büyüsü hakkında çalışmalar yaptırdım eşim evi terk etti gitti ne aradı ne sordu 8 ay boyunca haber alamadım başına bir şey geldi olabilir diye karakola kayıp bilgisi verdim başka bir şehirde karakola ifade vermiş kimseyle görüşmek istemediğini söylemiş. Bende eşimi evime çocuklarımın başına geri getirmek için Süryani hocadan yardım istedim 15 günlük bir çalışma yaptı eşim çalışmaların 11 günü evine döndü bir daha da gitmedi Süryani hoca olmasaydı yuvam yıkılmış çocuklarımla ortada kalmış rezil olmuştum Allah Süryani hocayı başımdan eksik etmesin 0531 088 41 19 bu numaradan Süryani hocaya ulaşın

 2. kısa sürede etkili geri getirme büyüsü En iyi medyum tavsiyemdir

  Kısa sürede etkili geri getirme büyüsü çalışmaları yaptırdım erkek arkadaşımdan ayrıldım başka bir kız ile yakaladım bir kaç gün konuşmadım sonra bir daha aynı hatayı yapmaması için özür dilemesini ve ilişkimize devam etmek istediğimi söyledim erkek arkadaşım yaptığı hatanın büyük olduğunu yüzüme bakamadığını söyledi ve benden ayrılmak istediğini söyledi bende geçmişi silmesini önümüzdeki güzel günlere bakmamızı istedim kabul etmedi ısrarlarıma rağmen beni her yerden engelledi.
  Erkek arkadaşımın benden ayrılmasına dayanamadım bir süre ayrı kaldıktan sonra arkadaşımın tavsiyesi üzerine En iyi medyum hocayı aradım yardım istedim En iyi medyum hoca çalışmalara başladı 8 gün de erkek arkadaşımı bana geri getirmeyi başardı şimdi erkek arkadaşımla çok mutluyum beni çok seviyor gözü benden başkasını görmüyor. Kısa sürede etkili geri getirme büyüsü yaptırmak isteyenler bu numarayı arayarak En iyi medyum hocamdan yardım isteyebilir iyi çalışmalar her kese.

 3. Oğlumu bize geri getirdi ve bağladı Süryani hoca

  Merhaba benim oğlum kaç senedir eve gelmiyor bizi görmek bile istemiyor du telefonlarimiza cevap bile vermiyordu bende çareyi Süryani hoca da aradım Süryani hocayı aradım durumu anlatım bana yardım olacağını söyledi ve oldu allah Süryani hocam dan razı olsun çalışma yaptım 11 gun içerisinde oğlumu bize geri getirdi ve bağladı bizi bir an olsun bırakmak istemiyor…

 4. fidan eski sevgiliyi geri getirme Süryani hoca

  merhabalar arkadaşlar 2.5 yıldır beraber olduğum var onunla gayet iyi geçen bir ilişkimiz vardı bazı sorunlardan dolayı ayrıldık aradan bayağı zaman geçti onun gibi birini nedense hiç bulamadım onu özlüyordum nasıl arıyacağımı bilemiyordum çünkü onu terk eden bendim bir kere aradım tlf yüzüme kapattı ben de inat ettim onu tekrar elde edebilmek için medyum arayışına geçtim Süryani hoca hakkında yazılan yorumlar dikkatimi çekti aradım konuştum isteklerimi söyledim benim için eski sevgiliyi geri getirme işlemine başladı bu çalışma yaklaşık 13 gün sürdü çalışmanın sonun da sevgilim bana döndü şimdi çok mutluyuz bir daha onu bırakmıyacam eski sevgiliyi geri getirme çalışmasını herkese tavsiye ediyorum..

 5. esat eski eşi geri getirme Uzman medyum hoca

  merhaba arkadaşlar benim ismim esat kamu görevlisiyim yaklaşık 4.5 yıldır evliyim eşimle çalıştığım yerde tanışmıştık evlendik ilk zamanlar evliliğimiz iyi gidiyordu kendi hatamdan dolayı eşim beni terk etti onu başka biriyle aldattım suçum büyüktü ne yaptıysam eşim kararından dönmedi ayrıldık onu unutamıyordum eşim benim inadıma başka biriyle evlendi kahrolmuştum onu unutamıyordum dayanamıyordum artık her şeyi bıraktım medyum arayışına başladım ve Uzman medyum hocayı buldum derdimi anlattım bakım yaptı bazı bilgilerle benim için eski eşi getirme büyüsü olan bir çalışma önerdi içeriği güzel bir çalışma ve 11 günlük bir çalışma çalışmanın sonunda etki gördüm eski eşim beni tekrar aradı beni özlediğini söylüyordu bende onu özlüyordum eşim evlendiği insanla ayrıldı bana döndü şimdi mesut bir hayat yaşıyoruz eski eşi geri getirme büyüsünü herkese tavsiye diyorum 0531 088 41 19

 6. En iyi medyum hoca

  Merhabalar benimde sizler gibi sorunlarım çok büyük dü ama En iyi medyum sayesinde sorun diye dert diye bir şey kalmadı ortada. Allah En iyi medyum hocadan razı olsun sayesi de tüm sorunlarıma çözüm bulduk hiçç bir dert kalmadı ortada sizlere En iyi medyum hocayı tavsiye ediyorum. 0539 830 14 50

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!