Garantili medyum arayanlar

Garantili Medyum Arayanlar

Garantili medyum arayanlar için her zaman bilinmesi ve uyulması gereken bazı kurallar vardır. Bunların başında ise bu alanda güvenilecek bir kişinin ne gibi özellikleri olması gerektiğinin bilinmesidir. Günümüzde bu alanda birçok medyum olması ve bunların önemli bir kısmının sahte medyumlar olması insanların her zamankinden daha çok dikkat etmelerini gerektirmektedir. Güvendikleri kişilerin kendilerini hayal kırıklığına uğratmamaları için her zaman çok dikkatli olmaları gereken kişiler özellikle geçmişleri temiz olan kişileri seçmeye özen göstermelidirler.

Seçim aşamasında gerekirse uzun zaman emek vermek zorunda olan insanlar seçtikleri kişilere her türlü özel bilgilerin, verecek olmalarından dolayı daima dikkatli olmak zorundadırlar. Medyumlar ile çalışmak için birçok farklı nedenleri olan insanlar genellikle bu kişilerin yaptıkları işlemlere bir anlam veremediklerini ama çok büyük faydalar gördüklerini belirtmektedirler.

Bu da medyumluk mesleğinin neden bu kadar ilgi gördüğünü ortaya koymaktadır. Yüzlerce yıldan bu yana sürekli var olan bu meslek hakkında meraklarını gidermek isteyen kişiler öncelikle hangi kaynaklarda araştırma yapmaları gerektiğini bilmeli ve daha sonra seçtikleri kişileri nasıl analiz edeceklerini öğrenmelidirler.

Herkesin kendilerini çok başarılı medyumlar gibi tanıtmalarına rağmen bunlardan çok azının insanların taleplerini karşılayacak yeterlilikte olması bu alana ilgileri olan kişilerin titiz olmaları gerektiği anlamına gelmektedir. Garantili medyum arayanlar hem kendilerini hem de çevrelerindeki kişileri risk altına atmamak için mutlaka bu kurallara uymak zorundadırlar.

30 Yorum

 1. Ali

  Bana gercekten yardimci olacak biri lazim allah askina ne olur bana bir allah kulu yardim etsin cok zordayim cok bi kisi allah askina yazsin

  • garantili medyum Süryani hoca tavsiyemdir

   Merhaba Ali bey konunuzu yazmadınız beliki çok zor durumdasınız ve gizli kalmasını istiyorsunuz Ben de bundan 2 yıl önce sizin gibi çok zor durumdaydım sorunumu buralara yazıp anlatmak istemiyordum bu yüzden bir çok medyumu aradım sorunumu anlattım kimse bana yardımcı olmadı. Bir arkadaşımın vesilesi ile Süryani hocayı buldum derdimi anlattım yardım istedim Süryani hoca sağ olsun beni kırmadı dinledi yardımcı oldu çalışamalar yaptı 2 hafta sürdü çalışmalar biteli 2 yıl oldu her şey yolunda çok mutluyum Süryani hocaya derdini anlat sana da yardımcı olacaktır.
   Süryani hoca iletişim 0531 088 41 19

   • Dilara

    Kesinlikle işinde uzman süryani hocayı öneririm, ilminin hakkını gerçekten veriyor,başka hocalar gibi dolandirici asla değil,işleme başlamadan önce ücretsiz bakim ile sorunu tespit edip işleme başlıyor herkesin faydalansın

  • Esma

   medyum Ahmet abi diye birisi var sahtekardır sakın inanıp para yollamayın ben bu sahtekara para yolladım parayı aldıktan sonra engelledi şuan Süryani hocayla çalışıyorum etki gördüm hocamdan her aradığım da ulaşıyorum Süryani hocamı tavsiye ederim

   • ahmed hoca sahtekar

    medyum ahmed hoca malesef beni de dolandırdı allah belasını versin uzak durun

  • Kadir

   Merhaba Ali kardeşim Süryani hoca gerçekten çok başarılı çalışmalar yapıyor bende Süryani hocamı tavsiye ediyorum boşuna bekleyip zaman kaybetme derim.

  • medyum arıyorum

   SÜRYANİ HOCAYA NASIL ULAŞA BİLİRİM HAKKINDA ÇOK İYİ ŞEYLER DUYDUM 3 GÜNDE GERİ GETİREME BÜYÜSÜ YAPIYORMUŞ SONUÇ ALAN BİR ÇOK KİŞİ OLMUŞ NUMARASINI İSTEDİM BANA VERMEDİLER SÜRYANİ HOCANIN NUMARSINI BİLEN VARSA PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM.

  • Aygül

   Mrb medyum halil hoca sahtekârdır bakımları ve çalışamları beş para etmez aşk büyüsü yapacaktı 7 ay oldu hala çocuk bana aşık olacak sözde evlendi gitti başkasıyla medyum halil hoca sahtekardır büyü işleri ile alakası yok 05422595474 bu da sahtekarın numarası uzakdurun.

  • Aygul

   medyum Halil hoca sahtekardır beni dolandırdı sakın itibar etmeyin sahtekar medyum halil hocadan uzak durun numarası 05422595474

 2. En iyi medyum hoca sonuç

  Merhaba ben eşime bağlama büyüsü yaptıracaktım bir türlü doğru hocayı bulamadım bulamadığım için de eşim elden gidecekti en son En iyi medyum hocayı buldum aradım konuyu anlatım çalışma yaptı ve bana 13 günlük bir süre ile bana çok etkili sonuçlar verdi Allah’ım seni korusun.

  • Aileyi evliliğe ikna etme büyüsü En iyi medyum

   Erkek arkadaşımdan ayrılalı tam 5 yıl oldu biz bir birimizi çok seviyorduk 3 yıllık bir ilişkimiz vardı çokta iyi anlaşıyorduk akraba olduğumuz için aileler arasında bir tartışma geçti aileler küstü benim ailem sevdiğim adamın ailesi ilişkimizi bitirdi aradan 5 yıl geçti ne ben bir başkasıyla oldum nede sevdiğim kişi ne yaptıysam onu unutamadım. Bu konuda bir arkadaşımın yardımı ile En iyi medyum hocayı buldum En iyi medyum hocaya her şeyi anlattım. En iyi medyum hoca bakımlar yaptıktan sonra Süryani büyüsü çalışmasına karar verdi bu çalışma 14 gün sürdü öncelikle aileleri barıştırmak için çalışmalar yaptı sonra aileyi evliliğe ikna etme çalışmalarına başladı bu çalışmalar 14 günde netice verdi sonuç aldım aileler barıştı evlenmemize ikna oldu sevgilime bağlama yada aşk büyüsü yaptırmama gerek yoktu çünkü büyülenmiş gibi bir birimizi çok seviyorduk En iyi medyum hocadan Allah razı olsun.
   En iyi medyum irtibat 0539 830 14 50

  • Selin papaz büyüsü

   arkadaşlar bende şuan En iyi medyum hocaya bağlama büyüsü yaptırıyorum erkek arkadaşım bir anda beni terk etti nedeni başkaları benim hakkımda kötü iftiralar attı ama söyledikleri her şey yalandı bende bu yüzden En iyi medyum hocayı sizlerin tavsiyesi üzerine buldum. En iyi medyum hoca Papaz büyüsü yaparak 9 gün de erkek arkadaşımı bana bağladı Allah hocam dan ve tavsiye edenlerden razı olsun 1 haftadır huzurlu ve mutluyum.

  • mesüde

   En iyi medyum hoca gerçekten çok başarılı çalışmayı almadan öne bakımlar yapıp çalışma olumlu gözükürse öyle yardımcı oluyor. Bu şekilde çalışması garantili oluyor diğer hocalar bakım yapmadan para istiyor çalışma yapıyorlar çalışmaların ortasında sürekli para istiyorlar sonuçta olmuyor. En iyi medyum hocayı tanıdığıma çok mutluyum allah böyle hocaları başımızdan eksik etmesin.

 3. Eda

  Bende çok dolandırıldım 2 milyar paramı yediler sonra Süryani hocayı buldum Kocama bağlama büyüsü yaptırdım ve 6. Günde sonuç aldım şiddetle tavsiye ediyorum 0531 088 41 19

  • bağlama büyüsü yaptıranlar

   Herkese slm eşimle mutlu giden evliliğimiz vardı.hiç bir sorun yokken bana karşı ilgisi azalmaya başladı ve her geçen gün daha gidiyordu evde huzur kalmamıştı son zamanlar da alkol almaya başlamıştı ne yapacağımı bilemiyordum.annemle konuştum durumu anlattım annemin bir arkadaşı daha önce bir medyumla çalışma yaptırmıştı ve sonuç almıştı bize de Süryani hocayı önerdi hemen iletişime geçtim derdimi anlattım bir takım bilgiler istedi 20 dakikalık bakım yaptı eşimi tekrardan istiyordum uygun çalışma olarak bağlama büyüsü yapacağını söyledi bu çalışmanın yaklaşık 13 gün süreceğini söyledi hemen başladık çalışmanın ortalarına geldiğimiz de eskisi gibi olmaya başladı çalışmanın sonuna doğru etkileri daha da artmaya başladı şu an kocam sözümden çıkmıyor her istediğimi yerine getiriyor Allah Süryani hocadan razı olsun bağlama büyüsü herkese tavsiyemdir.

 4. geri getirme ve bağlama büyüsü En iyi medyum tavsiyemdir

  Benim 3 yıllık bir ilişkim vardı benim sevgilimle aram bir anda bozuldu erkek arkadaşımla beraber çalışıyorduk bir fabrikada kendisi işi bıraktı başka yerde çalışmaya karar verdi. İşi bırakalı bir ay oldu bana karşı soğuktu artık eskisi gibi aramıyordu bir gün beni aradı ayrılmak istediğini söyledi benim çok iyi bir kız olduğumu bu yüzden üzülmemi istemediği için ayrılmak istediğini anlattı bende ağladım o anlattıkça telefonu kapattı ve beni her yerden engelledi. Aradan 3 ay geçti duydum ki akrabalarının bir kızı ile nişanlanmış bende onu çok sevdiğim için dayanamadım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine En iyi medyum hocayı arayarak geri getirme ve bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim En iyi medyum çalışmalara başladı arkadaşım En iyi medyum dan sonuç aldığı için güvenim vardı. En iyi medyum 12 günlük bir çalışma yaptı çalışma sonucunda erkek arkadaşımı o kızdan ayırarak bana geri getirip bağladı şuan beraberi ve çok mutluyuz yakında evleniyoruz. Geri getirme ve bağlama büyüsü yaptırmak isteyenlere önerim En iyi medyum tavsiyemdir.
  En iyi medyum iletişim 0539 830 14 50

 5. Aileyi ikna evliliğe ikna etme büyüsü

  Benimde bundan 5 ay önce başımdan bir olay geçti kız arkadaşımla aramız çok iyiydi ne olduysa ablası bizim ilişkimizi bildiği halde ailesine anlattı ailede kızı eve kapattı bir daha görüşemedik. Bende annemleri alıp kızı istemeye gittik babası inat yaptı vermek istemedi o kadar aracı getirdim kızın babasında resmen gavur inadı vardı ne yaptıysam olmadı. Bende çareyi medyumlar da aradım tavsiyeler üzerine En iyi medyum buldum arayıp durumu mu anlattım bakım yaptı bakım sonucunda aileyi ikna etme büyüsü yapmaya karar verdi bende çalışmaları kabul ettim başladık. En iyi medyum 11 günlük bir çalışma yaptıktan sonra işimin tamam olduğunu söyledi gidip kızı isteye bilirsin dedi bende aileme tekrardan gidelim dedim ailem yine vermez dedi gelmedi. En iyi medyum aradım durumu anlattım ailem gelmiyor dedim bana yanlız git dedi. Resmen çılgınlık bu ne olacaksa olsun dedim dayandım kapılarına üzerimde pozitif bir enerji vardı En iyi medyum sanki yanımdaydı beni o yönlandiriyordu. Kız arkadaşımın babası kapıyı açtı bana baktı ve içeriye davet etti bende girdim oturduk bana nasihat verdi sonra kızımla evlene bilirsin diyerek git aileni çağır istesinler dedi resmen uçtum havalara ailemi aldım getirdim kızı istedik ve evlendim En iyi medyum gerçekten çok etkili bir medyum dur herkese tavsiye ederim.
  En iyi medyum irtibat numarası 0539 830 14 50

 6. Süryani hoca tavsiye ediyorum

  Aşık etme büyüsü yaptırmak için bende Süryani hoca den yardım aldım ben eşimin bana karşı soğuk olduğunu fark ettim bu yüzden Süryani hoca aşk büyüsü yapması için yardım istedim. Süryani hoca Aşk büyüsü çalışmalarını 12 günlük bir çalışma sonucunda eşimi bana tekrardan eskisi gibi aşık etmeyi başardı. Ben medyumu buldum bundan sonra bütün sorunlarımı Süryani hoca çözecek sizlere de tavsiye ederim. 0531 088 41 19

 7. Papaz büyüsü yaptırdım

  Bende erkek arkadaşımdan ayrıldım arkadaşlar yüzünden erkek arkadaşımı kendime geri getirip bağlamak için Süryani hocadan yardım aldım erkek arkadaşımla 2 yıllık bir ilişkim vardı ondan önce çıktığım bir çocuk vardı eski ilişkim hakkında dedikodular çıktı ve 2 yıllık erkek arkadaşım benden ayrıldı bende bu konuda Süryani hocadan yardım aldım erkek arkadaşıma Papaz büyüsü yaparak bana bağladı şuan hiç kimsenin lafına bakmıyor sadece bana odaklanmış ve beni çok seviyor. 0531 088 41 19

 8. En iyi medyum hocam sayesinde evliyim

  merhaba benim sevdiğim biri vardı onu kendime aşık etmek için çok uğraştım ama bir türlü aşık ettiremedim onu çok ama çok seviyordum her zaman beni görmezden geliyordu beni görmezden geldiği içinde çok kahır oluyordum en son bir arkadaşım bana dedi ki neden medyumlardan yardım almıyorsun dedi bende o nasıl olacak dedim bana En iyi medyum hocanın numarasını verdi daha önce o da böyle bir duruma düşmüş ve En iyi medyum hoca ona yardımcı olmuş bende aradım konuyu anlatım çalışma yapması gerektiğini söyledi bende çalışma yaptım amacımın ne olduğunu sordu bende bana bağlansın asık olsun ve evlensin benimle dedim tm dedi çalışmalara başladık 11 günlük süre ile benim sevdiğimi bana kul köle etti beni deli gibi seviyor ve evlenme teklifi eti evlendik bende kabul etim şuan evliyim Allah En iyi medyum hocamdan razı olsun iyi ki varsınız En iyi medyum hocam ellerinizden öperim. En iyi medyum hocamı tüm sorunları olanlara tavsiye ederim En iyi medyum hocamla iletişime mutlaka geçin pişman olmasınız gerçek En iyi medyum irtibat 0539 830 14 50

 9. Etkili Süryani Büyüsü

  Süryani hoca ile bende çalıştım arkadaşlar gerçekten de çok başarılı bir medyum dur. Ben 4 tane hoca ile çalıştım ancak hiç biri sonuç veremedi hepside başarısız oldu ama Süryani hoca bu hocaların yapamadığını yaptı ve 11 günde çok etkili sonuç verdi Sorunum sadece eşim annesi yüzünden yani kaynanam yüzünde evi terk etmişti sadece geri getirmek ve bağlamak istemiştim ama bana çok şey söylediler bir tek Süryani hocaya güvenerek yaptırdım diğer 4 hocaya da güvenmiştim ama onlar sonuç veremediler canları sağ olsun ne diyeyim en azından çabaladılar ama en çok Süryani hocama teşekkür ediyorum onun sayesinde yuvam kurtuldu Süryani hoca bu yuvayı mutlu bir şekilde korumaya vesile olduğu için ve kendisi ile tanıştığım için çok mutluyum. Bilmiyorum bu yorumum iyi bir şeye vesile olur mu olursa da ne mutlu bana bu ara da arkadaşlar gördüğüm ve aldığım etki çok güçlüydü çünkü ben. Süryani büyüsü denilen işlemi yaptırdım. Sizlere Süryani hocayı tavsiye ederim inşallah faydalı olmuştur yorumum buraya Süryani hocamın numarasını ekliyorum.

 10. neşe

  merhabalar arkadaşlar ismim Neşe üniversite öğrencisiyim balıkesirde yaşıyorum.oturduğumuz semtte biriyle tanıştım ilişkimiz ilk zamanlar iyi gidiyordu erkek arkadaşım hakkında biraz araştırma yaptım evli olduğunu öğrendim şerefsizin hemen ayrılmak istedim ondan ama o bir türlü peşimi bırakmadı her yerden karşıma çıkıyordu bu durumu kimseye anlatamıyordum.bende sizler gibi medyum arayışlarına başladım ve Süryani hoca hakkında yazılan yorumlar dikkatimi çekti iletişime geçtim sorunlarımı anlattım sağ olsun yardımcı oldu bu kişiden kurtulmam için domuz büyüsünü önerdi içeriği çok iyi bir çalışma çalışma süresi yaklaşık 12 gün sürdü artık beni rahatsız etmiyor beni gördüğü zaman domuz görmüş gibi oluyor Allah Süryani hocadan razı olsun beni o insanın şerrinden korudu.domuz büyüsünü herkese tavsiye ediyorum

 11. aşk büyüsü etkileri ve sonuçları

  Aşk büyüsünün etkileri ve sonuçlarını çok araştırdım bu çalışmalar için bir kaç medyumdan yardım aldım ama ne yazık ki hafif çalışmalar yaptılar erkek arkadaşım çok inatçı olduğu için tutmadı. Bende bu konuda daha başarılı olan uzman bir medyum arayışlarına girdim bu sayfa da En iyi medyum hoca hakkında yapılan yorumları okudum gerçekten zor çalışamlar yapıp sonuç vermişti. Bende kendisini aradım ve yardımlarını istedim En iyi medyum hoca bana da yardımcı oldu canbar aşk büyüsü çalışmalarına başladı. çalışmaların 6 günü erkek arkadaşım bana eskisi gibi ilgi duymaya başladı daha önce her yerden engelliydim engeller kalktı çalışmaların 12 günü erkek arkadaşım tamamen bana deli divane ölürcesine aşık oldu. En iyi medyum hocadan Allah razı olsun çok güzel bir çalışma yaparak beni mutlu etti

 12. Garantili medyum Süryani hoca

  Merhaba arkadaşım bende Süryani hocadan yardım aldım bana da kısa sürede etkili sonuçlar verdi senin konunla hemen hemen aynı benim sorunum bende eşimle sorunlar yaşıyordum biz 9 senedir evliyiz ancak bunun 3 senesi çok berbat geçti 3 sene içinde bana etmediğini bırakmadı kavga dövüş küfür daha neler neler yaşadık neyse ki böyle yorumlardan tavsiye alarak Süryani hoca ile tanıştım ve işlem yaptırdım 12 günlük bir işlemdi sonucumu da aldım arkadaşımın da yazdığı gibi sizlere Süryani hocayı tavsiye ediyorum ve telefon numarasını da yazıyorum buraya kendisine ulaşabilirsiniz ….

 13. ermeni büyüsü iranlı medyum Miran Rakel önerimdir

  merhaba benimde daha önce yaşadığım bir sorun vardı bunu anlatmak istiyorum.Yaklaşik 2 yıldır beraber oldum biri var onu elde edebilmek için yapmadığım denemediğim hiç bir şey kalmamıştı.bir çok hocayla görüştüm nedense bir türlü istediğim sonucu alamadım sonunda iranlı medyum Miran Rakel hocayı buldum sorunlarımı anlattım sevdiğim kişinin benden başka birini görmesini istemiyordum bunun için nasıl bir çalışma yapacağını merak diyorum benim için ermeni büyüsünü önerdi içeriği bol olan bir çalışma çalışmanın süresi 12 gün sürdü şimdi çok mutluyum sonuç aldım keşke daha önce iranlı medyum Miran Rakel hocayla görüşseydim yinede hiç bir şey için geç değil ermeni büyüsünü herkese tavsiye ediyorum.

  • başarılı Uzman medyum

   Arkadaşlar bende inatçı sevgilime ermeni büyüsü yaptırmaya başladım sizlerin tavsiyeniz üzerine iranlı medyum Miran Rakel hoca bu konuda çalışmalar yapıyor çalışmaların 5 günün de sizlere yazıyorum bu yorumu benim çalışmam 7 günlük bir çalışma ama ben 5 günde sonuç aldım iranlı medyum Miran Rakel hocam çok başarılı.

 14. Sabri

  Evet piyasada o kadar dolandırıcı varki suana kadar ailem çok para kaptırdı büyü nedeniyle musallata uğramistim konuşamıyor hatta yürüyemez olmuştum tanıdığımız bir imam aileme Süryani hocadan bahsetmiş evet hastalığın durumuna göre para alıyor ama duzelmez ise parasını geri veriyordu gittik tabi tekerlekli sandalyede gittim ama belki inanmazsınız yanından ayakta çıktım doktorlar bile düzelmez felç derken o bana yardım etti ama ne oldu bitti bilmiyorum ailem e sorduğumda orada olanları Allah kimseye yaşatmasın yer yerinden oynadı dedi ve konuyu öylece kapattık Allah razı olsun Süryani hocadan mardin de isteyen yazsın numarasını veririm

  • Fatma

   MANİSA TURGUTLU MEHMET ATEŞ DOLANDIRICI. HAKKINDA ONLARCA DAVA VAR. SAVCILIK SORUSTURMASINDA. SAKIN İTİBAR ETMEYİN. EN SON COCUK TACİZİNDEN SABIKALI

  • Ssss

   Gerçek mi anlattığınız doğru mu bende çalışma yaptırmak istiyorum

   • Aylaaa

    tel numarasını verırmısınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!