Gerçek Sahtekar Medyum Farkı

medyumluk hakkında

Medyumlar hakkında bilgileri olmaya ve daha önce bu kişiler ile çalışmamış olan kişiler genellikle sahte medyumlar için adeta birer av durumuna düşmektedirler. Kendilerine gelen kişileri çok kolay bir şekilde kandıran ve kendilerine çok ciddi sorunlar yaşatan bu sahte medyumlardan uzak durmak için öncelikle yapılması gereken şey gerçek sahte medyum farkını anlamak için gerekli bilgileri elde etmektir.

Gerçek bir medyumun sahip olması gereken özellikleri bilen kişiler zaten sahte medyumları hemen anlayacaklardır. Bu kişilerin yaptıkları başarılı işlemler ile insanların güvenleri kazanmış olan kişiler olması ve aynı zamanda haklarında birçok farklı kaynakta olumlu bilgiler bulunabilmesi gerekmektedir. Bu konulara dikkat eden kişiler istedikleri zaman gerçek medyumlar ile çalışma olanağı bulabilmektedirler.

Özellikle yaptıkları başarılı çalışmalar ile her zaman mesleklerinin en önemli temsilcileri olan ve insanların güvenlerini kazanmayı başaran kişiler zaten gerçek medyum olduklarını çoktan kanıtlamış olmaktadırlar. Yüzlerce yıllık bir geçmişi olan bu mesleği yakından tanımak ve aynı zamanda bu alanda hizmet almak için mutlaka seçilecek olan medyumların geçmişleri hakkında titiz bir araştırma yapmak gerekmektedir.

Kendilerine gelecek olan kişilere verecekleri güven ile mesleklerinin en önemli temsilcileri olacak olan medyumları araştırırken öncelikle gerçek sahtekar medyum farkını anlamak için çaba göstermek gerekmektedir. Sorunlarını gönül rahatlığı ile anlatacakları kişileri bulmak için ellerinden geleni yapan insanlara ulaşmak için mutlaka sabırlı olmak ve işi riske atmamak gerekmektedir.

7 Yorum “Gerçek Sahtekar Medyum Farkı

 1. basri hocam çok sağ olun dedi ki:

  Beni büyük bir dertten kurtaran basri hocama çok ama çok teşekkür ederim Allah razı olsun basri hoca dan çalışma yaptı bütün dertlerimi giderdi basri hocam ellerinizden öperim.

 2. Medyum sabri yön sahtekardır inanmayın dedi ki:

  Medyum sabri yön sahtekardır. Benim 3 yıllık bir ilişkim vardı erkek arkadaşım bir anda benden ayrıldı ve başka birine gitti. Neden böyle yaptığına anlam veremedim aradan 2 ay geçti beni her yerden engelledi. Onu ne yaptıysam unutamadım.

  Bana geri gelmesi ve evlenmesi için medyum arayışlarına girdim medyum sabri yön hakkında çok iyi yorumlar gördüm bende arayıp kendisinden yardım istedim Bana yardımcı olacağını söyleyerek benden 2.000 tl malzeme parası istedi.

  Ödemeyi yaptım bana 10 gün muhlet verdi bu süre içerisinde aramamı istemedi bende aramadım. Çalışmaların 4 günü beni aradı sevgilimin hayatındaki kadının büyü yaptığını söyledi tekrardan benden para istedi.

  Tekrardan yolladım parayı aldıktan sonra sabri yön hocadan ses çıkmadı çalışmalar bitti ama sonuç yok bende sabri yön hocayı aradım beni her yerden engellemiş bende aynı siteden medyum nazif aktan aradım medyum sabri yön cıktı telefona bu adam tam bir sahtekar iki ismi var sakın inanmayın medyum sabri yön sahtekardır.

 3. Medyum yeliz sahtekar dolandırıcıdır dedi ki:

  Medyum yeliz denilen sahtekara inanmayın bağlama büyüsü için kendisini aradım bu sahtekar adam benden bir miktar para aldı çalışmaları 1 haftada sonuçlandırılacağını söyledi bende 1 hafta hiç aramadım günler geçti ortada bir şey yok sevgilim bağlanacağı yerde daha da çok uzaklaştı şuan bu sahtekar yeliz arıyorum beni engellemiş Allah belasını versin.

 4. Medyum yeliz sahtekardır dedi ki:

  Medyum yeliz denilen sahtekar beni de kandırdı bu kadın tam bir sahtekardır sakin inanmayın evlilik büyüsü yapacağım diyerek benden para aldı parayı aldıktan sonra beni engelledi kendisini şikayet edeceğimi söyledim savcılığa sapık kadın bana cinsel ilişkiye girmeyi teklif etti Allah bu kadının belasını versin inşallah bu kadından uzak durun çingene bu resmen insanlarla dalga geçiyor.

 5. Medyum tavsiye ediyorum dedi ki:

  Merhabalar bende medyum basri beye geri getirme büyüsü yaptırdım arkadaşlar medyum basri gerçekten işinde uzman bir medyum dur herkese şiddetle tavsiye ederim medyum basri beyden her konuda yardım alabilirsiniz. Medyum basri iletişim 0534 221 2884

 6. Gerçek medyum afran hocadır dedi ki:

  Gerçek ve güvenilir medyum arayanlara benim onerim medyum afran dir. Ben de erkek arkadaşımdan ayrıldım bana bağlanması için medyumlara çare aradim ve hatta bir kaç defa dolandırıldim son olarak medyum afran den yardım istedim medyum afran bakım yaptıktan sonra bağlama büyüsü çalışmaları yapacağını söyleyip çalışmalar hakkında bilgi verdi bende son çare diyerek başlattım çalismalari medyum afran bağlama büyüsü çalışmaların da bana çok kısa sürede etkili sonuç verdi emeğine sağlık afran bey allah razı olsun sizden medyum afran iletişim 0539 300 24 63

 7. en iyi ve başarılı medyum Hansel hocadır dedi ki:

  en iyi ve işini düzgün yapan medyum Hansel hocamdır bence gerçek medyum Hansel hocadır kimi aradıysam hepsi sahtekar çıktı paramı aldıktan sonra bana cevap vermediler ama Hansel hocam öyle değildi çalışmaların sonuna kadar bana bilgi verdi Allah razı olsun Hansel hocamdan . 0538 840 17 01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir