Gerçek sahtekar medyum farkı

Gerçek Sahtekar Medyum Farkı

Medyumlar hakkında bilgileri olmaya ve daha önce bu kişiler ile çalışmamış olan kişiler genellikle sahte medyumlar için adeta birer av durumuna düşmektedirler. Kendilerine gelen kişileri çok kolay bir şekilde kandıran ve kendilerine çok ciddi sorunlar yaşatan bu sahte medyumlardan uzak durmak için öncelikle yapılması gereken şey gerçek sahte medyum farkını anlamak için gerekli bilgileri elde etmektir.

Gerçek bir medyumun sahip olması gereken özellikleri bilen kişiler zaten sahte medyumları hemen anlayacaklardır. Bu kişilerin yaptıkları başarılı işlemler ile insanların güvenleri kazanmış olan kişiler olması ve aynı zamanda haklarında birçok farklı kaynakta olumlu bilgiler bulunabilmesi gerekmektedir. Bu konulara dikkat eden kişiler istedikleri zaman gerçek medyumlar ile çalışma olanağı bulabilmektedirler.

Özellikle yaptıkları başarılı çalışmalar ile her zaman mesleklerinin en önemli temsilcileri olan ve insanların güvenlerini kazanmayı başaran kişiler zaten gerçek medyum olduklarını çoktan kanıtlamış olmaktadırlar. Yüzlerce yıllık bir geçmişi olan bu mesleği yakından tanımak ve aynı zamanda bu alanda hizmet almak için mutlaka seçilecek olan medyumların geçmişleri hakkında titiz bir araştırma yapmak gerekmektedir.

Kendilerine gelecek olan kişilere verecekleri güven ile mesleklerinin en önemli temsilcileri olacak olan medyumları araştırırken öncelikle gerçek sahtekar medyum farkını anlamak için çaba göstermek gerekmektedir. Sorunlarını gönül rahatlığı ile anlatacakları kişileri bulmak için ellerinden geleni yapan insanlara ulaşmak için mutlaka sabırlı olmak ve işi riske atmamak gerekmektedir.

22 Yorum

 1. Başarılı medyum farkı medyum serhan tavsiyem

  Bir çok insan sorunlarını kendi aralarında çöze biliyor bir de sorunlarını çözemeyip medyumlar da çare arayanlar var benim gibi bu yüzden araştırmalar yapılır o kadar çok medyum varki piyasada kimi gerçek kimide kendini medyum sanan sahtekarlar. Ben sevgilimi geri getirmek ve evlenmek için bir çok sahtekar medyuma denk geldim her seferin de paramı umutlarımı çaldılar. Bu internet sayfalarında gerçek bir medyum olduğuna inanıyorum pes etmedim arayışlara devam ettim hakkında internet sitelerinde fazla ismi olmayan medyum Serhan hocayı buldum kendisine sorunlarımı anlattım bakımlar yaptı bakımlardan sonra bana detaylı ve mantıklı çalışmalar anlattı söyledikleri çok iyi ve mantıklıydı o an doğru birini bulduğuma inandım. Medyum Serhan çalışmalarına başladı 13 günde bana istediğim sonucu verdi gerçekten işinde çok başarılı bir medyumdur. Medyum Serhan hoca benim gözümde başarılı medyum farkını koydu sizlerde inşallah benim yorumumu görürsünüz daha fazla zamanınız başa gitmeden medyum Serhan hocamdan yardım alırsınız.
  Medyum Serhan iletişim adresi 0538 774 31 40 medyumserhanhocam@hotmail.com

 2. bağlama büyüsü

  merhaba arkadaşlar benim ismim şule 3 yıldır beraber olduğum biri vardı yakın zaman da evlendi ilk zamanlar evliliğimiz gayet iyi gidiyordu ama nedense evlendikten sonra bana karşı ilgisinin azaldığını farketim nedense rahatsız oldum ben eskisi gibi bana karşı ilgi duymasını istiyordum çok şükür herhan gibi bir aldatma olmadı sadece dediğim gibi eskisi gibi değildi bunun içinde medyum arştırdım Alihan hocanın yorumları dikkatimi çekti iletişime geçtim sorunlarımı anlattım bir takım bilgilerimizi istedi ön bakım yaptı benim için uygun bir çalışma hazırladı içeriği bol bir çalışma bağlama büyüsü bu çalişmayı yapmamız halinde eşimin eskisinden daha iyi olacağını söyledi işin güzel yanı öyle uzun bir çalışma değildi yaklaşık 12 günlük çalışma, çalışmanın sonunda eşim eskisinden daha iyi oldu sanki yeniden sevgili olmuş gibiyiz allah Alihan hocadan razı olsun bağlama büyüsünü herkese tavsiye ediyorum numarası 0531 398 69 01

  • gamze

   medyum Alihan hocamla bende başladım çalışmalara ilk başta güvenim yoktu ama zor durumdaydım başka da çarem yoktu medyum Alihan sayesinde nişanlımla tekrardan birleştik inşallah iki haftaya evleniyorum

  • Isimsiz

   Bu yazdiklariniz gerçekten doğrumu elinizi vicdanınıza koyun çünkü insanlar bu yorumlara güvenerek işlem yaptırmak istiyor. Ki bazılarımız sırf şık sikintilari artık bitsin diye borca girip işlem yaptıracak.umarim yayınlanır

 3. Alihan hocam çok sağ olun

  Beni büyük bir dertten kurtaran Alihan hocama çok ama çok teşekkür ederim Allah razı olsun Alihan hoca dan çalışma yaptı bütün dertlerimi giderdi Alihan hocam ellerinizden öperim.

 4. Medyum sabri yön sahtekardır inanmayın

  Medyum sabri yön sahtekardır. Benim 3 yıllık bir ilişkim vardı erkek arkadaşım bir anda benden ayrıldı ve başka birine gitti. Neden böyle yaptığına anlam veremedim aradan 2 ay geçti beni her yerden engelledi. Onu ne yaptıysam unutamadım.

  Bana geri gelmesi ve evlenmesi için medyum arayışlarına girdim medyum sabri yön hakkında çok iyi yorumlar gördüm bende arayıp kendisinden yardım istedim Bana yardımcı olacağını söyleyerek benden 2.000 tl malzeme parası istedi.

  Ödemeyi yaptım bana 10 gün muhlet verdi bu süre içerisinde aramamı istemedi bende aramadım. Çalışmaların 4 günü beni aradı sevgilimin hayatındaki kadının büyü yaptığını söyledi tekrardan benden para istedi.

  Tekrardan yolladım parayı aldıktan sonra sabri yön hocadan ses çıkmadı çalışmalar bitti ama sonuç yok bende sabri yön hocayı aradım beni her yerden engellemiş bende aynı siteden medyum nazif aktan aradım medyum sabri yön cıktı telefona bu adam tam bir sahtekar iki ismi var sakın inanmayın medyum sabri yön sahtekardır.

 5. başarılı medyum hoca Afran

  merhaba arkadaşlar daha önce bende bir çok medyumla çalıştım ama bir türlü sonuç alamadım. eşimden ayrılmıştım tekrar bana dönmesi için her şeyi denedim ama bir türlü olmadı yoğun arayışlarımın sonunda medyum Afran hocayla iletişime geçtim kendisi gerçekten başarılı medyum diğer hocaların yapamadığını yaptı eşim kısa süre içerisin de tekrardan bana döndü inanılır gibi değil Allah Afran hocadan razı olsun yuvamı kurtardı.gerçekten başarılı medyum Afran hocadır.. 0537 871 73 81

 6. Medyum yeliz sahtekar dolandırıcıdır

  Medyum yeliz denilen sahtekara inanmayın bağlama büyüsü için kendisini aradım bu sahtekar adam benden bir miktar para aldı çalışmaları 1 haftada sonuçlandırılacağını söyledi bende 1 hafta hiç aramadım günler geçti ortada bir şey yok sevgilim bağlanacağı yerde daha da çok uzaklaştı şuan bu sahtekar yeliz arıyorum beni engellemiş Allah belasını versin.

 7. Medyum yeliz sahtekardır

  Medyum yeliz denilen sahtekar beni de kandırdı bu kadın tam bir sahtekardır sakin inanmayın evlilik büyüsü yapacağım diyerek benden para aldı parayı aldıktan sonra beni engelledi kendisini şikayet edeceğimi söyledim savcılığa sapık kadın bana cinsel ilişkiye girmeyi teklif etti Allah bu kadının belasını versin inşallah bu kadından uzak durun çingene bu resmen insanlarla dalga geçiyor.

 8. Medyum tavsiye ediyorum

  Merhabalar bende medyum Suarez beye geri getirme büyüsü yaptırdım arkadaşlar medyum Suarez gerçekten işinde uzman bir medyum dur herkese şiddetle tavsiye ederim medyum Suarez beyden her konuda yardım alabilirsiniz. Medyum Suarez iletişim 0534 074 87 38

 9. Gerçek medyum afran hocadır

  Gerçek ve güvenilir medyum arayanlara benim onerim medyum afran dir. Ben de erkek arkadaşımdan ayrıldım bana bağlanması için medyumlara çare aradim ve hatta bir kaç defa dolandırıldim son olarak medyum afran den yardım istedim medyum afran bakım yaptıktan sonra bağlama büyüsü çalışmaları yapacağını söyleyip çalışmalar hakkında bilgi verdi bende son çare diyerek başlattım çalismalari medyum afran bağlama büyüsü çalışmaların da bana çok kısa sürede etkili sonuç verdi emeğine sağlık afran bey allah razı olsun sizden medyum afran iletişim 0537 871 73 81

  • İrem

   Merhabalar bende sizin yorumunuzu okuduktan sonra medyum afran hocayla çalışma yaptım ermeni büyüsü yaptırdım eşime 11 günde amacıma ulaştım sonucumu aldım teşekkür ediyorum hocama allah razı olsun

 10. en iyi ve başarılı İranlı medyum Selman hocadır

  en iyi ve işini düzgün yapan İranlı medyum Selman hocamdır bence gerçek İranlı medyum Selman hocadır kimi aradıysam hepsi sahtekar çıktı paramı aldıktan sonra bana cevap vermediler ama İranlı medyum Selman hocam öyle değildi çalışmaların sonuna kadar bana bilgi verdi Allah razı olsun İranlı medyum Selman hocamdan . 0534 072 49 85

 11. Ünlü medyum Serhan bey

  12 yıllık bir evliliğim vardı benim son zamanlar da eşim bana karşı çok ilgisiz oldu sürekli eve geç gelmeler bazan da hiç gelmezdi bende bu konu için bizim burada mahalle hocamız vardı bakım yaptırdım eşimin hayatında bir kadın olduğunu ve bu kadın tarafından eşime şeytani bir büyü yaptığını söyledi mahalle hocamız büyü şeytanı olduğu için bozamam dedi. Bu yüzden bana eski bir arkadaşı medyum Serhan hocanın numarasını verdi ondan yardım almamı istedi bende serhan hocayı aradım durumu anlattım kedisi de bakımlar yaptı ve yardımcı olamak için çalışamaya başladı eşimin üzerine yapılan şeytani büyüyü bozdu sonra hayatındaki kadını çıkartarak bana geri getirip bağladı. Bazen işi ehline bırakmak gerekiyor mahalle arasındaki hocaların da çalışmalarda bir limiti olabiliyor medyum Serhan hocadan Allah binlerce kez razı olsun 12 günde sorunlarımdan kurtuldum.

 12. profesyonel medyum afran

  Millet gerçek profesyonel medyum boşuna aramayın ben size medyum afran hocayı öneriyorum hiç zaman kaybetmeden arayın kendisi size yardımcı olacaktır bana 13 günde aşık etme büyüsü yaparak sonuç verdi kendisi son derece profesyonel bir medyum dur yaptığı bir çok çalışma başarılı bir şekilde gerçekleş ti ben ve bir kaç arkadaşım yaptırdık o yüzden sizde tavsiye ediyorum. 0537 871 73 81 bu numarası kendisi ile çalışma yaptırın ne demek istediğimi anlarsınız….

 13. Kısmet kapatma büyüsü

  Arkadaşlar ben bir arkadaşın kısmetini kapatmak için kısmet kapama büyüsü yaptırdım ve 13 günde etkili sonuç aldım adam yüksekler deyken 13. günden sonra tamamen düştü hem aşk hayatı hemde iş hayatı tamamen bitti. Şuan belki beni kötü biri olarak görüyorsunuzdur ama bu adam beni çok kıskanıyordu ve ne kadar kısmetim varsa bunun yüzünden kapandı kız konusu olsun iş konusu olsun ne zaman güzel bir şey olacakken hemen araya giriyordu onun yüzünden aç kaldığım günler bile oldu ama sağ olsun İranlı medyum Selman bey güzel bir kısmet kapatma büyüsü ile istediğim sonucu verdi çalışma biteli yaklaşın 2.5 ay oluyor on numara bir çalışma yaptı ve sonuç verdi şuan çok iyiyim güzel bir kız arkadaşım ve güzel bir işim var sizlere de İranlı medyum Selman hocayı öneriyorum.. 0534 072 49 85

 14. ali

  medyum gonca hoca tam bi sahtekardır 1500 liramız çöpe gitti

 15. Canan

  Meydum Suarez hocayla bende çalıştım erkek arkadaşıma süryani büyüsü yaptırdım çalışmam biteli 1 ay oldu erkek arkadaşım bana deli divane aşık oldu medyum Suarez hocamı hepinize tavsiye ederim.

  • Kararsız

   Kaç günde etki etti dediği günde geldi mi bir kaç gün oynadı mı? Detaylı Bilgi verir misin ?

 16. medyum samed sahtekar

  Medyum samed diye biriyle yapmış olduğum çalışmalar sonuç vermedi. Medyum samed bana işlemler yaptığını söyledi ama hiç bir sonuç etki olmadı medyum afran hocam ile tanışınca medyum samed hocanın yalan söylediğini anladım. Medyum afran hocam ile süryani bağlama büyüsü yapmaya başladık bugün 2. Gün oldu inşallah sonuç alacağız. Medyum samed dolandırıcıdır kimse inanmasın

 17. FATIMA

  iranlı medyum selman hocadan allah binlerce kez razı olsun bana çok yardımı dokundu sonuç verdi her kese tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir