Medyum önerisi

Medyum Önerisi

Binlerce yıldan bu yana var olan ve her zaman için insanların en büyük ilgi gösterdikleri özel bir meslek olan medyumluk hakkında bilgileri olmayan kişiler için en önemli sorunlardan biri kesinlikle medyum seçimi yapmaktır. Özellikle kendilerini sürekli olarak en başarılı ve en yetenekli medyumlar gibi tanıtarak insanları kandırmaya çalışan sahte medyumların sayıların her geçen gün artması bu konuda daha dikkatli olunmasını gerektirmektedir. Bu özel mesleği severek ve başarılı bir şekilde yapan medyumlar ile tanışmak ve kendilerinden yardım almak isteyen kişiler öncelikle seçtikleri kişilerin kendileri için doğru seçim olup olmadığı hakkında tam anlamı ile bilgi sahibi olmalıdırlar. Hakkında yapılan yorumları okuyan kişiler genellikle doğru medyumları seçme konusunda sorun yaşamamaktadırlar.

Bilindiği gibi medyumluk hakkında eğitim veren resmi bir kurum bulunmamaktadır. Bu sebeple medyum önerisi almak isteyen kişiler öncelikle seçtikleri medyumların geçmişleri hakkında bilgi sahibi olmalıdırlar. Çünkü bazı kişiler sadece bir kitap okuyarak kendilerini medyum sanmakta ve çoğu zaman yanılmaktadırlar. Her ne olursa olsun yapılacak olan işlemlerin kesinlikle çok büyük deneyim gerektirdiği medyumluk mesleğini başarı ile yapan insanlar kesinlikle medyum önerisi yer alan kaynaklarda haklarında olumlu düşüncelerin ve yorumların yer aldığı kişiler olarak ön plana çıkmaktadır. Medyum seçmek için titiz davranan insanlar mecburen medyum önerisi veya benzeri konular da yardım yer alan kaynakları araştırmak zorundadırlar.

Bir yorum

  1. Senem

    Merhaba ben bundan 9 ay önce bir çalışmaya kalkışmıştım kaç ay geçti bir sürü hoca ile iletişime geçtim ama sonuç veren olmadı en son Süryani hoca hocayı aradım konuyu anlatım bakim yaptı bakımdan sonra da çalışma yaptı çalışmalar sonucunda bana çok etkili sonuçlar verdi Allah Süryani hoca hoca dan bin kere razı olsun. 0531 088 41 19

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!