Tırnak Büyüsü 14 Günde Nasıl Bozulur

Tırnak büyüsü etkisine girmiş bir kişinin genellikle zarar görmediği veya bu durumu fark etmediği bilinir. Ancak bazı durumlar da insanlar bu durumu fark ederler ve hemen bu etkilerden kurtulmak isterler. Bu gibi durumlar da en deneyimli ve en güvenilir medyumların kapıları çalınarak kendilerine tırnak büyüsü 14 günde nasıl bozulur sorusu sorulmalıdır. Çünkü bu işlemler ancak bu kişiler tarafından yapılabilir ve ne kadar zaman içinde sonuç vereceğini bilmek kesinlikle mümkün değildir.

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır?

İnsanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık edebilmek için o kişilerin kendilerine ait olan tırnakları kullanılır. Öncelikle tırnakların üzerinde insanların isimlerinin ilk harfleri yazılır. Daha sonra bu tırnaklar özel olarak hazırlanan hamurlar ile sarılır. Bu hamurlar bir süre bekletilir ve daha sonra toprak altına gömülür.

Tırnaklar ise kesilir ve yakılır. Son aşama da ise kalan tırnaklar da kesilir ve hamurun üzerine gömülür. Bu şekilde yapıldığı zaman tırnak büyülerinin etkileri direk olarak istenen kişileri bulur ve onların tüm düşünceleri kalıcı olarak değişir. Bu güçlü etkilerinden dolayı çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen en önemli bağlama büyülerinden biri olarak kabul edilmişlerdir.

Tırnak Büyüsü Etkili Mi?

Birçok medyuma göre tırnak büyüsü işlemleri bilinen en önemli ve en güçlü bağlama büyülerinden biridir. Bu sebeple sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek isteyen kişiler için birçok medyum mutlaka bu tekniği kullanmak ister.

Yapılan işlemler etkilerini göstermeye başladığı zaman insanların düşüncelerin de ve kendilerine seven kişilere karşı olan davranışların da çok ciddi değişimler meydana gelir. Bu sebeple sitemiz de bu işlemler hakkında birçok yorum yer almaktadır. Siz de bu yorumlar ile en doğru adımları atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!