sabun büyüsü

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü yapmak her zaman için ciddi bir deneyim ve dikkat isteyen çok önemli bir işlemdir. Özellikle ortaya çıkacak olan enerjiler ile insanlara istedikleri gibi etkilerde bulunacaklarını bilen insanlar seçecekleri medyumların kendilerine verecekleri bilgiler ile kısa zaman içinde istedikleri sonuca ulaşabileceklerini bilmektedirler. Yüzlerce yıldan bu yana insanların medyumlar ile çalışmalarına ve onlara olan ilgilerinin sürekli olarak artmasına neden olan bu tarz işlemler kullanım amacına bağlı olarak çok ciddi sonuçlara neden olabilmektedirler.

Sabun büyüsü denince insanların akıllarına gelen şey genellikle iyi amaçlar yapılan basit bir işlem olduğudur. Çünkü sıradan bir sabun ile yapılacak olan işlemlerin insanlara zarar vereceğini birçok kişi tahmin etmemektedir. Ancak sabun büyüsü her zaman kara büyülerin en önemlilerinden biri olarak kabul edilmektedir ve amaç genellikle insanlara ciddi sıkıntılar vermektir.

Bu işlem ile alınan sonuçlara bakılınca ne kadar ciddi olduğunu ve bu işlemden uzak durulması gerektiğini görmek mümkündür. Sabun büyüsü nasıl yapılır nasıl bozulur gibi soruların yanıtlarını doğru kaynaklarda atayan kişiler bu işlemi yapmak için daha kolay bir şekilde karar verebilmektedirler. Etkiler ortaya çıktığı zaman çok mutlu veya çok sağlıklı bir insanın hayatında akıl almaz değişimlere neden olabilen bu işlem kötü amaçlar ile yapılan büyüler için en özellerinden ve en kötü etkileri gösteren işlemlerden biri olarak ön plana çıkmaktadır.

2 Yorum

  1. Sabun büyüsü yaptım sonuç aldım

    Ben yıllardır eşime ayrılmak istediğimi söylüyordum ama beni hiç takmıyordu kendisi geceler kadar eğlencelere giderdi ben öylece kendi kendimi yiyip bitiriyordum en son dayanamadım medyum sabrina hocama danıştım eşimden ayrılmak istiyorum dedim bana bulunulan sabun büyüsü yapacağını söyledi bende ayrılmak için her dediğini yaptım çalışmaları başladı ve 15 gün sonra ben ve eşimi ayırdı hiç umadigim kadar Temiz oldu bu iş çok sağolun sabrina hocam

  2. Arya

    Merhaba bende sabun buyusu yaptirmak istiyorum cunku artik bu kisinin bunu hak ettigini dusunuyorum surekli sozlumle beni ayirma cabasinda ben ne kadar alttan alsamda ve dinide buna alet ediyor kuran okuyorum diyo ama fitne fesat dagitip huzur bozuyor artik hak etti nasil yaptirabilirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!