Medyumlardan sonuç alanlar

Medyumlardan Sonuç Alanlar

Geçmişte insanların yaşadıkları sorunlar sebebi ile günümüze medyumluk alanına karşı ciddi bir ön yargı ile yaklaşmaktadır. Özellikle acemi veya sahte medyumların mağdur ettikleri kişilerin yaptıkları olumsuz yorumlar sebebi ile son derece rahatsız olan insanlar medyumlar ile çalışma konusunda her zaman ikilemde kalmaktadırlar. Fakat bu konuda doğru seçimler yapmak isteyen kişiler özellikle medyumlardan sonuç alanlar ile konuştukları zaman kafalarındaki tüm ön yargılar yerini güvene bırakmaktadır. Sahip oldukları tüm bilgileri kullanıp insanlara yardımcı olmak için ellerinden geleni yapan gerçek medyumlar her zaman için bu alana olan bakış açısını olumlu yönde etkilemek istemektedirler.

Kendilerine gelen kişileri büyük bir saygı ile dinleyen ve aynı zamanda yapıkları işlemler ile insanlar birçok konuda yardımcı olabilmekte olan güvenilir medyumlar insanların tüm taleplerinde yanlarında olmaya çaba göstermektedirler. Bilindiği gibi medyumlar toplum içinde birçok özellikleri ile farklı oldukları belli olan kişilerdir. Yaşam tarzları kıyafetleri veya yaptıkları işlemler ile insanların ilgilerini çekmekte olan bu kişiler çok eski zamanlardan bu yana var olan özel bir mesleği yaptıkları için güven kazanma konusunda sorun yaşamamaları gerekmektedir. İnsanların en özel talepler ile geldikleri medyumlar özellikle manevi işlemleri sorunsuz bir şekilde yapacak bilgi ve birikime sahip olmalıdırlar. Aksi takdirde kendilerine olan güvenin hemen yok olacağını bildikleri için ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadırlar.

Medyumlardan sonuç alanlar çoğu zaman kendilerinden fikir almak isteyen kişiler verdikleri olumlu bilgiler ile kısa zaman içinde kendilerinin de doğru medyumlar ile çalışmalarına yardımcı olmaktadırlar. Her zaman çok ciddiye alınması gereken bir meslek olan medyumluk asla acemi kişilerin işi değildir ve bu işi yapmak isteyen kişiler çok ciddi bir şekilde gerekli bilgi ve birikime sahip olmaları gerekmektedir. Her zaman farklı talepler alacak olan medyumlar özellikle kara büyüler gibi riskli işlemlerde kesinlikle bilinçli bir şekilde hareket etmeli ve sadece yardımcı oldukları kişileri değil aynı zamanda kendilerini de asla risk altına atama malıdırlar. Özellikle geçmişte medyum seçimine dikkat etmeyen kişilerin en kadar ciddi sorunlar yaşadığını bilen herkes bu konuda dikkatli olmaları gerekmektedir.

2 Yorum

  1. sevda papaz büyüsü Süryani hoca

    merhaba arkadaşlar 3 yıldır evliyim eşimle severek evlendik son zamanlarda bana karşı halleri hareketleri değişti eşimin annesi bizimle çok uğraşıyordu eşim de annesi ne dese ona inanıyor artık canıma tak etti medyum aryışlarına başladım ve sonun da aradığım medyumu buldum iletişime geçtim ondan etkili bir çalışma yapmasını istedim bilgilerimi aldı bakım yaptıktan sonra aradım eşime büyü yapıldığını söyledi papaz büyüsünü önerdi gerçekten çok etkili bir çalışma 10 içerisin de eşim daha çok bağlandı bana kaynanam ise o gündür bu gündür artı bize hiç karışmıyor papaz büyüsü Süryani hocayı herkese tavsiyemdir.

  2. erhan gideni geri getirme Uzman medyum

    Benimde yaklaşık 4 yıldır çıktığım bir kız vardı bir akrabamızın düğünü vardı orada tanıştık iyi giden bir ilişkimiz vardı sevgilim her seferinde evlilik konusunu açıyordu ben düşünmüyordum kendimi hazır hissetmiyordum ve tartışmalarımız her geçen gün çoğalmaya başladı sonunda ayrıldı benden her yerden engelledi araya baya zaman geçti ona okadar alışmıştım gözüm hep onu arıyordu yanlış yaptığımın farkına varmıştım ama ne yapsam da artı bana dönmüyordu medyum arayışlarrına başladım Uzman medyum hocanın yorumları dikkatimi çekti aradım sorunumu anlattım önce bakım yaptı bakımdan sonra benim için uygun çalışmanın gideni geri getirme büyüsünü uygun gördü bu çalışma 12 gün sürdü sevdiğim kız çalışmanın sonun da bana döndü hiç fırsat kaybetmeden evlenme teklifinde bulundum onu artık kaybetmek istemiyordum yakında düğünümüz var gideni geri getirme büyüsünü Uzman medyum hocayı herkese öneriyorum.0531 088 41 19

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!