İçkiden soğutma büyüsü

İçkiden Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü işlemleri insanların partnerlerine karşı olan tüm ilgilerini ve aynı zamanda sevgilerini yok edebilen özel işlemlerdir. Bu işlemler de amaç insanlara fiziki olarak herhangi bir temasta bulunmadan sadece düşünce dünyalarına etki etmek ve aynı zamanda sadece birlikte oldukları kişilerden uzaklaşmalarını sağlamaktır. Aynı zamanda bu işlemler insanların farklı kötü alışkanlıklardan uzaklaşmalarını sağlamak içinde yapılabilmektedir. Örneğin İçkiden soğutma büyüsü ismi ile yapılan işlemler yoğun bir şekilde içki içen bu özellikleri ile insanları rahatsız eden kişilerin bu alışkanlıklarından uzaklaşmalarını sağlamak amacı ile yapılmaktadır.

Medyumlar bu işlemleri yaparken insanlara kesinlikle zarar vermemekte ve aynı zamanda kendilerini kesinlikle risk altına almamaktadırlar. Özellikle o kişilere özel olarak hazırlanan muskalar ile bu sonuçlar kısa zaman içinde alınabilmektedir. Aynı zamanda bazı medyumlar üzerine çok güçlü dualar okuyarak özel enerjiler yükledikleri suları bu kişilerin içkilerine damlatarak da insanların içkiden soğumalarını sağlayabilmektedirler. Birçok kişinin yaşadığı bu sorun kimi zaman aile hayatını kimi zaman ise ilişkileri risk altına atabilmektedir.

Bu sebeple medyumlar bu işlemler hakkında çok sık talepler alabilmektedirler. Hem kendilerine hem de çevrelerinde ki insanlara zarar verdiklerinin farkında olmadan sürekli olarak içki tüketen kişiler için ok sık yapılan bu işlemler de herhangi bir risk almaya gerek yoktur. Zaten deneyimli medyumlar bu işlemleri yaparken genellikle zorlanmadıkları gibi aynı zamanda insanlara verdikleri bilgiler ile de tüm adımlarını doğru bir şekilde atabilmelerini sağlamaktadırlar.

İçkiden soğutma büyüsü işlemleri doğru bir şekilde uygulandığı takdirde kısa zaman içinde istenen sonuç ortaya çıkmakta ve aynı zamanda insanlar çok sevmelerine rağmen içkiden iğrenir hale gelmektedirler. Aynı zamanda bu işlemler de etki zamanı belli olmadığı için sabırlı bir şekilde beklemek çok önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!