Birini Kendinden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Birini Kendinden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Soğutma büyüleri birçok amaçla üçüncü kişiler tarafından yapıldığı gibi, bazen de kişilerin kendi rızalarıyla eşlerini, sevgililerini ya da kendilerine ilgi duyan insanları soğutmak istemeleri amacıyla da yapılabilmektedir. Bu amaçla uygulanan büyüler, bu kişilerin büyü yaptıran kişiye karşı olan tavır ve duygularını değiştirmeye yönelik etkiler göstermektedir.

Birini kendinden soğutmak istemenin nedenleri neler olabilir

Tabi ki sevmek, sevilmek ve birisinin bize ilgi göstermesi güzel şeylerdir. Yalnız bu durum bazen istenmeyen şekillerde ve seviyelerde olabilmektedir. Hatta bazen bu ilgi ve sevgi kişilere zarar vermekte, beraberinde başka sorunlar da getirebilmekte ve bazen bu kişilerin hayatını kötü yönlü olarak etkileyebilmektedir. Bu durumu yaşayan ve yaşatan insanların genellikle takıntılı ve obsesif insanlar olduğu görülmekte, bazen de başka birisi tarafından yapılmış bir aşk tılsımı ya da bağlanma büyüsü tesiri altında olabilmektedirler. Bu durumda ilişkinin bitmesi ya da obsesyon durumunun azalması her iki taraf için de en hayırlısıdır.

İşte bu nedenle, aşırı ilgi ve sevgiye maruz kalan kişinin, bu durumdan rahatsız olmaya başlaması oldukça olağandır. Birçok vaka da bu kişilerin kıskançlığa maruz kaldığı, hayatlarının her anında izlendiği, günlük yaşamlarını strese sokacak olaylar yaşadığı görülmektedir. Onlar için sevginin varlığı sadece zarar getirmektedir. Böyle bir durumun normal yollarla, konuşarak, anlaşmaya çalışarak önüne geçilmediği takdirde, manevi yollardan yardım alınması, sıkça görülen bir durumdur.

Büyünün yapım şekli

Büyü çeşitleri ne kadar değişkense, uygulama türleri de bir o kadar farklılık gösterebilmektedir. Tabi ki bazı büyülerin belli ve genel hatları vardır fakat her medyum ve hocanın kendi uygulama şekli ve büyüye kattığı tesir başka olmaktadır. Bu büyü türü de kişiye özel hazırlanan büyüler arasındadır. Soğutma büyüsü yaptıranlar, eğer büyüyü bir kimseyi kendilerinden soğutmak için yaptırmak istiyorlarsa işlem genellikle daha kolay ve hızlı olacaktır. Çünkü büyü yaptıran kişi de olayın farkındadır ve kendi isteği dahilinde yaşanmaktadır. Bu nedenle süreci destekleyecek, pekiştirici eylemler halinde olacak ve bu da büyünün çabucak sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Büyü yapılacak olan kişi, daha önceki bir büyü etkisiyle bu şekilde bir obsesyon yaşıyorsa, yapılacak en iyi şey büyü bozdurmak olacaktır. Fakat kişi tamamen özgür iradesiyle böyle güçlü duygular ve bağlılıklar içindeyse büyü yapmak dışında bir çare yoktur. Bu durumda vefkler yardımıyla ayetler okunur ve büyücünün yöntemine bağlı olarak büyü hazırlanıp kişinin zihnine ve duygularına müdahale edilir. Dikkati bağımlı olduğu kişiden çekilir ve hatta kötü yönlerini görmesi, onunla mutlu olamayacağını anlaması sağlanır.

Büyü belirtilerinin baş göstermeye başlamasıyla, daha önce aşktan ve takıntı sal duygularından dolayı bu ilişkiden mutlu olacağına inanan ve ondan başka kimseyi görmeyen gözleri, bu kişiye ve hayata daha farklı bakmaya başlar. Tüm duygu odaklı büyülerde olduğu gibi, bu büyü türünde de kişiyi iyi tanımak, niyetini iyi bilmek ve yönlendirmeyi buna göre yapmak oldukça önemlidir. Bu nedenle tüm bilgiler atlanmadan ve dürüstlükle büyü yapacak olan medyuma ya da hocaya aktarılmalıdır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!