Azem Büyüsü Nasıl Yapılır

İslam dininden önceki dönemler de dahi var olduğu bilinen azem büyüsü işlemleri bilinen manevi korunma işlemlerinin en güçlüsüdür. Bu işlemler ile insanlar, eşyalar veya bir alan çok güçlü hüddamların korumasına alınabilir.

Yapan kişilerin dahi çok ciddi sorunlar yaşamalarına neden olabilen bu işlemler çok az medyum tarafından yapılabilir. Özellikle kısa zaman içinde sonuç almak ve istenen koruma enerjilerinin ortaya çıkmasını sağlamak için işlemleri yapan medyumlar kadar bu işlemleri yaptırmak isteyen kişilerin de çok dikkatli olmaları gerekir.

Azem Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Bir medyum azem büyüsü yaptığı zaman öncelikle yardım aldığı hüddamlar ile iyi bir ilişki içinde olmalı ve kendilerini amaca göre görevlendirebilmelidir. Bu tarz varlıkların kontrol altında tutulabilmeleri çok zor olduğu için hem dikkatli olmak hem de bu işlemlerin her zaman bilinçli bir şekilde yapmak gerekir.

Etkiler ortaya çıkmaya başladığı zaman ilgili alana giren, eşyaya veya insana dokunan kişiler bir anda manevi bir irkilme yaşarlar. Bunun sebebi ise bu hüddamların gerçekten de çok güçlü olmaları ve koruma konusunda çok özel sonuçlar vermeleridir. Eğer bu tarz bir durum yaşanırsa o zaman o ortam da azem büyüsünün koruma enerjilerinin var olduğu bilinmelidir.

Azem Büyüsü Riskli Mi?

Azem büyüsü bilinçsiz bir şekilde yapılırsa o zaman hem işlemleri yapan hem de yaptıran kişiler için ciddi riskler oluşabilir. Özellikle kısa zaman içinde sonuç almak isteyen kişiler genellikle bu işlemler de aceleci hareket ederler ve bu durum onların daha önce yaşamadıkları kadar büyük sorunlar yaşamalarına neden olabilirle. Bu sebeple azem büyüsü hakkında siz de yorumlar yapabilir ve risk almak istemeyen kişilere her türlü yardımcı olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!