Sahtekar Medyumlar Kimlerdir

medyumluk hakkında

Sahtekar Medyumlar Kimlerdir

Medyumluk her ne kadar sıradan her insanın yapabileceği bir meslek olmasa dahi medyumluk mesleğini yalnızca insanları kandırmak amaçlı yapan kişilerin olduğu bilinir. Bu kişiler sahtekar medyumlar olarak bilinen kişilerdir ve medyumluk ile uzak yakın hiçbir bağlantıları yoktur.

Sahtekar medyumlar kimlerdir, sahtekar medyumların isimleri bu kişiler hakkında yorumlarınızı paylaşın.

 

6 Yorum “Sahtekar Medyumlar Kimlerdir

 1. Sahtekar medyum bedirhan ve çetesini deşifre edelim dedi ki:

  Medyum Bedirhan ve çetesi hakkın da ben de yorum yazmak istedim. Medyum bedirhan denilen sahtekâr eşimi bana geri getireceğini söyledi bende inandım elimde avucum da ne varsa yolladim. Bu sahtekâr hariç parayı aldıktan sonra beni her yerden engelledi. Ben de araştırmalar yaptim meğer medyum bedirhan medyum çetesinin elebaşımış şimdi bende bu kişileri burada paylaşacam sizler de bu sahtekârlardan uzak durun.

  Sahtekâr medyum bedirhan, sahtekar medyum armağan, sahtekâr medyum baransel,sahtekâr medyum gazel, sahtekâr medyum handan deniz, sahtekâr medyum bahtiyar, sahtekâr medyum sivaslı cumali, sahtekâr medyum egemen, sahtekâr medyum ferman, sahtekâr medyum rahip, sahtekâr medyum fehmi, sahtekâr medyum tolgahan, sahtekar medyum bahtiyar.

  Bu isimler medyum bedirhan ve çetesine aittir medyum bedirha ve diğer isimlerin medyumlukla alakası yoktur. Yani bunlar kaliteli medyum değildir kaliteli sahtekârlardır bu sahtekârlardan uzak durun.

 2. medyum zehra sahtekardır dedi ki:

  medyum zehra denilen sahtekara sakın inanmayın bu sahtekar adam papaz büyüsü yapacağını söyleyerek benden 3.200 tl aldı parayı aldıktan sonra bin bir türlü yalanlar söyleyerek tekrardan para istedi. Bende eşek gibi tekrardan para yolladım parayı aldıktan sonra beni her yerden engelledi medyum zehra denilen sahtekardan uzak durun

 3. medyum dolunay sahtekardır dedi ki:

  medyum dolunay paramı aldıktan sonra beni her yerden engelledi bu sahtekara sakın inanmayın dolandırıcının teki aşk ve bağlama büyüsü yapacağını söyledi benden bir miktar para aldı parayı aldıktan sonra her yerden engelledi inşallah çoluk çocuğundan çıkar benim param gitti umutlarım gitti uzak durun bu adiden

 4. medyum hülya sahtekardır dedi ki:

  Papaz büyüsü yaptırmak için internette bulduğum bir siteden yardım istedim onlarda bana medyum hülya denilen şahısı tavsiye ettiler arkadaşlar öyle şeyler yazdılar ki inanmamak imkansızdı çok güvendim aradım hülya denilen medyumu kendisinden yardım istedim durumumu anlattım aslında benim sorunum o kadar citti değildi sadece kaynanamı eşimden uzak tutma için işlem yaptırmak istemiştim bu sahtekarla konuştum bana her şeyi çok inandırıcı şekilde söyledi ücreti yatırdım ama sonradan telefonlarıma bile bakmadı beni her yerden engelledi sonradan hakkında başka sitelerden araştırma yaptım öğrendim ki kendi hakkında yapılan yorumları o yazıyormuş yani kimsenin sonuç aldığı falan yok arkadaşlar sizlere önerim bu dolandırıcıyla çalışmayın başınıza bela olur bakın..

 5. dolandırıcı medyum özhan dedi ki:

  Ben eşimden hiç bilinmedik sebeplerden dolayı ayrılma aşamasına geldik halen ayrılmak üzereyiz mahkeme yaklaşıyor ben ayrılmak istemediğim için internette dolanıyordum ve medyumları gördüm sonra biraz araştırdım medyum özhan denilen bu sahtekara rastladım başlarda bilmiyordum sahtekar olduğunu kendisine bakım yaptırdım bazı şeyleri bilmedi bazı şeyleri de bildi yani arkadaşlar benden öğrendiğini üç beş de o kattı bana okudu tabi o zaman da bende saf gibi bu na inandım ve çalışmaya karar verdim ücreti yatırdım çalışmaya başladığımızı söyledi çalışmanın 4. gününe girdik bana 16 gün süre verdi ama 6 günde de etkilerini alacağımı da söyledi inandım tamam dedim çalışmaya devam etti ama 6 . günde kendisini tekrardan aradım çünkü hiçbir etki görmemiştim bana tekrardan yalanlar attı ve benden bir daha para istedi param yok deyince bana tehditler savurdu ben tekrardan özhan hoca denilen bu sahtekarı araştırdım araştırmalarımın sonucunda sahtekar olduğunu öğrendim arkadaşlar bu sahtekara güvenmeyin çalışmayın tüm paramı bu dolandırıcı pisliğe yatırdım Allah bu sahtekarın binlerce kez belasını versin inanmayın çalışmayın bu dolandırıcıyla

  1. By moral sahtekar dedi ki:

   By_moral ismini deki sahtekar medyuma inanmayın kendini kain zaneden şerefsizin tekidir uzak durun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir