Medyumlar Ne Yapar

medyumluk hakkında

Büyüler hakkında bilgileri olan kişiler genellikle bu işlemleri kullanarak her zaman en olmaz denilen sonuçları dahi elde edebileceklerini bilmektedirler. Sadece kendileri için değil aynı zamanda çevrelerindeki kişilere içinde bu işlemlerin çok doğru seçimler olduğunu düşünen insanlar birçok farklı amaç için büyüleri denemekten çekinmemektedirler. En eski medeniyetlerde dahi yapıldığı bilinen bu işlemler hakkında günümüzde yer alan kaynaklar da halen yerli bilgi bulmak mümkün olmamaktadır.

Bu sebeple konu hakkında yeterli bilgi seviyesine ulaşmak için öncelikle konu hakkında uzmanlaşmış olan kişilerden yardım almak gerekmektedir. Büyüler kesinlikle deneyimli ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bunun sebebi ise bu işlemlerin bazen çok büyük risk taşıması ve yapılacak küçük hataların dahi konu ile ilgisi olan herkesi ciddi bir şekilde risk altına atıyor olmasıdır. Dünyanın en eski uygarlıklarından günümüze kadar gelmiş olan bu işlemler arasında bazıları diğerlerine göre ön plana çıkmaktadır. Bu büyü işlemleri sırası ile şunlardır;

Aşk Büyüsü

İnsanların sevdikleri kişiler ile aralarında ciddi bir aşk duygusunun oluşmasını sağlamak amacı ile denedikleri bu işlemler özellikle çok güçlü manevi enerjilerin etkileri ile kısa zaman içinde istenen etkileri ortaya çıkarabilmektedir. Birçok kez denenmiş ve istenen sonuçların alınmasını sağlamış olan aşk büyüsü özellikle daha etkili olması için insanların kendi bedenlerinden alınmış olan saç teli, tırnak veya kandamlaları ile yapılmaktadır. Bu şekilde yapılan işlemlerin diğerlerine göre çok daha etkili olduğunu belirten uzmanlar kişisel etkileme büyülerinde kesinlikle bu tekniğin kullanılmasını önermektedirler. Aşk büyüsü insanların tahmin ettiği gibi etkisi altına aldığı kişilerin gözlerini kör eden ve kendilerine bu işlemi yapan kişilere karşı kör kütük aşık olmalarını sağlayan riskli işlemler değildir. Aksine sadece insanların düşüncelerini etki altına alan ve kendilerine zarar vermeyen işlemlerdir.

Bağlama Büyüsü

Büyü dünyasının en özel uygulamalarından biri olan bağlama büyüsü özellikle insanların fiziki anlamda herhangi bir şekilde çaba göstermeden kısa zaman içinde sevdikleri kişileri kendilerine kör kütük aşık hale getirmelerini sağlamaktadır. Sevdikleri kişilerden bekledikleri kadar ilgi görmemekten yakınan insanlar özellikle bu tarz işlemler ile ilgili kişilerin bilinçaltlarını etki altına alıp daha kısa zaman içinde sonuç almaya çalışmaktadırlar. Etki altına alınacak olan kişilerin şahsi eşyaları veya kendi bedenlerinden alınmış materyaller ile yalpan tüm bağlama büyüsü işlemleri bir zaman sonra mutlak sonuç vermektedir. Ancak bu tarz işlemlerde ne kadar süre içinde sonuç alınacağını kimse bilememektedir.

Evlilik Büyüsü

Evlilik her yetişkin insanın günü geldiği zaman düşündüğü ve hayatını birlikte paylaşacağı birini bulduğunda yapmak istediği bir şeydir. Ancak bazen bu durum sadece hayalde kalır ve insanların ellerinden geleni yapmalarına rağmen bir türlü istedikleri gibi mutlu bir evlilik yapamazlar. Ancak sebep her ne olursa olsun evlik hayalini gerçekleştiremeyen kişiler evlilik büyüsü ile kısa zaman içinde amaçlarına ulaşabilmektedirler. Bu işlemi yapan kişiler evlenmek isteyen insanların kişisel bilgilerini veya kendilerine ait olan özel eşyalarını kullanırlar. Yapılan işlemler aynıdır ancak okunan dualar farklılık göstermektedir. Zaten bu tarz işlemlerde okunan dualar ve adetleri en önemli konudur.

Geri Getirme Büyüsü

Ayrı kaldıkları sevdiklerini bir an önce geri kazanmak ve geri gelmelerini sağlamak isteyen kişiler için artık geri döndürme büyüsü en kolay yoldur. Bu işlem insanların düşünce dünyalarına etki eden ve daha sonra eski partnerlerine karşı olan bakış açıların tamamen olumluya çeviren çok güçlü bir işlemdir. İnsanların herhangi bir zarar görmeden kısa zaman içinde etki altına girmeleri ve gerçekten de ne olduğunu anlamdan eski partnerlerine geri dönmeleri bu işlemleri her zaman en popüler büyülerden biri yapmıştır.

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü hakkında bilgileri olan kişiler bu işlemlerin ne kadar net bir şekilde sonuç verdiklerini çok iyi bilmektedirler. Bugüne kadar yapılmış olan birçok ayırma büyüsü çalışmasında alınan olumlu sonuçlar insanların bugünde bu işleme karşı büyük bir ilgi göstermelerine enden olmaktadır. Özellikle en güçlü ilişkilerin dahi kısa zaman içinde bitmesini sağlayan bu işlem partnerlerin kısa zaman içinde birbirlerinden uzaklaşmalarına vesile olacak olan çok güçlü enerjileri harekete geçirmektedirler.

Soğutma Büyüsü

İnsanlar soğutma büyüsü yaparak çiftleri birbirlerinden kısa zaman içinde koparacaklarını bildikleri için gerek gördükleri takdirde bu işlemi yaptırmaktadırlar. Çok gülü aşklar yaşayan kişiler dahi kesinlikle bu tarz bir işlemin etkisi altında olduklarını anlamadan partnerlerine karşı olan tüm duygularını kaybetmede ve bir süre sonra ilişkilerine nokta koyarlar. Bu soğutma büyüsünün asıl amacıdır.

Geri Döndürme Büyüsü

İnsanları verdikleri bir karardan vazgeçirmek çoğu zaman zor olan ve hatta mümkün olmayan bir durum olabilmektedir. Bu sebeple tüm emeklerine rağmen bunu başaramayan insanlar öncelikle geri döndürme büyüsünü denemelidirler. Bu işlem insanların hiçbir şey yapmadan sadece manevi enerjileri yönetip istedikleri kişilerin kararlarından uzaklaşmalarını sağlayabilmektedir. Özellikle insanların zarar görmemeleri ve bir büyünün etkisinde olduklarını anlamamaları da geri döndürme büyüsünün en önemli özellikleridir.

Canbar Aşk Büyüsü

Daha önce aşk büyüsü yaptırmamış olan insanlar genellikle bu işlemlerin işe yaramayan ve gereksiz işlemler olduğunu düşünmektedirler. Ancak canbar aşk büyüsünü denemiş olan ve istedikleri sonuçları almış olan herkes kesinlikle hem kendileri hem de çevrelerindeki diğer insanlar için aşk büyüsü yaptırmanın en doğru yol olduğunu düşünmektedirler. Bu işlemler birçok büyük aşkın temelinde yatan ve aynı zamanda insanların birbirlerine karşı çok güçlü bağlar ile bağlanmalarını sağlayan işlemlerdir. Bu sebeple büyü dünyasında en çok kullanılan işlemler olarak bilinmektedirler. Bu tarz işlemler hakkında yapılacak olan araştırmalar insanların aradıkları aşka bu işlemler ile kolay bir şekilde ulaşabileceklerini görmelerine olanak tanıyacaktır.

Aşk Vefki

Vefk işlemler her zaman insanların büyüler ile karıştırdıkları ve aynı zamanda kullanmaktan çekindikleri işlemler olmuştur. Ancak insanların bu konu hakkında yeteri kadar bilgileri olmadığı için bu şekilde düşündükleri bilinmektedir. Çünkü vefkler büyüler gibi risk taşımayan ve aynı zamanda en az büyüler kadar etkili olan manevi işlemlerdir. Çok eski bir geçmişi olan ve tamamen İslami kurallara uygun olan bu işlemler özellikle eski İslami toplumlardan günümüze kalmış müzelerde sergilenen birçok eşyada görülebilmektedir. En çok kullanılan vefk işlemi aşk vefkidir ve insanlar bu işlem ile hayallerini kurdukları aşkları yaşama olanağı bulabilmektedirler. Yapılışı çok dikkat isteyen ve her zaman deneyimli kişiler yaptırılması gereken bu işlemler hakkında bilgi sahibi olmadan harekete geçmemek gerekir.

Bağlama Vefki

Bağlama vefki insanların sevdikleri kişiler ile aralarında bağları daha da güçlendirme ve ilişkilerini daha sağlam temeller üzerine oturtmak için kullandıkları özel işlemlerdir.  Her zaman çok büyük ilgi görmüş olan bu işlemler ile ortaya çıkarılan enerjiler partnerine karşı yeteri kadar sıcak olmayan kişileri eskisine göre çok daha sadık kişiler haline getirmektedir.

Evlilik Vefki

Evlenmek her zaman için insanların hayalinde olan ve doğru kişiler ile yaşanması gereken bir durumdur. Bu sebeple evlilik vefki vefk dünyasında en çok ilgi çeken işlemlerin başında gelmiştir. Bu işlemi yaptıran herkes ortaya çıkan enerjiler ile yaşadıkları şanssızlıkları yenip kendilerine uygun bir kısmet ile karşılaşabilmektedirler.

 

5 Yorum “Medyumlar Ne Yapar

 1. Irem dedi ki:

  Merhaba ben papaz büyüsü yaptırdım bir hocaya ama hiç bir etkisini görmedim en son medyum Riyad hocayı aradım ona papaz büyüsü yaptırdım bana 11 günde sonuç verdi çok sağ olun hocam .

 2. Gizem dedi ki:

  Merhaba ben aşk büyüsü yaptırmak istiyorum bunu yapa bilecek bir hoca tavsiye edebilirmisiniz çok acil

  1. basri hoca aşk büyüsü yaptı dedi ki:

   Merhaba gizem bende sevdiğim adam için aşk büyüsü yaptırdım çok etkili oldu bunu yapa bilecek tek hoca tanıyorum o da medyum basri hoca dır çünkü ben basri hoca ile çalışmalar yaptım çok kısa bir sürede sevdiğim adamı bana aşık etti sana da tavsiye ederim teşekkürler basri Hocam. 0534 221 2884

 3. afran hoca etkili sonuç dedi ki:

  Bende aşık olma büyüsü yaptırdım afran hocaya çok etkili sonuçlar veriyor Allah var çalışma yaptığım günden bu yana çok memnunum çalışmalarından beni her gün çalışmalardan haberdar ediyordu şahsen ben kaç hoca ile çalıştım böyle bir sistem görmedim onlarda hep beni kandirdilar iyi ki son çalışmalarımı afran hocaya yaptırdım çok sağ olun hocam

 4. Evliyim sabrina hoca sayesinde dedi ki:

  Merhaba bende sabrina hoca ile çalışmalar yaptım gerçekten çok iyi çalışmalar yapıyor bana evlilik büyüsü yaptı şuan evliyim çok teşekkür ederim sabrina hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir