Güvenilir Medyum

medyumluk hakkında

Bir medyumun gerçekten de güvenilir bir olduğunu anlamak için birçok farklı konuya dikkat etmek gerekmektedir. Özellikle daha önce yaptığı başarılı çalışmalar ve bunların sonucunda aldığı olumlu yorumlar doğru kişi olup olmadığını anlamak için yeterli olacaktır. Medyumlar hakkında bilgileri olmayan ve doğru kişileri nasıl seçeceklerinden emin olmayan kişiler çoğu zaman sahte medyumların oyunlarına gelmektedirler. Fakat ne adadığını bilen ve medyum seçerken nelere dikkat etmeleri gerektiği hakkında araştırma yapan kişiler de her seferinde doğru kişiler ile çalışarak kendilerini riske atmamış olmaktadırlar.

İnsanların güvenilir medyumlar ile çalışmak için birçok farklı sebepleri olabilir. Amaç ne olursa olsun mutlaka işe medyum seçerken dikkat edilmesi gereken konuları öğrenmek ile başlanmalıdır. Zamanlarını sürekli kendilerini geliştirmek ve insanlara yardımcı olmak için harcayan medyumlar meslek hayatlarında sürekli olarak en önemli isimlerden biri olarak gösterilmektedirler. Bu meslek diğer meslekler gibi okulda öğrenilen veya bir kitap okuyarak kendini geliştirmenin mümkün olmadığı bir meslektir. Özellikle çok eski zamanlarda devlet büyüklerinin bile medyumlardan yardım almadan karar vermemeleri ve bu kişiler çok büyük önem vermeleri medyumluk mesleğinin ne kadar önemli olduğunu ortaya koymaktadır.

Günümüzde bu kadar önem görmeseler bile yine de birçok kişinin çok önemsedikleri bu kişileri seçerken güvenilir medyumlar hakkında bilgi sahibi olmak çok önemlidir. Hatalı karar verip sahte medyumların tuzaklarına düşmek yerine zaman ayırıp ilk seferinde doğru seçimi yapmak isteyen kişiler mutlaka bu konuda doğru adımları atmaktadırlar. Güvenilir medyumlar her zaman için meslekleri içinde özel bir yer sahip olan ve sürekli olarak büyük saygı gören kişiler olmuşlardır.

İsimleri herkes tarafından bilinen ve sürekli olarak farklı kişilere önerilen bu kişiler medyumluk mesleğine karşı olan güven duygusunun korunmasını sağlamaktadırlar. Doğru bir seçim yapmak için mutlaka seçim konusunda zaman ayırmaları gerektiğini bilen bilinçli insanlar her türlü medyumluk işlemini kısa zaman içinde doğru bir şekilde yaptırabilmektedirler. Kendilerini seçen kişileri kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayan ve her zaman istedikleri sonuçları almalarını sağlayan güvenilir medyumlar bu sayede mesleklerinin en önemli isimleri olabilmektedirler.

11 Yorum “Güvenilir Medyum

 1. Semra dedi ki:

  Merhaba ben çok acil kizim için ayırma büyüsü yaptıracağım bunu için bana iyi ve güvenilir bir hoca tavsiye edermisiniz çok acill

  1. Riyad hocayı tavsiye ederim dedi ki:

   Merhaba semra hanım ben Riyad hoca ile çalışma yaptı gayet iyi sonuçlar veriyor çok iyi bir hoca dır şahsen ben ona çok güveniyorum sana da tavsiye ediyorum Riyad hoca ile iletişime geçmeyi. 0537 276 36 12

 2. basri hoca iyi çalışma yaptı dedi ki:

  Selam ben aşık olduğum adamla evlenmek istiyordum bunu bir türlü beceremedim ne yaptıysam bana bakmıyordu bende bunu için medyum basri hoca ya danıştım konuyu anlatım benimle evlensin istedim çalışma yaptı 11 gün içerisinde aşık olduğum adam bana evlenme teklifi eti su an evliyim çok ta mutluyum Allah basri hoca dan razı olsun,

 3. Yorma soğutma büyüsü Riyad hoca dedi ki:

  Merhaba ben eşimin benden soğuk ayrılması için elimden geleni yaptım ama olmadı bende medyum Riyad hocayı aradım esim benden soğusun ve ayrılsın istedim 16 günlük bir çalışma ile beni eşimden ayırdı Allah Riyad hoca dan razı olsun….

 4. basri hoca beni beladan kurtardı dedi ki:

  Benim bir bas belası nişanlım vardı çok pislik biriydi ayrılmak istedim beni tehdit eti başıma gelmeyen kalmadı onun yüzünden benim onu bırakmamı hazım edemedi anladım ki ondan kurtuluşum yoktu bende medyum basri hocayı aradım bu beladan kurtulmak istediğimi söylerdim 11 günlük bir çalışma yaptı beni ondan kurtardı çok teşekkür ederim basri hocam.

 5. basri hoca çok iyidir dedi ki:

  Merhaba ben 3 senelik evliyim eşimle başlarda aramız iyiydi bundan 4 ay önce git gide kötüye gitti ilişkimiz benden nefret edercesine konuşuyordu bazen hiç konuşmuyordu beni görmek bile istemiyordu bu durum beni çok rahatsız ediyordu huzurum kalmamıştı artık bende eşimin eskisi gibi olmasını çok bekledim ama olmadı olacak gibi değildi bunu için medyum basri Hocayı aradım konuyu anlatım ve çalışma yaptı 15 günde eşimi ilk günlerde ki gibi yaptı Allah basri hocadan razı olsun. 0534 221 2884

 6. Papaz Büyüsü Medyum afran Hoca dedi ki:

  Bence güvenilir medyum afran Hocadır çünkü ben Medyum afran Hocayla 12 günlük bir papaz büyüsü işlemi yaptık ve çok etkili şekilde etkilerini gördüm ve sonuç aldım çok rahatladım çok mutluyum artık sizlere de önerim Medyum afran Hocadır kendisine gönül rahatlığıyla işlem yaptıra bilirsiniz 0539 300 24 63

 7. eşi bağlama büyüsü yaptırdım dedi ki:

  Eşi bağlama büyüsü yaptırdım riyad hoca ya ve bana en kısa sürede etkili sonuç verdi çünkü bir çok medyuma işlem yaptırdım ama hiç biri bana sonuç vermedi bırakın sonucu ufacık bir etki bile göstermediler ama biraz daha etkili araştırma yaptıktan sonra riyad hocamla tanıştım bakım yaptıktan sonra çalışmaya başladık ve bana 9 günde etkili sonuç verdi Allah riyad hocamdan razı olsun hocamın sayesinde yuvam kurtuldu beni terk eden eşim bana kul köle olacak şekilde bağlandı hiç bu kadar etkili sonuç alacağımı düşünmemiştim herkese riyad hocayı öneriyorum..

 8. canbar büyüsü yapan hocalar dedi ki:

  canbar büyüsü yapan hocaları araştırırken riyad hocayla tanıştım ve durumumu anlattım sevdiğim bir kız vardı ama ne kadar yakınlaşmaya çalıştıysam kız benden uzaklaşmaya çalışıyordu en son çare olarak dediğim gibi hoca araştırdım araştırmalarımın sonucunda riyad hocayla tanıştım bakım falan derken bana güven verdi ve çalışmayı başlattım 11. günde çalışmaların etkisini aldım Allah riyad hocamdan razı olsun arkadaşlar mutlaka riyad hocamla tanışmalısınız be ilk defa bu kadar etkili sonu veren bir hoca gördüm sevdiğim kız sanki benimle yıllardır sevgiliymiş gibi aşkım, canım, bir tanem falan bir sürü itifat etti yani çalışmanın biteli 2 ay oldu neredeyse halen kız beni çok seviyor sanki gün geçtikçe kızın bana olan sevgisi artıyor mutlaka riyad hocayla irtibata geçmelisiniz.

 9. papaz büyüsü yapan var mı? dedi ki:

  papaz büyüsü yapan var mı arkadaşlar lütfen yardım edin bana eğer papaz büyüsü yapan varsa bana hangi hocaya yaptırdığın söyler misiniz çok acil bir şekil de lazım bana hayatım maf olmak üzere yardım edin bana?

 10. papaz büyüsü etkileri dedi ki:

  merhaba arkadaşım papaz büyüsü etkileri ni sana kısaca bir şekilde anlatayım ben riyad hocaya yaptırdım ve 13 günde muhteşem bir şeklide sonuç aldım benim sorunum eşimin ailesiyle di benle eşimi hiç rahat bırakmıyorlardı eşim le sürekli tartışıyorduk annesi yüzünden annesi eşime ne diyorsa eşim bana karşı bir barut gibi oluyordu ama sonunda riyad hocayı buldum ve dediğim gibi çalışma yaptırdım ve 13 günde sonuç aldım eşimin ailesi daha doğrusu yılan olan annesi bana karşı çok değişti beni övmeye başladı ve ben ne dersem yapmaya başladı sanki benim kölem olmuştu ya halende devam ediyor eşimde bana bağlanmış yani benim dediğime tek inanıyor Allah razı olsun riyad hocamdan sana da riyad hocayı öneriyorum. 0537 276 36 12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir