Güvenilir Medyum

medyumluk hakkında

Bir medyumun gerçekten de güvenilir bir olduğunu anlamak için birçok farklı konuya dikkat etmek gerekmektedir. Özellikle daha önce yaptığı başarılı çalışmalar ve bunların sonucunda aldığı olumlu yorumlar doğru kişi olup olmadığını anlamak için yeterli olacaktır. Medyumlar hakkında bilgileri olmayan ve doğru kişileri nasıl seçeceklerinden emin olmayan kişiler çoğu zaman sahte medyumların oyunlarına gelmektedirler. Fakat ne adadığını bilen ve medyum seçerken nelere dikkat etmeleri gerektiği hakkında araştırma yapan kişiler de her seferinde doğru kişiler ile çalışarak kendilerini riske atmamış olmaktadırlar.

İnsanların güvenilir medyumlar ile çalışmak için birçok farklı sebepleri olabilir. Amaç ne olursa olsun mutlaka işe medyum seçerken dikkat edilmesi gereken konuları öğrenmek ile başlanmalıdır. Zamanlarını sürekli kendilerini geliştirmek ve insanlara yardımcı olmak için harcayan medyumlar meslek hayatlarında sürekli olarak en önemli isimlerden biri olarak gösterilmektedirler. Bu meslek diğer meslekler gibi okulda öğrenilen veya bir kitap okuyarak kendini geliştirmenin mümkün olmadığı bir meslektir. Özellikle çok eski zamanlarda devlet büyüklerinin bile medyumlardan yardım almadan karar vermemeleri ve bu kişiler çok büyük önem vermeleri medyumluk mesleğinin ne kadar önemli olduğunu ortaya koymaktadır.

Günümüzde bu kadar önem görmeseler bile yine de birçok kişinin çok önemsedikleri bu kişileri seçerken güvenilir medyumlar hakkında bilgi sahibi olmak çok önemlidir. Hatalı karar verip sahte medyumların tuzaklarına düşmek yerine zaman ayırıp ilk seferinde doğru seçimi yapmak isteyen kişiler mutlaka bu konuda doğru adımları atmaktadırlar. Güvenilir medyumlar her zaman için meslekleri içinde özel bir yer sahip olan ve sürekli olarak büyük saygı gören kişiler olmuşlardır.

İsimleri herkes tarafından bilinen ve sürekli olarak farklı kişilere önerilen bu kişiler medyumluk mesleğine karşı olan güven duygusunun korunmasını sağlamaktadırlar. Doğru bir seçim yapmak için mutlaka seçim konusunda zaman ayırmaları gerektiğini bilen bilinçli insanlar her türlü medyumluk işlemini kısa zaman içinde doğru bir şekilde yaptırabilmektedirler. Kendilerini seçen kişileri kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayan ve her zaman istedikleri sonuçları almalarını sağlayan güvenilir medyumlar bu sayede mesleklerinin en önemli isimleri olabilmektedirler.

19 Yorum “Güvenilir Medyum

 1. güvenilir medyum yorumları medyum Serhan tavsiyemdir dedi ki:

  Benim de erkek arkadaşımla aramda sorunlarım vardı bu sorunlar gün geçtikçe fazlalaştı erkek arkadaşım bu nedenle benden soğudu ve ayrılmaya karar verdi 4 yıllık bir ilişkiyi bir anda sebepsiz yere bitirmek istemesi normal değildi bir süre ayrı kaldık hiç görüşmedik bir arkadaşım erkek arkadaşımın yanında bir kız görmüş ben normal arkadaşıdır dedim ama ne yazık ki el ele tutuşup cafeye gidip saatlerce oturmuşlar resmen kafandan aşağıya kaynar sular döküldü. Arkadaşım daha önceleri medyum Serhan hocayla çalışmalar yapmış ve netice almıştı bana da tavsiye etti bir kaç gün düşünmek için eve gittim içim içimi yedi bana yapılamazdı bu kabullenemedim. Bir yandan ilişkiyi tamamen bitirmek istedim bir yanımda unutamadı onu düşündüm karar verdim medyum Serhan hocayı aradım sorunlarımı anlattım bakım yaptı daha önceleri erkek arkadaşıma adet kanı büyüsü yaptırmış hayatındaki kız resmen şok geçirdim demek ki ondan tartışmalar oluyordu büyü etkisini gösterince benden ayrıldı o kıza gitti. Bu büyüyü bozmak için Serhan hoca çalışmalara başladı erkek arkadaşımın üzerindeki büyüyü bozdu ondan sonra bana ve erkek arkadaşımı büyü yapılmaması için korumalar yaptı bunlar bittikten sonra aşk bağlama evlilik çalışmaları yaparak sonuçlandırdı erkek arkadaşım 14 günde o kızı bıraktı bana geri döndü bağlandı Allah medyum Serhan hocadan razı gelsin güvenilir medyum Serhan hocadır.
  İletişim bilgisi 0539 646 5281 medyumserhanhocam@hotmail.com

 2. Semra dedi ki:

  Merhaba ben çok acil kizim için ayırma büyüsü yaptıracağım bunu için bana iyi ve güvenilir bir hoca tavsiye edermisiniz çok acill

  1. Afran hocayı tavsiye ederim dedi ki:

   Merhaba semra hanım ben Afran hoca ile çalışma yaptı gayet iyi sonuçlar veriyor çok iyi bir hoca dır şahsen ben ona çok güveniyorum sana da tavsiye ediyorum Afran hoca ile iletişime geçmeyi. 0538 967 42 56

 3. giden eski sevgiliyi geri getirme büyüsü başarılı medyum Serhan bey tavsiye dedi ki:

  Arkadaşlar bende kız arkadaşımdan ayrıldım onu aldattım beni yakaladı ve ilişkimizi bitirdi çok pişman olduğumu af etmesini istedim ne yazık ki her yerden engelledi beni 2 yıl boyunca ayrı kaldık hiç görüşmedik bu süre içinde 2 hoca ile çalıştım birinin çalışması 8 ay sürdü diğerinin çalışması da 5 ay sürdü ne yazık ki sonuç alamadım kız daha çok nefret etti benden bir gün internet sitesinde benimle aynı sorunu yaşayan evli bir adamın başından gecen yorumu okudum medyum Serhan hocadan yardım almış ve her şey yoluna girmişti bende medyum Serhan hocayı aradım sorunlarımı paylaştım artık gerçekten yardım istediğimi söyledim. Medyum Serhan bakımlar yaptı giden eski sevgiliyi geri getirme büyüsü için çalışmalara başladı. Bana çalışmalar için 13 gün süre verdi tuhaf oldum inanamadım diğer hocalar kaç yıl uğraştı medyum Serhan hocaya sordum neden bu kadar kısa süreli çalışma ilim farkı olduğunu sadece beklememi istedi çalışmalara her gece aralıksız devam edildi çalışmaların 7 günü kız arkadaşım engelleri kaldırdı bana yazmaya başladı ama hala kızgındı medyum Serhan hoca çalışmaları bitirdik den sonra kız arkadaşım aban geri geldi ve aşık oldu tekrardan medyum Serhan hoca çok başarılı büyük bir medyumdur herkese tavsiye ederim.

 4. Suarez hoca iyi çalışma yaptı dedi ki:

  Selam ben aşık olduğum adamla evlenmek istiyordum bunu bir türlü beceremedim ne yaptıysam bana bakmıyordu bende bunu için medyum Suarez hoca ya danıştım konuyu anlatım benimle evlensin istedim çalışma yaptı 11 gün içerisinde aşık olduğum adam bana evlenme teklifi eti su an evliyim çok ta mutluyum Allah Suarez hoca dan razı olsun, 0507 640 51 06

 5. ayırma soğutma büyüsü Afran hoca dedi ki:

  Merhaba ben eşimin benden soğuk ayrılması için elimden geleni yaptım ama olmadı bende medyum Afran hocayı aradım esim benden soğusun ve ayrılsın istedim 16 günlük bir çalışma ile beni eşimden ayırdı Allah Afran hoca dan razı olsun….

 6. Suarez hoca beni beladan kurtardı dedi ki:

  Benim bir bas belası nişanlım vardı çok pislik biriydi ayrılmak istedim beni tehdit eti başıma gelmeyen kalmadı onun yüzünden benim onu bırakmamı hazım edemedi anladım ki ondan kurtuluşum yoktu bende medyum Suarez hocayı aradım bu beladan kurtulmak istediğimi söylerdim 11 günlük bir çalışma yaptı beni ondan kurtardı çok teşekkür ederim Suarez hocam.

 7. Suarez hoca çok iyidir dedi ki:

  Merhaba ben 3 senelik evliyim eşimle başlarda aramız iyiydi bundan 4 ay önce git gide kötüye gitti ilişkimiz benden nefret edercesine konuşuyordu bazen hiç konuşmuyordu beni görmek bile istemiyordu bu durum beni çok rahatsız ediyordu huzurum kalmamıştı artık bende eşimin eskisi gibi olmasını çok bekledim ama olmadı olacak gibi değildi bunu için medyum Suarez Hocayı aradım konuyu anlatım ve çalışma yaptı 15 günde eşimi ilk günlerde ki gibi yaptı Allah Suarez hocadan razı olsun. 0507 640 51 06

 8. Papaz Büyüsü Medyum afran Hoca dedi ki:

  Bence güvenilir medyum afran Hocadır çünkü ben Medyum afran Hocayla 12 günlük bir papaz büyüsü işlemi yaptık ve çok etkili şekilde etkilerini gördüm ve sonuç aldım çok rahatladım çok mutluyum artık sizlere de önerim Medyum afran Hocadır kendisine gönül rahatlığıyla işlem yaptıra bilirsiniz 0538 967 42 56

 9. eşi bağlama büyüsü yaptırdım dedi ki:

  Eşi bağlama büyüsü yaptırdım Afran hoca ya ve bana en kısa sürede etkili sonuç verdi çünkü bir çok medyuma işlem yaptırdım ama hiç biri bana sonuç vermedi bırakın sonucu ufacık bir etki bile göstermediler ama biraz daha etkili araştırma yaptıktan sonra Afran hocamla tanıştım bakım yaptıktan sonra çalışmaya başladık ve bana 9 günde etkili sonuç verdi Allah Afran hocamdan razı olsun hocamın sayesinde yuvam kurtuldu beni terk eden eşim bana kul köle olacak şekilde bağlandı hiç bu kadar etkili sonuç alacağımı düşünmemiştim herkese Afran hocayı öneriyorum..

 10. canbar büyüsü yapan hocalar dedi ki:

  canbar büyüsü yapan hocaları araştırırken Afran hocayla tanıştım ve durumumu anlattım sevdiğim bir kız vardı ama ne kadar yakınlaşmaya çalıştıysam kız benden uzaklaşmaya çalışıyordu en son çare olarak dediğim gibi hoca araştırdım araştırmalarımın sonucunda Afran hocayla tanıştım bakım falan derken bana güven verdi ve çalışmayı başlattım 11. günde çalışmaların etkisini aldım Allah Afran hocamdan razı olsun arkadaşlar mutlaka Afran hocamla tanışmalısınız be ilk defa bu kadar etkili sonu veren bir hoca gördüm sevdiğim kız sanki benimle yıllardır sevgiliymiş gibi aşkım, canım, bir tanem falan bir sürü itifat etti yani çalışmanın biteli 2 ay oldu neredeyse halen kız beni çok seviyor sanki gün geçtikçe kızın bana olan sevgisi artıyor mutlaka Afran hocayla irtibata geçmelisiniz.

 11. papaz büyüsü yapan var mı? dedi ki:

  papaz büyüsü yapan var mı arkadaşlar lütfen yardım edin bana eğer papaz büyüsü yapan varsa bana hangi hocaya yaptırdığın söyler misiniz çok acil bir şekil de lazım bana hayatım maf olmak üzere yardım edin bana?

 12. papaz büyüsü etkileri dedi ki:

  merhaba arkadaşım papaz büyüsü etkileri ni sana kısaca bir şekilde anlatayım ben Afran hocaya yaptırdım ve 13 günde muhteşem bir şeklide sonuç aldım benim sorunum eşimin ailesiyle di benle eşimi hiç rahat bırakmıyorlardı eşim le sürekli tartışıyorduk annesi yüzünden annesi eşime ne diyorsa eşim bana karşı bir barut gibi oluyordu ama sonunda Afran hocayı buldum ve dediğim gibi çalışma yaptırdım ve 13 günde sonuç aldım eşimin ailesi daha doğrusu yılan olan annesi bana karşı çok değişti beni övmeye başladı ve ben ne dersem yapmaya başladı sanki benim kölem olmuştu ya halende devam ediyor eşimde bana bağlanmış yani benim dediğime tek inanıyor Allah razı olsun Afran hocamdan sana da Afran hocayı öneriyorum. 0538 967 42 56

 13. evliliğe ikna etme büyüsü dedi ki:

  merhaba benim 4 yıldır beraber olduğum biri var birbirimizi çok seviyoruz sevdiğim kızla mutlu bir yuva kurma hayaliyle yaşıyorum kız arkadaşıma evlenme teklifinde bulundum kabul etti durumu aile büyüklerimize anlattık benim ailemden yana sıkıntı olmadı yalnız sevgilimin annesi karşı geldi istemiyordu ne yaptıysak ikna edemedik ne yapacağımı bilemiyordum her şeyin güzellikle olmasını istiyordum ama olmadı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Afran hocayla iletişime girdim sorunlarımı anlattım dinledi bir takım bilgiler istedi hiç bir sorun çıkmadan işimin olumlu olacağını söyledi bunun için evliliğe ikna etme büyüsü uygun bir çalışma olduğunu söyledi bu çalışmanın yaklaşık 11 gün süreceğini söyledi çalışmanı ortalarında etkilerini göstermeye başladı etkilerini gördüm hiç sesimi çıkarmadım çalışmanın sonunu bekledim çok şükür amacıma ulaştım şuan hiç bir sorunumuz yok her şey yolunda bir haftaya kadar düğünümüz var Allah Afran hocadan razı olsun.evliliğe ikna etme büyüsünü herkese tavsiye ediyorum.

 14. ayırma büyüsü uzman medyum Afran hoca dedi ki:

  herkese slm yaklaşık 30 yıldır evliyim eşimle severek evlendik allaha şükür eşimle bu günümüze kadar geldik hiç bir sorunumuz olmadı iki kızımız var ikisi de üniversite okuyur büyük kızımın son senesi kızım birinden hoşlandığını söyledi bana bende şuan böyle şeyleri düşünme okulunla ilgilen mezun olduktan sonra iş güç sahibi ol ondan sonra böyle şeyleri düşün dedim keşke söylemez olaydım kızım resmen bana düşman oldu kendini o adamı resmen kaptırmış kocamla konuştum ne yapalım diye çıktığı adamı araştırmaya başladım kocam adam hakında iyi şeyler duymamıştı ne yapacağımızı bilemedik ne söylediysek kızıma bizi dinlemiyordu bir arkadaşımla konuştum sağ olsun bana yardımcı oldu medyum Afran hocayla görüştüm sorunlarımı anlattım bir takım bilgiler istedi yaklaşık 20 dakikalık ön bakım yaptı bizim için uygun bir çalışma olduğunu söyledi ayırma büyüsü işlemi yapacağını söyledi bu çalışmanın yaklaşık 11 süreceğini söyledi o adamında kızıma büyü yaptığını söyle önce kızıma yaptığı büyüyü bozdu daha sonra ayırma büyüsü işlemine başladı dediği gibi çıktı çalışmanın sonuna doğru kızım o adamdan ayrıldı geldi bizden özür diledi allah Afran hocadan razı olsun aldığı para helal olsun ayırma büyüsünü herkese tavsiyemdir

 15. Etkili sonuç medyum afran hoca dedi ki:

  Arkadaşlar benim sorunum kısmetim, yorgunluğum, hastalanmaları m ve gözüme görülen beni rahatsız eden üç harfliler ile ilgili. Başta hastaneye falan gittim bir çok doktora göründüm ama hiç biri ne olduğunu anlamadı bende ufa bir araştırma yaptım daha doğrusu kardeşim benim için yaptı. Ve Medyum afran hocayı bulduk ondan önce çok kişi ile konuştuk ama afran hocamız kadar detaylı bilgi vermediler. Medyum afran hocam bana en ufak detayına kadar bilgilendirdi Allah razı olsun ne deyim neyse gelelim sonuca dedikleri gibi üzerimde musallat vardı Medyum afran hocam bana sonuç verdi sizlerde tavsiye ederim.

 16. etkili, aşk büyüsü Suarez hoca dedi ki:

  herkese slm ismim gülhan ünüversite okuyorum yaklaşık bir yıldır beraber olduğum biri var aynı bölümde okuyoruz daha önceleri erkek arkadaşımla beraber olmak için yapmadığım şey kalmadı benimle hiç konuşmazdı ne yapsam dikkatini çekemiyordum sadece beni gördüğü zaman slm verirdi onuda zorla veriyordu sonunda sitelerden birinde medyum Suarez hocayı buldum hakkında yazılanlar inanılmazdı iletişime geçtim sorunumu anlattım sadece bu insanı kendime aşık etmek istiyordum bakım yaptı bakımdan sonra aşk büyüsünü önerdi benim istediğim bir çalışma çalışmanın süresi 12 gün sürdü ve bu adam şuan bana deliler gibi aşık bir sözümü iki etmiyor aynı evde yaşıyoruz onunla, çünkü benden ayrılamıyor aşk büyüsünü herkese tavsiye ediyorum aşkı yaşamak çok güzel bir şey çok mutluyummmm.

 17. Eşimden soğutma büyüsü MEDYUM HANSEL HOCA dedi ki:

  Eşimden soğutma büyüsü için medyum hansel hocadan yardım aldım bana 11 günlük bir süre zarfı içerisinde sonuç verdi eşimi kendine bağlayan bir bayan vardı eşim eve hiç gelmiyordu hafta sonları hafta içi de geç saatte geliyordu ve gelir gelmez zaten hemen uyuyordu hiç konuşmuyordu çocuklarım babalarına hasret kaldı ama o başka kadınla beraber o kadının çocuklarına bakıyordu bende komşularımdan hacı hoca bulmalarını istedim onlar bana medyum hansel hocayı önerdiler ve numarasını verdiler numarası buydu 0552 946 37 96 bu numarayı aradım ve çok güzel bir şekilde konuştu sesi bana huzur verdi zaten medyum hansel hoca söyledi eşimin üzerinde büyü olduğunu ve o kadının yaptığını hansel hocama sordum ne yapabiliriz diye durumumda yoktu sağ olsun yeterince yardımcı oldu her konuda ve eşimin üzerindeki büyüyü bozup bana bağladı yaptığı eşimden soğutma büyüsü işe yaradı eşimden bu kadını soğuttu ayrıca bağlama işlemi yaparak eşimi de bana bağladı. Allah razı olsun ne kadar dua etsem azdır bana çok yardımcı oldu medyum hansel hocam eşim eve artık geç saatte gelmiyor işten çıkar çıkmaz evde hafta sonları da beraber çocuklarımız ile geçiriyoruz buraya büyük harflerle yazıyorum….. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM MEDYUM HANSEL HOCAM ALLAH NE MURADINIZ VARSA VERSİN… Çok minnettarım..

 18. Süryani büyüsü dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben İsveç ten yazıyorum biraz zor oldu medyum hansel hocayı bulmak ama sonuç olarak buldum ve işlem yaptırıp etkili sonuçlar aldım amacım benden ayrı olan kız arkadaşımı bağlamak kendisinin gözü dışarıda yani gezmeyi para harcamayı seven biri kendisinden ayrılamıyorum da ne yaptıysa kendine çok bağladı elim kolum bağlı sanki ne isterse yapıyorum neyse arkadaşlar konuya gelelim bu sorunumun üzerine bana büyü yaptığını düşünerek medyum araştırdım ve saygı değer medyum hansel hoca ile tanıştım 11 günlük etkili bir Süryani büyüsü yaptı ve 11 günde sonuç verdi.

  Yaptığı Süryani büyüsü 1. günden itibaren etkisini gösterdi bu etkiyi görmemin sebebi medyum hansel hocaya candan güven duyduğum için. Allah medyum hansel hocadan binlerce kez razı olsun bana kısa sürede sonuç verdi arkadaşlar ben 1 hafta boyunca aradım medyum hansel hocayı ve hattını zor düşürdüm yani çok yoğun olduğu için kolay kolay irtibat kuramıyoruz bazen ama bizi unutmuyor çalışmalarımızı yapıp dediği süre içerisinde etkili sonuçlar veriyor.

  Gelelim konumuza bu kız şuan ben ne dersem onu yapıyor bana deliler gibi bağlandı benden izinsiz dışarı çıkmıyor ve artık paraya da düşkün değil bu arada arkadaşlar bu kız yabancı bizden değil yani Müslüman değil biz elhamdülillah Müslümanız ama bu kız benimle evlenirse yakında inşallah onuda Müslüman yapacağız şuan çok istekli bizim dinimize karşıda çok saygılı ve anlayışlı. Ben istediğim sonucun fazlasını aldım sizlere de medyum hansel hocayı tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir