geri getirme büyüsü yapan medyumlar

geri getirme büyüsü

medyum tavsiye

Sevdiklerinin kedilerini terk etmelerinden yakınan ve bir an önce kendileri ile bir araya gelmek için ellerinden geleni yapan insanlar özellikle verdikleri çabaların sonuç vermediği süre içinde daha fazla üzülürler. Bunun önüne geçmek için normal şartlara yapılacak herhangi bir şey yoksa o zaman yapılacak en doğru şey hemen bir medyum bulup kendisinden geri getirme büyüsü talebinde bulunmaktır. Bu uygulama insanların düşüncelerini değiştirmek ve en kısa zamanda kendilerini arzulayan kişilere karşı olan düşüncelerini değiştirmek için kullanılır.

En çok talep alan büyülerden bir olan ve gerçekten de insanların beklentilerini fazlası ile karşılayan bu uygulama, gerek ülkemizde gerekse dünya genelinde en çok bilinen büyü uygulamalarından biridir. Doğru bir işlemin kendilerini mutlaka sevdikleri kişilere kavuşturacağını bilen kişiler zaman kaybetmeden bir an önce kendilerine ulaşmak ve eski mutlu günlerine yeniden ulaşmak istemektedirler. Yapılacak olan büyünün istenen enerjileri bir an önce harekete geçirmesi ve insanları etki altına alması beklenir ancak bu her zaman mümkün olmamaktadır.

Çoğu zaman bu uygulamaların ne zaman etkilerini göstereceğini bilmek mümkün değildir. Bazen çok kısa zamanda görülen bu etkiler kimi zaman çok uzun bir süre kendini göstermez. Özellikle insanlardan aldıkları talepleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmek için neler yapmaları gerektiğini bilmeyen ve bunun için sürekli olarak kendilerini geliştirmek zorunda olan acemi medyumların uzak durmak gerekir. Çünkü bu kişiler hem deneyimsiz oldukları için hem de hata yapma ihtimalleri büyük olduğu için beklentileri karşılamaktan uzak kalabilmektedirler.

Sevdiği kişileri geri kazanmaktan başka bir amacı olmayan ve aradığı mutluluğu yakalamak için elinden gelen her şeyi yapacak olan çaresiz insanların medyumlara karşı olan güvenlerini kırmamak gerçek medyumların ilk görevi olmalıdır. Bu uğurda her zaman ellerinden geleni yapan ve gerçek anlamda beklentileri karşılan medyumlar zaten her zaman için mesleklerinin en önemli kişileri olarak gösterilmektedir. Verilen emeklerin boşa gitmemesi ve geri getirme büyüsünün istenen etkileri göstermesi için öncelikle medyumların istedikleri nesneler zamanında ve eksiksiz bir şekilde temin edilmelidir.

Daha sonrası ise medyumların yapacakları doğru işlemlere ve aynı zamanda büyüyü yaptıran kişilerin sabırlarına kalmıştır. Bu konuda geçmişte yapılan çok sayıda denemeden olumlu sonuç alındığı ve insanların gerçekten de sevdikleri kişilere kısa zaman içinde kavuştukları bilinmektedir. O kadar zor olmayan hatta en kolay büyülerden biri olarak gösterilen geri getirme büyüsü aslında tahmin edildiği kadar kolay değildir. Çünkü medyumlar gerekli nesneleri temin etikten sonra en kısa zamanda özle duaları sistematik bir şekilde okumaya başlamalı ve o özel enerjileri harekete geçirmelidirler.

Eğer bu süre içinde etki altına alınmak istenen kişi başka bir büyünün etkisine girerse veya kendisini büyülerden koruyacak bir işlem yaparsa o zaman geri getirme büyüsü kesinlikle sonuç vermeyecektir. Ne zaman ve ne amaçla başvurulacağı belli olmayan medyumlar hakkında az da olsa bilgi sahibi olmak bu gibi durumlarda mutlaka daha güvenli bir şekilde işlem yapmak anlamına gelmektedir. Çoğu kişi emeklerinin ve sabırlarının karşılığını alamadığını söylediği için bazen insanların medyumlar ile çalışma konusunda çekingen olabilmektedirler.

Bunun ana sebeplerinden biri öncelikle insanların geri getirme büyüsünün kurallarına uymamalarıdır. Ayrıca medyumların yaptıkları hatalar veya ilgili kişinin koruma uygulamaları yapmış olmaları da yine bu tarz büyülerin sonuç vermesini engellemektedir. Kendilerin gelen talepleri olumlu bir şekilde sonuçlandırmak isteyen insanlar öncelikle doğru medyum ile çalıştıklarından emin olmalı ve aynı zamanda yeteri kadar sabırlı olmaları gerektiğini bilmelidirler.

1 Yorum “geri getirme büyüsü

  1. Oğlumu bize geri getirdi ve bağladı afran hoca dedi ki:

    Merhaba benim oğlum kaç senedir eve gelmiyor bizi görmek bile istemiyor du telefonlarimiza cevap bile vermiyordu bende çareyi afran hoca da aradım afran hocayı aradım durumu anlatım bana yardım olacağını söyledi ve oldu allah afran hocam dan razı olsun çalışma yaptım 11 gun içerisinde oğlumu bize geri getirdi ve bağladı bizi bir an olsun bırakmak istemiyor afran hoca iletişim 0539 300 24 63

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir