Gerçek Medyum Arayanlar

medyumluk hakkında

En özel işlemlerini emanet emek için her zaman gerçek medyum arayanlar genellikle bu kişilere ulaşmakta çok büyük zorluk çektiklerini belirtmektedirler. İnsanların beğenilerini kazanmanın çok zor olduğu bu alanda birçok kişi başarılı bir medyum olabilmek için çok ciddi bir şekilde emek vermeleri gerektiğini bilmektedirler. Bu sebeple medyumluk her zaman için en zor ve en özel mesleklerden biri olmuştur.

Birçok farklı amaç için sürekli bu kişilerin kapılarını çalan insanlar günlük hayatta verecekleri tüm emeklere rağmen ulaşamayacakları birçok hedefe medyumların verdikleri hizmetler ile çok kısa zaman içinde ulaşabilmektedirler. Kendilerine gelen kişilerin taleplerini kıs zaman içinde yerine getirebilmek için neler yapmaları gerektiğini çok iyi bilmeleri gereken medyumlar özellikle günümüzde bu mesleğin eskisine oranla çok daha zor olduğunu belirtmektedirler.

Sahte medyumların sayıların her geçen gün artması ve insanların sürekli olarak bu kişilerin tuzaklarına düşmeleri güven kazanma konusunda her zaman zorluk yaşanmasına neden olmaktadır. Bunun farklında olan insanlarda sürekli olarak kendilerine her zaman özeni bir şekilde yardımcı olacak ve ulaşmak istedikleri hedefe kısa zaman içinde ulaşmalarını sağlayacak kişileri seçmeye özen göstermektedirler.

Binlerce yıllık bir geçmişe sahip olan bu meslek hakkında az şey bilinmesinden dolay medyum seçiminde de çok dikkatli olmak gerekmektedir. Özellikle gerçek medyum arayanların bu konuya çok daha fazla özen göstermeleri ve sahte medyumların oyunlarına gelmemeleri gerekmektedir.

4 Yorum “Gerçek Medyum Arayanlar

 1. En iyi ve gerçek medyum serhan dedi ki:

  Ben gerçekten ve işini iyi yapan bir hoca arıyordum ama önüme bir sürü dolandırıcı çıktı takı Serhan Hocayı bulana kadar Serhan hoca ile çalışma yaptım onda bile tereddüt eydim ama sonucumu aldıktan sonra rahatladım çok şükür Allah’ıma serhan hoca bana sonuç verdi çok teşekkür ederim serhan hocama siz çok iyi bir hocasınız Allah seni sorunları olan arkadaşların başından eksik etmesin inşallah.

 2. evlilik büyüsü yapan medyum serhan dedi ki:

  Bende medyum serhan den evlilik büyüsü için yardım aldım benimde erkek arkadaşımla aramızda sorunlarımız vardı. Eski sevgilisiyle tekrardan karşılaştı onla devam etmek istedi benden ayrıldı bende lanet ettim numarasını her yerden silip engelledim 5 ay boyunca hiç konuşmadım aradan baya bir zaman geçti onu unutamadım bir arkadaşım bize geldi erkek arkadaşımın nişanlandığını söyledi yakında evleneceklerdi bende dayanamadım çareyi medyumlar da aradım tavsiyeler üzerine medyum serhan ile tanıştım bakım yaptı erkek arkadaşıma zaten büyü yapıldığını söyledi ondan benden ayrılıp o kıza gitti bende ne yapılması gerekiliyorsa yapmasını istedim medyum serhan öncelikle yapılan büyüyü bozdu sonra erkek arkadaşımı o kıza karşı soğutum bana geri getirip bağladı şuan nişanlıyım 1 ay sonra da evleniyoruz medyum serhan dan allah razı olsun
  medyum serhan iletişim 0544 951 3025

 3. Süryani büyüsü medyum Hansel dedi ki:

  Merhabalar bende Süryani büyüsü yaptırmaya karar verdim daha önceleri farklı çalışmalar yaptırdım ama hiç bir şekilde sonuç alamadım. Benim 1 yıllık bir ilişkim vardı erkek arkadaşım evli ve eşinden ayrılacağını söyledi bu yüzden 1 yıl beraberliğimiz oldu. Benle her şeyi yaşadı ve bir gün geldi eşinden ayrılmak istemediğini söyledi beni böyle kabul ediyorsan et dedi. Bende suratına tükürdüm ve yanından uzaklaştım. Bir arkadaşıma gittim onla dertleştim sorunumu anlattım oda bana bakarak üzülme dedi telefona sarıldı medyum Hansel diye biri ile görüştü benim konumu anlattı medyum Hansel beni telefona istedi ve sorunu anlatmamı istedi benden bilgiler aldı bakımlar yaptı sonradan arayıp yardımcı olacağını söyledi Süryani büyüsü yapacağını söyledi ama ben çok korktum ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım. Medyum Hansel bana moral verdi güven verdi ve çalışmalara başladı Süryani büyüsü çalışmaları 11 gün sürdü erkek arkadaşım eşinden ayrılarak bana geri döndü aradan 2 ay geçti tabi biz bu süre içerisinde beraberdik eşinden tamamen boşandı ve benimle evlendi. Medyum Hansel beye çok teşekkürler ediyorum namusum iki paralık olmadı sayesinde. 0538 840 17 01 bu numaradan ulaşabilirsiniz

 4. eşimi bana bağlayan gerçek medyum basri dedi ki:

  selam ben eşim için bağlama büyüsü yaptıracaktım kimi aradıysam çalışma yaptıysam hep ters etki yaptı ben anlamadım nasıl oluyor ben bana bağlanmasını isterken benden daha çok uzaklaşmaya başladı son çarem basri hocam kalmıştı bir tek onu aramadım en son basri hocamı aradım ondan yardım istedim olanları da anlatım bana yardım edeceğini söyledi bende hemen çalışmalara başladım 14 günlük bir süre ile eşimi bana bağladı Allah senden razı olsun basri hocam o mübarek ellerinizden öpüyorum.
  Medyum basri iletişim numarası 0534 221 2884

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir