ermeni büyüsü

ermeni büyüsü

gerçek medyumlar

İnsanların çoğu büyüler hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmadıkları için aslında kendilerini sorunlarından kurtaracak bir büyü işlemi olmasına rağmen bu alna karşı mesafeli durmayı tercih etmektedirler. Konu hakkında yeteri kadar bilgileri olmayan insanlar büyüleri sadece kötü amaçlar için yapılan ve insanları risk altına atan işlemler olarak görmektedirler. Fakat bunu yapmak yerine deneyimli bir medyumun kapısını çalıp kendisinden yardım almak her zaman en mantıklı hareket olacaktır. Yüzlerce yıldan bu yana birçok kişinin sürekli olarak kullandıkları bu işlemler ortaya çıkan manevi enerjiler ile en olmaz denilen sonuçları dahi ortaya çıkarabilmektedir.

Bu konuda tarih boyunca yaptıkları çalışmalar ile günümüzde de ermeni büyüsü kavramının ortaya çıkmasını sağlamış olan ermeni toplumu özellikle bağlama büyülerinde çok ciddi bir başarı oranı yakalamıştır. İnsanların düşüncelerini kontrol altına almak ve kısa zaman içinde istendiği şekilde davranmalarını sağlamak için yapılan bu işlemler eskiden olduğu gibi günümüzde de en çok talep alan büyü işlemleri olarak gösterilmektedir.

Kısa zaman içinde ortaya çıkardığı sonuçları ile birçok kişinin hayallerini kurdukları mutlu birliktelikleri yaşamalarına yardımcı olan ermeni büyüsü çoğu zaman insanların kendilerine ait olan özel eşyalarının kullanılması ile yapılmaktadır. Bu işlemleri bildiğimiz diğer büyü işlemlerinden ayıran en temel özellikleri ile çok daha etkili olmalarını sağlamak amacı ile şeytan ile iş birliği yapılmasıdır. Eski zamanlarda yaşamış olan ermeni medyumları sahip oldukları üstün özellikler ve bilgiler ile bu işlemleri çok olay bir şekilde yapmış ve istenen herkesin düşüncelerinin kolay bir şekilde değişmesini sağlamışlardır.

Fakat günümüzde artık bu tarz işlemler neredeyse hiç yapılmamakta ve bunun yerine çok daha basit teknikler ile yapılan bağlama büyüleri kullanılmaktadır. Bu işlemlerin sorunsuz bir şekilde yapabilmek için sahip olunması gereken birçok bilgi ve özellikle bulunmaktadır. Bu sebeple ermeni büyüsü yaptırmak isteyen kişiler öncelikle kendilerinin beklentilerini karşılayabilecek yeterlilikte medyumlar bulmak zorunda kalmaktadırlar. Bilindiği gibi büyü işlemlerinde enerjileri ortaya çıkarmak kadar aynı zamanda doğru bir şekilde yönlendirmekte çok önemlidir.

Bu da bilinçli insanların medyum seçerken her zaman çok dikkatli olmalarına neden olmaktadır. Genellikle deneyimsiz medyumlar bu işlemler hakkında bilgileri olmasına rağmen insanlara yardımcı olmak için farklı işlemleri denemektedirler. Bunun sebebi ise ermeni büyüsünde yapılacak olan hataların sonuçlarının tahmin edilenden çok daha ciddi boyutlarda olabilmesidir. İnsanların birçok farklı konuda kullanabildikleri ve özellikle deneyimli medyumların yardımları ile kısa zaman içinde istedikleri sonuçları alabildikleri ermeni büyüsü günümüzde de yapılmaktadır ancak birçok kişi yaptırdıkları büyülerin isimlerini farklı bilmektedirler.

Büyü konusunda çok başarılı olduklarına dair birçok rivayet ve kaynak bulunan ermeni toplumu özellikle kendilerinden sonra yaşayacak nesillere de bilgi vermesi amacı ile birçok yazılı veya görsel kaynak bırakmışlardır. Günümüzdeki medyumlar de bu bilgileri kullanarak kendilerini geliştirmekte ve insanların beklentilerini karşılamaya çalışmaktadırlar. Ermeni büyüsü denince özellikle konuya hakim olmayan kişiler genellikle farklı ve daha önce hiç görmedikleri işlemler ile karşılaşacaklarını düşünebilmektedirler.

Fakat bu işlemler hem yapılışları hem de ortaya çıkardıkları sonuçlar bakımından hiçbir büyü ile benzerlik göstermemektedirler. Daha önce ermeni büyüsü hakkında bilgileri olmayan ve bu işlemler hakkında işlemler yapan kişiler görmeyen insanlar konu hakkında bilgi sahibi olduktan sonra aslında bu işlemlerin ne kadar ciddi işlemler olduğunu hemen anlayabilmektedirler. Manevi varlıklardan yardım alınan ve özellikle sonuçlarının kontrol altında tutulmasının çok zor olduğu işlemlerden biri olan ermeni büyüsü kesinlikle deneyimli kişiler tarafından yapılmalıdır.

2 Yorum “ermeni büyüsü

  1. Ermeni evlilik büyüsü yapan hoca kimlerdir dedi ki:

    Merhaba bana Ermeni evlilik büyüsü yapa bilen bir hoca tavsiye edermisiniz lütfen sevdiğim adamla evlenmek istiyom ama sürekli önümüzde engeller var evlenmiyoruz yardimci olursaniz çok sevinirim..

    1. Ermeni büyüsü sonuç veren Serhan hoca dedi ki:

      Merhaba bende sevgilim için geri getirme büyüsü yaptım medyum serhan hoca ile çalıştım çok başarılı bir şekilde sonuç verdi bana, sana da tavsiye ederim illaki yardımcı olacaktır iletişim 0544 951 3024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir