Garantili Medyum Arayanlar

medyumluk hakkında

Garantili medyum arayanlar için her zaman bilinmesi ve uyulması gereken bazı kurallar vardır. Bunların başında ise bu alanda güvenilecek bir kişinin ne gibi özellikleri olması gerektiğinin bilinmesidir. Günümüzde bu alanda birçok medyum olması ve bunların önemli bir kısmının sahte medyumlar olması insanların her zamankinden daha çok dikkat etmelerini gerektirmektedir. Güvendikleri kişilerin kendilerini hayal kırıklığına uğratmamaları için her zaman çok dikkatli olmaları gereken kişiler özellikle geçmişleri temiz olan kişileri seçmeye özen göstermelidirler.

Seçim aşamasında gerekirse uzun zaman emek vermek zorunda olan insanlar seçtikleri kişilere her türlü özel bilgilerin, verecek olmalarından dolayı daima dikkatli olmak zorundadırlar. Medyumlar ile çalışmak için birçok farklı nedenleri olan insanlar genellikle bu kişilerin yaptıkları işlemlere bir anlam veremediklerini ama çok büyük faydalar gördüklerini belirtmektedirler.

Bu da medyumluk mesleğinin neden bu kadar ilgi gördüğünü ortaya koymaktadır. Yüzlerce yıldan bu yana sürekli var olan bu meslek hakkında meraklarını gidermek isteyen kişiler öncelikle hangi kaynaklarda araştırma yapmaları gerektiğini bilmeli ve daha sonra seçtikleri kişileri nasıl analiz edeceklerini öğrenmelidirler.

Herkesin kendilerini çok başarılı medyumlar gibi tanıtmalarına rağmen bunlardan çok azının insanların taleplerini karşılayacak yeterlilikte olması bu alana ilgileri olan kişilerin titiz olmaları gerektiği anlamına gelmektedir. Garantili medyum arayanlar hem kendilerini hem de çevrelerindeki kişileri risk altına atmamak için mutlaka bu kurallara uymak zorundadırlar.

18 Yorum “Garantili Medyum Arayanlar

 1. Ali dedi ki:

  Bana gercekten yardimci olacak biri lazim allah askina ne olur bana bir allah kulu yardim etsin cok zordayim cok bi kisi allah askina yazsin

  1. garantili medyum Suarez hoca tavsiyemdir dedi ki:

   Merhaba Ali bey konunuzu yazmadınız beliki çok zor durumdasınız ve gizli kalmasını istiyorsunuz Ben de bundan 2 yıl önce sizin gibi çok zor durumdaydım sorunumu buralara yazıp anlatmak istemiyordum bu yüzden bir çok medyumu aradım sorunumu anlattım kimse bana yardımcı olmadı. Bir arkadaşımın vesilesi ile medyum Suarez hocayı buldum derdimi anlattım yardım istedim Suarez hoca sağ olsun beni kırmadı dinledi yardımcı oldu çalışamalar yaptı 2 hafta sürdü çalışmalar biteli 2 yıl oldu her şey yolunda çok mutluyum Suarez hocaya derdini anlat sana da yardımcı olacaktır.
   medyum Suarez iletişim 0507 640 51 06

 2. serhan hoca sonuç dedi ki:

  Merhaba ben eşime bağlama büyüsü yaptıracaktım bir türlü doğru hocayı bulamadım bulamadığım için de eşim elden gidecekti en son serhan hocayı buldum aradım konuyu anlatım çalışma yaptı ve bana 13 günlük bir süre ile bana çok etkili sonuçlar verdi Allah’ım seni korusun.

  1. Aileyi evliliğe ikna etme büyüsü medyum Serhan dedi ki:

   Erkek arkadaşımdan ayrılalı tam 5 yıl oldu biz bir birimizi çok seviyorduk 3 yıllık bir ilişkimiz vardı çokta iyi anlaşıyorduk akraba olduğumuz için aileler arasında bir tartışma geçti aileler küstü benim ailem sevdiğim adamın ailesi ilişkimizi bitirdi aradan 5 yıl geçti ne ben bir başkasıyla oldum nede sevdiğim kişi ne yaptıysam onu unutamadım. Bu konuda bir arkadaşımın yardımı ile medyum Serhan hocayı buldum Serhan hocaya her şeyi anlattım. Serhan hoca bakımlar yaptıktan sonra Süryani büyüsü çalışmasına karar verdi bu çalışma 14 gün sürdü öncelikle aileleri barıştırmak için çalışmalar yaptı sonra aileyi evliliğe ikna etme çalışmalarına başladı bu çalışmalar 14 günde netice verdi sonuç aldım aileler barıştı evlenmemize ikna oldu sevgilime bağlama yada aşk büyüsü yaptırmama gerek yoktu çünkü büyülenmiş gibi bir birimizi çok seviyorduk medyum Serhan hocadan Allah razı olsun.
   Medyum Serhan irtibat numarası 0539 646 5281 medyumserhanhocam@hotmail.com

  2. Selin papaz büyüsü dedi ki:

   arkadaşlar bende şuan Serhan hocaya bağlama büyüsü yaptırıyorum erkek arkadaşım bir anda beni terk etti nedeni başkaları benim hakkımda kötü iftiralar attı ama söyledikleri her şey yalandı bende bu yüzden Serhan hocayı sizlerin tavsiyesi üzerine buldum. Serhan hoca Papaz büyüsü yaparak 9 gün de erkek arkadaşımı bana bağladı Allah hocam dan ve tavsiye edenlerden razı olsun 1 haftadır huzurlu ve mutluyum.

 3. Eda dedi ki:

  Bende çok dolandırıldım 2 milyar paramı yediler sonra Medyum Afran buldum Kocama bağlama büyüsü yaptırdım ve 6. Günde sonuç aldım şiddetle tavsiye ediyorum

  1. bağlama büyüsü yaptıranlar dedi ki:

   Herkese slm eşimle mutlu giden evliliğimiz vardı.hiç bir sorun yokken bana karşı ilgisi azalmaya başladı ve her geçen gün daha gidiyordu evde huzur kalmamıştı son zamanlar da alkol almaya başlamıştı ne yapacağımı bilemiyordum.annemle konuştum durumu anlattım annemin bir arkadaşı daha önce bir medyumla çalışma yaptırmıştı ve sonuç almıştı bize de medyum Afran hocayı önerdi hemen iletişime geçtim derdimi anlattım bir takım bilgiler istedi 20 dakikalık bakım yaptı eşimi tekrardan istiyordum uygun çalışma olarak bağlama büyüsü yapacağını söyledi bu çalışmanın yaklaşık 13 gün süreceğini söyledi hemen başladık çalışmanın ortalarına geldiğimiz de eskisi gibi olmaya başladı çalışmanın sonuna doğru etkileri daha da artmaya başladı şu an kocam sözümden çıkmıyor her istediğimi yerine getiriyor Allah Afran hocadan razı olsun bağlama büyüsü herkese tavsiyemdir.

 4. geri getirme ve bağlama büyüsü medyum serhan tavsiyemdir dedi ki:

  Benim 3 yıllık bir ilişkim vardı benim sevgilimle aram bir anda bozuldu erkek arkadaşımla beraber çalışıyorduk bir fabrikada kendisi işi bıraktı başka yerde çalışmaya karar verdi. İşi bırakalı bir ay oldu bana karşı soğuktu artık eskisi gibi aramıyordu bir gün beni aradı ayrılmak istediğini söyledi benim çok iyi bir kız olduğumu bu yüzden üzülmemi istemediği için ayrılmak istediğini anlattı bende ağladım o anlattıkça telefonu kapattı ve beni her yerden engelledi. Aradan 3 ay geçti duydum ki akrabalarının bir kızı ile nişanlanmış bende onu çok sevdiğim için dayanamadım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum serhan beyi arayarak geri getirme ve bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim medyum serhan çalışmalara başladı arkadaşım medyum serhan den sonuç aldığı için güvenim vardı. Medyum serhan 12 günlük bir çalışma yaptı çalışma sonucunda erkek arkadaşımı o kızdan ayırarak bana geri getirip bağladı şuan beraberi ve çok mutluyuz yakında evleniyoruz. Geri getirme ve bağlama büyüsü yaptırmak isteyenlere önerim medyum serhan tavsiyemdir.
  Medyum serhan iletişim 0539 646 5281

 5. Aileyi ikna evliliğe ikna etme büyüsü dedi ki:

  Benimde bundan 5 ay önce başımdan bir olay geçti kız arkadaşımla aramız çok iyiydi ne olduysa ablası bizim ilişkimizi bildiği halde ailesine anlattı ailede kızı eve kapattı bir daha görüşemedik. Bende annemleri alıp kızı istemeye gittik babası inat yaptı vermek istemedi o kadar aracı getirdim kızın babasında resmen gavur inadı vardı ne yaptıysam olmadı. Bende çareyi medyumlar da aradım tavsiyeler üzerine medyum Hansel buldum arayıp durumu mu anlattım bakım yaptı bakım sonucunda aileyi ikna etme büyüsü yapmaya karar verdi bende çalışmaları kabul ettim başladık. Medyum Hansel 11 günlük bir çalışma yaptıktan sonra işimin tamam olduğunu söyledi gidip kızı isteye bilirsin dedi bende aileme tekrardan gidelim dedim ailem yine vermez dedi gelmedi. Medyum Hansel aradım durumu anlattım ailem gelmiyor dedim bana yanlız git dedi. Resmen çılgınlık bu ne olacaksa olsun dedim dayandım kapılarına üzerimde pozitif bir enerji vardı medyum Hansel sanki yanımdaydı beni o yönlandiriyordu. Kız arkadaşımın babası kapıyı açtı bana baktı ve içeriye davet etti bende girdim oturduk bana nasihat verdi sonra kızımla evlene bilirsin diyerek git aileni çağır istesinler dedi resmen uçtum havalara ailemi aldım getirdim kızı istedik ve evlendim medyum Hansel gerçekten çok etkili bir medyum dur herkese tavsiye ederim.
  medyum Hansel irtibat numarası 0552 946 37 96

 6. Medyum afran tavsiye ediyorum dedi ki:

  Aşık etme büyüsü yaptırmak için bende medyum afran den yardım aldım ben eşimin bana karşı soğuk olduğunu fark ettim bu yüzden medyum afran den aşk büyüsü yapması için yardım istedim. Medyum afran Aşk büyüsü çalışmalarını 12 günlük bir çalışma sonucunda eşimi bana tekrardan eskisi gibi aşık etmeyi başardı. Ben medyumu buldum bundan sonra bütün sorunlarımı medyum afran çözecek sizlere de tavsiye ederim.

 7. Papaz büyüsü yaptırdım dedi ki:

  Bende erkek arkadaşımdan ayrıldım arkadaşlar yüzünden erkek arkadaşımı kendime geri getirip bağlamak için medyum Suarez dan yardım aldım erkek arkadaşımla 2 yıllık bir ilişkim vardı ondan önce çıktığım bir çocuk vardı eski ilişkim hakkında dedikodular çıktı ve 2 yıllık erkek arkadaşım benden ayrıldı bende bu konuda medyum Suarez dan yardım aldım erkek arkadaşıma Papaz büyüsü yaparak bana bağladı şuan hiç kimsenin lafına bakmıyor sadece bana odaklanmış ve beni çok seviyor. 0507 640 51 06

 8. Hansel hocam sayesinde evliyim dedi ki:

  merhaba benim sevdiğim biri vardı onu kendime aşık etmek için çok uğraştım ama bir türlü aşık ettiremedim onu çok ama çok seviyordum her zaman beni görmezden geliyordu beni görmezden geldiği içinde çok kahır oluyordum en son bir arkadaşım bana dedi ki neden medyumlardan yardım almıyorsun dedi bende o nasıl olacak dedim bana medyum Hansel hocanın numarasını verdi daha önce o da böyle bir duruma düşmüş ve medyum Hansel hoca ona yardımcı olmuş bende aradım konuyu anlatım çalışma yapması gerektiğini söyledi bende çalışma yaptım amacımın ne olduğunu sordu bende bana bağlansın asık olsun ve evlensin benimle dedim tm dedi çalışmalara başladık 11 günlük süre ile benim sevdiğimi bana kul köle etti beni deli gibi seviyor ve evlenme teklifi eti evlendik bende kabul etim şuan evliyim Allah Hansel hocamdan razı olsun iyi ki varsınız Hansel hocam ellerinizden öperim.medyum Hansel hocamı tüm sorunları olanlara tavsiye ederim Hansel hocamla iletişime mutlaka geçin pişman olmasınız gerçek medyum Hansel irtibat 0552 946 37 96

 9. Etkili Süryani Büyüsü dedi ki:

  Medyum afran beyle ile bende çalıştım arkadaşlar gerçekten de çok başarılı bir medyum dur. Ben 4 tane hoca ile çalıştım ancak hiç biri sonuç veremedi hepside başarısız oldu ama medyum afran bey bu hocaların yapamadığını yaptı ve 11 günde çok etkili sonuç verdi Sorunum sadece eşim annesi yüzünden yani kaynanam yüzünde evi terk etmişti sadece geri getirmek ve bağlamak istemiştim ama bana çok şey söylediler bir tek afran hocaya güvenerek yaptırdım diğer 4 hocaya da güvenmiştim ama onlar sonuç veremediler canları sağ olsun ne diyeyim en azından çabaladılar ama en çok medyum afran hocama teşekkür ediyorum onun sayesinde yuvam kurtuldu medyum afran bey bu yuvayı mutlu bir şekilde korumaya vesile olduğu için ve kendisi ile tanıştığım için çok mutluyum. Bilmiyorum bu yorumum iyi bir şeye vesile olur mu olursa da ne mutlu bana bu ara da arkadaşlar gördüğüm ve aldığım etki çok güçlüydü çünkü ben. Süryani büyüsü denilen işlemi yaptırdım. Sizlere Medyum Afran Beyi tavsiye ederim inşallah faydalı olmuştur yorumum buraya afran hocamın numarasını ekliyorum. ( 0538 967 42 56 )

 10. neşe dedi ki:

  merhabalar arkadaşlar ismim Neşe üniversite öğrencisiyim balıkesirde yaşıyorum.oturduğumuz semtte biriyle tanıştım ilişkimiz ilk zamanlar iyi gidiyordu erkek arkadaşım hakkında biraz araştırma yaptım evli olduğunu öğrendim şerefsizin hemen ayrılmak istedim ondan ama o bir türlü peşimi bırakmadı her yerden karşıma çıkıyordu bu durumu kimseye anlatamıyordum.bende sizler gibi medyum arayışlarına başladım ve medyum Afran hoca hakkında yazılan yorumlar dikkatimi çekti iletişime geçtim sorunlarımı anlattım sağ olsun yardımcı oldu bu kişiden kurtulmam için domuz büyüsünü önerdi içeriği çok iyi bir çalışma çalışma süresi yaklaşık 12 gün sürdü artık beni rahatsız etmiyor beni gördüğü zaman domuz görmüş gibi oluyor Allah Afran hocadan razı olsun beni o insanın şerrinden korudu.domuz büyüsünü herkese tavsiye ediyorum

 11. aşk büyüsü etkileri ve sonuçları dedi ki:

  Aşk büyüsünün etkileri ve sonuçlarını çok araştırdım bu çalışmalar için bir kaç medyumdan yardım aldım ama ne yazık ki hafif çalışmalar yaptılar erkek arkadaşım çok inatçı olduğu için tutmadı. Bende bu konuda daha başarılı olan uzman bir medyum arayışlarına girdim bu sayfa da medyum Serhan hoca hakkında yapılan yorumları okudum gerçekten zor çalışamlar yapıp sonuç vermişti. Bende kendisini aradım ve yardımlarını istedim Serhan hoca bana da yardımcı oldu canbar aşk büyüsü çalışmalarına başladı. çalışmaların 6 günü erkek arkadaşım bana eskisi gibi ilgi duymaya başladı daha önce her yerden engelliydim engeller kalktı çalışmaların 12 günü erkek arkadaşım tamamen bana deli divane ölürcesine aşık oldu. Medyum Serhan hocadan Allah razı olsun çok güzel bir çalışma yaparak beni mutlu etti

 12. Garantili medyum afran hoca dedi ki:

  Merhaba arkadaşım bende medyum afran beyden yardım aldım bana da kısa sürede etkili sonuçlar verdi senin konunla hemen hemen aynı benim sorunum bende eşimle sorunlar yaşıyordum biz 9 senedir evliyiz ancak bunun 3 senesi çok berbat geçti 3 sene içinde bana etmediğini bırakmadı kavga dövüş küfür daha neler neler yaşadık neyse ki böyle yorumlardan tavsiye alarak medyum afran hoca ile tanıştım ve işlem yaptırdım 12 günlük bir işlemdi sonucumu da aldım arkadaşımın da yazdığı gibi sizlere medyum afran hocayı tavsiye ediyorum ve telefon numarasını da yazıyorum buraya kendisine ulaşabilirsiniz …. 0538 967 42 56

 13. ermeni büyüsü medyum Suarez önerimdir dedi ki:

  merhaba benimde daha önce yaşadığım bir sorun vardı bunu anlatmak istiyorum.Yaklaşik 2 yıldır beraber oldum biri var onu elde edebilmek için yapmadığım denemediğim hiç bir şey kalmamıştı.bir çok hocayla görüştüm nedense bir türlü istediğim sonucu alamadım sonunda medyum Suarez hocayı buldum sorunlarımı anlattım sevdiğim kişinin benden başka birini görmesini istemiyordum bunun için nasıl bir çalışma yapacağını merak diyorum benim için ermeni büyüsünü önerdi içeriği bol olan bir çalışma çalışmanın süresi 12 gün sürdü şimdi çok mutluyum sonuç aldım keşke daha önce Suarez hocayla görüşseydim yinede hiç bir şey için geç değil ermeni büyüsünü herkese tavsiye ediyorum.

  1. başarılı medyum Suarez dedi ki:

   Arkadaşlar bende inatçı sevgilime ermeni büyüsü yaptırmaya başladım sizlerin tavsiyeniz üzerine medyum Suarez hoca bu konuda çalışmalar yapıyor çalışmaların 5 günün de sizlere yazıyorum bu yorumu benim çalışmam 7 günlük bir çalışma ama ben 5 günde sonuç aldım medyum Suarez hocam çok başarılı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir