Garantili Medyum Arayanlar

medyumluk hakkında

Garantili medyum arayanlar için her zaman bilinmesi ve uyulması gereken bazı kurallar vardır. Bunların başında ise bu alanda güvenilecek bir kişinin ne gibi özellikleri olması gerektiğinin bilinmesidir. Günümüzde bu alanda birçok medyum olması ve bunların önemli bir kısmının sahte medyumlar olması insanların her zamankinden daha çok dikkat etmelerini gerektirmektedir. Güvendikleri kişilerin kendilerini hayal kırıklığına uğratmamaları için her zaman çok dikkatli olmaları gereken kişiler özellikle geçmişleri temiz olan kişileri seçmeye özen göstermelidirler.

Seçim aşamasında gerekirse uzun zaman emek vermek zorunda olan insanlar seçtikleri kişilere her türlü özel bilgilerin, verecek olmalarından dolayı daima dikkatli olmak zorundadırlar. Medyumlar ile çalışmak için birçok farklı nedenleri olan insanlar genellikle bu kişilerin yaptıkları işlemlere bir anlam veremediklerini ama çok büyük faydalar gördüklerini belirtmektedirler.

Bu da medyumluk mesleğinin neden bu kadar ilgi gördüğünü ortaya koymaktadır. Yüzlerce yıldan bu yana sürekli var olan bu meslek hakkında meraklarını gidermek isteyen kişiler öncelikle hangi kaynaklarda araştırma yapmaları gerektiğini bilmeli ve daha sonra seçtikleri kişileri nasıl analiz edeceklerini öğrenmelidirler.

Herkesin kendilerini çok başarılı medyumlar gibi tanıtmalarına rağmen bunlardan çok azının insanların taleplerini karşılayacak yeterlilikte olması bu alana ilgileri olan kişilerin titiz olmaları gerektiği anlamına gelmektedir. Garantili medyum arayanlar hem kendilerini hem de çevrelerindeki kişileri risk altına atmamak için mutlaka bu kurallara uymak zorundadırlar.

8 Yorum “Garantili Medyum Arayanlar

 1. serhan hoca sonuç dedi ki:

  Merhaba ben eşime bağlama büyüsü yaptıracaktım bir türlü doğru hocayı bulamadım bulamadığım için de eşim elden gidecekti en son serhan hocayı buldum aradım konuyu anlatım çalışma yaptı ve bana 13 günlük bir süre ile bana çok etkili sonuçlar verdi Allah’ım seni korusun.

 2. Eda dedi ki:

  Bende çok dolandırıldım 2 milyar paramı yediler sonra Medyum riyad buldum Kocama bağlama büyüsü yaptırdım ve 6. Günde sonuç aldım şiddetle tavsiye ediyorum

 3. geri getirme ve bağlama büyüsü medyum serhan tavsiyemdir dedi ki:

  Benim 3 yıllık bir ilişkim vardı benim sevgilimle aram bir anda bozuldu erkek arkadaşımla beraber çalışıyorduk bir fabrikada kendisi işi bıraktı başka yerde çalışmaya karar verdi. İşi bırakalı bir ay oldu bana karşı soğuktu artık eskisi gibi aramıyordu bir gün beni aradı ayrılmak istediğini söyledi benim çok iyi bir kız olduğumu bu yüzden üzülmemi istemediği için ayrılmak istediğini anlattı bende ağladım o anlattıkça telefonu kapattı ve beni her yerden engelledi. Aradan 3 ay geçti duydum ki akrabalarının bir kızı ile nişanlanmış bende onu çok sevdiğim için dayanamadım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum serhan beyi arayarak geri getirme ve bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim medyum serhan çalışmalara başladı arkadaşım medyum serhan den sonuç aldığı için güvenim vardı. Medyum serhan 12 günlük bir çalışma yaptı çalışma sonucunda erkek arkadaşımı o kızdan ayırarak bana geri getirip bağladı şuan beraberi ve çok mutluyuz yakında evleniyoruz. Geri getirme ve bağlama büyüsü yaptırmak isteyenlere önerim medyum serhan tavsiyemdir.
  Medyum serhan iletişim 0544 951 3025

 4. Aileyi ikna evliliğe ikna etme büyüsü dedi ki:

  Benimde bundan 5 ay önce başımdan bir olay geçti kız arkadaşımla aramız çok iyiydi ne olduysa ablası bizim ilişkimizi bildiği halde ailesine anlattı ailede kızı eve kapattı bir daha görüşemedik. Bende annemleri alıp kızı istemeye gittik babası inat yaptı vermek istemedi o kadar aracı getirdim kızın babasında resmen gavur inadı vardı ne yaptıysam olmadı. Bende çareyi medyumlar da aradım tavsiyeler üzerine medyum Hansel buldum arayıp durumu mu anlattım bakım yaptı bakım sonucunda aileyi ikna etme büyüsü yapmaya karar verdi bende çalışmaları kabul ettim başladık. Medyum Hansel 11 günlük bir çalışma yaptıktan sonra işimin tamam olduğunu söyledi gidip kızı isteye bilirsin dedi bende aileme tekrardan gidelim dedim ailem yine vermez dedi gelmedi. Medyum Hansel aradım durumu anlattım ailem gelmiyor dedim bana yanlız git dedi. Resmen çılgınlık bu ne olacaksa olsun dedim dayandım kapılarına üzerimde pozitif bir enerji vardı medyum Hansel sanki yanımdaydı beni o yönlandiriyordu. Kız arkadaşımın babası kapıyı açtı bana baktı ve içeriye davet etti bende girdim oturduk bana nasihat verdi sonra kızımla evlene bilirsin diyerek git aileni çağır istesinler dedi resmen uçtum havalara ailemi aldım getirdim kızı istedik ve evlendim medyum Hansel gerçekten çok etkili bir medyum dur herkese tavsiye ederim.
  medyum Hansel irtibat numarası 0538 840 17 01

 5. Medyum afran tavsiye ediyorum dedi ki:

  Aşık etme büyüsü yaptırmak için bende medyum afran den yardım aldım ben eşimin bana karşı soğuk olduğunu fark ettim bu yüzden medyum afran den aşk büyüsü yapması için yardım istedim. Medyum afran Aşk büyüsü çalışmalarını 12 günlük bir çalışma sonucunda eşimi bana tekrardan eskisi gibi aşık etmeyi başardı. Ben medyumu buldum bundan sonra bütün sorunlarımı medyum afran çözecek sizlere de tavsiye ederim.

 6. Papaz büyüsü yaptırdım dedi ki:

  Bende erkek arkadaşımdan ayrıldım arkadaşlar yüzünden erkek arkadaşımı kendime geri getirip bağlamak için medyum basri dan yardım aldım erkek arkadaşımla 2 yıllık bir ilişkim vardı ondan önce çıktığım bir çocuk vardı eski ilişkim hakkında dedikodular çıktı ve 2 yıllık erkek arkadaşım benden ayrıldı bende bu konuda medyum basri dan yardım aldım erkek arkadaşıma Papaz büyüsü yaparak bana bağladı şuan hiç kimsenin lafına bakmıyor sadece bana odaklanmış ve beni çok seviyor. 0534 221 2884

 7. Hansel hocam sayesinde evliyim dedi ki:

  merhaba benim sevdiğim biri vardı onu kendime aşık etmek için çok uğraştım ama bir türlü aşık ettiremedim onu çok ama çok seviyordum her zaman beni görmezden geliyordu beni görmezden geldiği içinde çok kahır oluyordum en son bir arkadaşım bana dedi ki neden medyumlardan yardım almıyorsun dedi bende o nasıl olacak dedim bana medyum Hansel hocanın numarasını verdi daha önce o da böyle bir duruma düşmüş ve medyum Hansel hoca ona yardımcı olmuş bende aradım konuyu anlatım çalışma yapması gerektiğini söyledi bende çalışma yaptım amacımın ne olduğunu sordu bende bana bağlansın asık olsun ve evlensin benimle dedim tm dedi çalışmalara başladık 11 günlük süre ile benim sevdiğimi bana kul köle etti beni deli gibi seviyor ve evlenme teklifi eti evlendik bende kabul etim şuan evliyim Allah Hansel hocamdan razı olsun iyi ki varsınız Hansel hocam ellerinizden öperim.medyum Hansel hocamı tüm sorunları olanlara tavsiye ederim Hansel hocamla iletişime mutlaka geçin pişman olmasınız gerçek medyum Hansel irtibat 0538 840 17 01

 8. Ali dedi ki:

  Bana gercekten yardimci olacak biri lazim allah askina ne olur bana bir allah kulu yardim etsin cok zordayim cok bi kisi allah askina yazsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir