iki kişiyi ayırma büyüsü

ayırma büyüsü

medyum tavsiye

Binlerce yıldan bu yana çok farklı teknikler ve çok farklı nesneler ile yapılmış olan büyüler kimi zaman ortaya dehşet verici sonuçlar çıkarmış kimi zaman ise insanların içinden çıkılmaz durumlardan kurtarmışlardır. Bu sebeple her zaman insanlardan çok büyük ilgi görmüşler ve günümüze kadar gelmeyi başarmışlardır. Manevi enerjileri kontrol etmeyi öğrenen insanoğlu bu sayede birçok konuda verdiği eklere gereke kalmadan çok daha kısa zaman içinde sonuç alabileceğini de görmüştür. Bilindiği gibi büyüler zararlı ve zararsız olarak ikiye ayrıla bilmektedirler.

Özellikle insanların hayatlarının bir anda değiştiren ve çok büyük zararlar görmelerine neden olabilen bu işlemler içinde en çok yapılanlardan biri ayırma büyüsüdür. Bu işlem insanlara asla zarar vermez ve amacı sadece düşüncelerin değişmesini sağlayıp insanların partnerlerinden uzaklaşmalarını sağlamaktır. Bu sebeple yoğun bir şekilde ilgi çekmişlerdir. Bugüne kadar yapılmış olan birçok işlemde elde edilen başarılı sonuçlar da bu işlemi günümüzde de çok büyük bir şekilde ilgi görmesine neden olmuştur. Ayırma büyüsü bir özelliği ile diğer büyülerden ayrılmaktadır. Bilindiği gibi büyülerin genelinde amaç ya iyi ya da kötüdür.

Ancak bu işlemlerde hem iyi hem de kötü amaçlar güdülebilmektedir. Bu sebeple insanların bu işlemi farklı amaçlar içi rahat bir şekilde kullanabilmektedirler. Örneğin bir insanın yaşadığı ilişkiyi bitirmek ve kendisini mutsuz etmek her zaman için kötü bir amaçtır ve ayırma büyüsü ile bunu sağlamak mümkündür. Ancak bir kişinin yaşadığı ilişkiden zarar göreceği durumlarda da kendisinin haberi olmadan ilişkisini bitirmek için bu işlem kullanılabilmektedir.

Bu seferde o kişi için hayırlı bir amaç hedeflenmiş olacaktır. Bu işlemi yaparken her büyü işleminde olduğu gibi dikkatli olmak ve her adımı ciddi bir şekilde atmak çok önemlidir. Ne yaptığını bilen ve her zaman beklentileri karşılamak için emek veren medyumlar ile çalışmak kıs zaman içinde sonuç almak için yapılacak en mantıklı hareket olacaktır. En zor işlemleri dahi çok kısa zaman içinde yapacak olan bu insanların ayırma büyüsünün etkilerini de kısa zaman içinde ortaya çıkarabilmektedirler.

2 Yorum “ayırma büyüsü

  1. Şuan afran hoca sayesinde evliyim dedi ki:

    Benim eşim beni sürekli döverek hakaret ederdi canıma tak etmişti artık dayanamadım bu işi sessizce Hall etmek istedim ve medyum afran hocayı aradım olan biteni anlatım ve eşimden ayrılmak istediğimi söyledim çalışma yaptı 5 gün içersinde eşim benden boşanmak istedi suan ayriyim çok şükür kurtuldum ondan hersey yolunda Allah razı olsun afran hocam

  2. Sevdiğim adamı başka kadından ayırdı afran hoca dedi ki:

    Merhaba ben dört senedir sevdiğim adama vardı bir anda beni bıraktı terk etti başka kadına giti ve onları birlikte görünce deliye dönüyorum onların ayrılmasi için elimden geleni yaptım ama olmadı bunları ayirmak için afran hocama baş vurdum afran hocamla konuştuk anlaştık çalışma yaptım 12 günlük bir çalışma yaparak bunları ayırdı Allah razı olsun afran hoca dan iyiki aramışım Allah ne muradınız varsa versin afran hocam la çalışma yapmak isteyen burdan ulaşabilir 0539 300 24 63

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir